Пешеходик• 13 февраля в 15:58
Порадьте хорошу акамуляторну пилку будь ласка
Десь до 3тис. Бо наша за півтори не пропрацювала і місяця, мабуть( Немає чоловіка в сім´ї, дуже потрібна професійна думка.
Трільчиха• 13 февраля в 16:12
огляди дивились. дуже багато в інеті є.
взагальному все залежеть від ємності акумулятора ( щоб вона була еальна) , а не ’на заборі теж написано’. відповідно до ємності працює і двигун
КараПузовна• 13 февраля в 16:25
Штиль немецкие, цен не знаю, но не занимайтесь ерундой, купите одну нормальную, а не вот это вот сначала за 1500, теперь за 3000, в итоге дороже выйдет
Ms. Iphone• 13 февраля в 16:41
1. Для чого потрібна пилка ??
2. Що за пилка була за 1,5 тис? Що з нею сталось?
Дружная семейка• 13 февраля в 18:27
Пилы есть разные, есть с цепью как бензопила, есть пилит, как лобзик, есть, вообще, игрушечные пилы, веточки, толщиной с палец отпиливать. Какая бы вас не интересовала, за три тысячи нормальную не купите.
Пешеходик
• 14 февраля в 00:23
Ответ дляТрільчиха
огляди дивились. дуже багато в інеті є.
У нас нормально працював двигун. Працювала добре, я выбрала з двигуном хорошим, але перестала працювати, не вмикалась кнопка. Хоча вкристовували її обережно.
Пешеходик
• 14 февраля в 00:25
Ответ дляКараПузовна
Какой штиль? Мы штиль продали, потому что папа умер, которая работала больше 10лет. Ручная на аккамуляторе, а не на бензине. Вы даже разницу не понимаете🤦
Пешеходик
• 14 февраля в 00:25
Ответ дляMs. Iphone
1. Для чого потрібна пилка ??
Для чого потрібна пилка?)
Пешеходик
• 14 февраля в 00:27
Ответ дляnavariya
Назначение?
Нормальная пила на год, может и стоит около 2000 грн в Украине, но это для домашних работ.
Серьёзная техника, потянет от 150 дол.
На год это нормально. Но не на две недели, как у нас. Тем более если использовали бережно.
Ms. Iphone• 14 февраля в 00:44
Ответ дляПешеходик
Для чого потрібна пилка?)
Удалено администрацией...
КараПузовна• 14 февраля в 08:27
Ответ дляПешеходик
Прежде чем писать глупости, хоть бы посмотрели на сайте, что у них полно пил на бензине
КараПузовна• 14 февраля в 08:28
Ответ дляПешеходик
Удалено администрацией...
Трільчиха• 14 февраля в 12:54
Ответ дляПешеходик
Удалено администрацией...
навряд чи тут вам допоможуть.
запитайте в групах садівників чи майстрів на Фейсбуці. буде більше толку, хоча є тагато ’умніків ’ і там.
в мене немає акумуляторної. колись дивилась, то відгуки не погані були про Лідер. Або Дніпро М.
Ще підказку можу дати - купіть таку, щоб коли перестане працювати - можна було віднести в сервіс десь у вашому місті.
Це можуть бути як відомі бренди, так і компанії що в китай під своїми брендами завозять. у таких товарів точно 6-12 міс. гарантії буде. як вийде щось з ладу поремонтуєте.
Пешеходик
• 14 февраля в 15:38
Ответ дляMs. Iphone
Удалено администрацией...
Пешеходик
• 14 февраля в 15:39
Ответ дляКараПузовна
Тему прочитайте ещё раз. В заглавии темы что указано?
Пешеходик
• 14 февраля в 15:42
Ответ дляКараПузовна
Удалено администрацией...
Пешеходик
• 14 февраля в 15:44
Ответ дляТрільчиха
навряд чи тут вам допоможуть.
Так, сусід теж раніше радив Дніпро М, але в магаз ще треба потрапити, сподівалась щось по інету замовити. Дякую за єдину розумну відповідь.
Ответ дляПешеходик
Бюджет - вот здесь, всё заходит в тупик..(
Если б давала совет, то лучше чем Milwaukee, ничего интересного не встречалось. Покупать не в Украине - тройная цена.
Ms. Iphone• 15 февраля в 13:25
Ответ дляnavariya
Є варіанти.
Я китайським г.... середньої паршивості ріжу навіть метал, і не слабий, і не одну годину, і не перший рік, але шабельна пилка з вдосконаленням на сервісі і пилками не з комплекту)))))
Але це буде трохи дорожче 3к, хоча і набагато бюджетніше тої ж Milwaukee при не меншій, а може й більшій ефективності.
Але щось рекомендувати автору - себе не поважати.
Хай .....ся сама.
Пешеходик
• 15 февраля в 13:29
Ответ дляMs. Iphone
Є варіанти.
Хай .....ся сама.
Удалено администрацией...
Ms. Iphone• 15 февраля в 14:47
Ответ дляПешеходик
Удалено администрацией...
Сходіть за рузьким кораблем, повторіть ще цей шлях тричі і там знайдете пилку))))
Пешеходик
• 15 февраля в 15:00
Ответ дляMs. Iphone
Удалено администрацией...
Пешеходик
• 15 февраля в 15:04
Ответ дляMs. Iphone
Удалено администрацией...
Ms. Iphone• 15 февраля в 15:34
Ответ дляПешеходик
Удалено администрацией...
Випиляєте собі шлях до корабля