Пешеходик• 13 февраля 2025
Порадьте хорошу акамуляторну пилку будь ласка
Десь до 3тис. Бо наша за півтори не пропрацювала і місяця, мабуть( Немає чоловіка в сім´ї, дуже потрібна професійна думка.
Трільчиха• 13 февраля 2025
огляди дивились. дуже багато в інеті є.
взагальному все залежеть від ємності акумулятора ( щоб вона була еальна) , а не ’на заборі теж написано’. відповідно до ємності працює і двигун
КараПузовна• 13 февраля 2025
Штиль немецкие, цен не знаю, но не занимайтесь ерундой, купите одну нормальную, а не вот это вот сначала за 1500, теперь за 3000, в итоге дороже выйдет
Ms. Iphone• 13 февраля 2025
1. Для чого потрібна пилка ??
2. Що за пилка була за 1,5 тис? Що з нею сталось?
Дружная семейка• 13 февраля 2025
Пилы есть разные, есть с цепью как бензопила, есть пилит, как лобзик, есть, вообще, игрушечные пилы, веточки, толщиной с палец отпиливать. Какая бы вас не интересовала, за три тысячи нормальную не купите.
Пешеходик
• 14 февраля 2025
Ответ дляТрільчиха
огляди дивились. дуже багато в інеті є.
У нас нормально працював двигун. Працювала добре, я выбрала з двигуном хорошим, але перестала працювати, не вмикалась кнопка. Хоча вкристовували її обережно.
Пешеходик
• 14 февраля 2025
Ответ дляКараПузовна
Какой штиль? Мы штиль продали, потому что папа умер, которая работала больше 10лет. Ручная на аккамуляторе, а не на бензине. Вы даже разницу не понимаете🤦
Пешеходик
• 14 февраля 2025
Ответ дляMs. Iphone
1. Для чого потрібна пилка ??
Для чого потрібна пилка?)
Пешеходик
• 14 февраля 2025
Ответ дляnavariya
Назначение?
Нормальная пила на год, может и стоит около 2000 грн в Украине, но это для домашних работ.
Серьёзная техника, потянет от 150 дол.
На год это нормально. Но не на две недели, как у нас. Тем более если использовали бережно.
Ms. Iphone• 14 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
Для чого потрібна пилка?)
Удалено администрацией...
КараПузовна• 14 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
Прежде чем писать глупости, хоть бы посмотрели на сайте, что у них полно пил на бензине
КараПузовна• 14 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
Удалено администрацией...
Трільчиха• 14 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
Удалено администрацией...
навряд чи тут вам допоможуть.
запитайте в групах садівників чи майстрів на Фейсбуці. буде більше толку, хоча є тагато ’умніків ’ і там.
в мене немає акумуляторної. колись дивилась, то відгуки не погані були про Лідер. Або Дніпро М.
Ще підказку можу дати - купіть таку, щоб коли перестане працювати - можна було віднести в сервіс десь у вашому місті.
Це можуть бути як відомі бренди, так і компанії що в китай під своїми брендами завозять. у таких товарів точно 6-12 міс. гарантії буде. як вийде щось з ладу поремонтуєте.
Пешеходик
• 14 февраля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Удалено администрацией...
Пешеходик
• 14 февраля 2025
Ответ дляКараПузовна
Тему прочитайте ещё раз. В заглавии темы что указано?
Пешеходик
• 14 февраля 2025
Ответ дляКараПузовна
Удалено администрацией...
Пешеходик
• 14 февраля 2025
Ответ дляТрільчиха
навряд чи тут вам допоможуть.
Так, сусід теж раніше радив Дніпро М, але в магаз ще треба потрапити, сподівалась щось по інету замовити. Дякую за єдину розумну відповідь.
Ответ дляПешеходик
Бюджет - вот здесь, всё заходит в тупик..(
Если б давала совет, то лучше чем Milwaukee, ничего интересного не встречалось. Покупать не в Украине - тройная цена.
Ms. Iphone• 15 февраля 2025
Ответ дляnavariya
Є варіанти.
Я китайським г.... середньої паршивості ріжу навіть метал, і не слабий, і не одну годину, і не перший рік, але шабельна пилка з вдосконаленням на сервісі і пилками не з комплекту)))))
Але це буде трохи дорожче 3к, хоча і набагато бюджетніше тої ж Milwaukee при не меншій, а може й більшій ефективності.
Але щось рекомендувати автору - себе не поважати.
Хай .....ся сама.
Пешеходик
• 15 февраля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Є варіанти.
Хай .....ся сама.
Удалено администрацией...
Ms. Iphone• 15 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
Удалено администрацией...
Сходіть за рузьким кораблем, повторіть ще цей шлях тричі і там знайдете пилку))))
Пешеходик
• 15 февраля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Удалено администрацией...
Пешеходик
• 15 февраля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Удалено администрацией...
Ms. Iphone• 15 февраля 2025
Ответ дляПешеходик
Удалено администрацией...
Випиляєте собі шлях до корабля