ЗавЛабСнаб• 13 февраля 2025
С чего вы начинали разбираться в крипте?
Кого читаете, слушаете, с чего начинали свой путь в крипте? Хочу разобраться и понять, реально ли это для меня. И реально ли вообще без вложений или с минимальными вложениями там что-то заработать
Тишком нишком• 14 февраля 2025
Автор, як я робила на самому початку:
підписалася на кілька каналів, де велися обговорення різних монеток. Там читала, щоб зрозуміти які монети реальні, які можть бути фуфлом. Сумнівні не розглядала.
Потім заводила невеличкі суми на гаманець - 20 дол, 50 - скільки мала зайвого. Жодних кредитів, вкладала лише те що реально можу собі дозволити вкласти без шкоди для себе.
Потім просто чекала коли коїни йдуть вниз - це регулярно відбувається, купувала на дні, нотувала собі в гуглдок, і частково продавала коли мала прибуток десь +30+50%.
ЗавЛабСнаб
• 14 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Автор, як я робила на самому початку:
Не порадите корисні канали?
Тишком нишком• 14 февраля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Не порадите корисні канали?
В мене платний канал Михайла Мезина, я лише в ньому залишилася наче. Але точно є ще корисні, зараз спробую пошукати.
Головне - уникайте будь яких каналів, де дають сигнали купувати те чи те, або де кошти пропонують завести не на ваш гаманець, а деінде
Тишком нишком• 14 февраля 2025
Не знайшла, мабуть відписалася.
Там були пара молодих дівчат/хлопців, вони дуже багато інфо дають, але неструктурованої. Втім, для новачків би підійшло.
Я вам рекомендую підписуватися і читати - з часом ви самі зрозумієте, що вам заходить і що ні.
Десь можна питання ставити навіть.
Наизнанку• 14 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Де це ринок рухнув? Це вам чоловік таке каже?
А вы считаете рынок это только Биткойн?
Тишком нишком• 14 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
А вы считаете рынок это только Биткойн?
А, то чоловік вам розповідає казки про те що росте виключно біткоїн, а альти рухнули?)
Наизнанку• 14 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Вы пишите полную ерунду. Я так понимаю что вы вообще ничего не понимаете. Нет смысла что то писать.
Тишком нишком• 14 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Згодна, чим писати маячню про те, як нібито якийсь там ринок впав - краще взагалі не писати
Наизнанку• 14 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Смешно, ха, ха, нужно быть немного умнее и разбираться в крипте . Тупо...тупо...
Тишком нишком• 14 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Сказала тітка, в якої ринок ’рухнув’ і яка влетіла на 36т
Наизнанку• 14 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Сказала бабка которая ничего не понимает, но прёт свою планку, смешно
Тишком нишком• 14 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Яка помалу заробляє і ніколи не влітає
А ви далі розповідайте баєчки, як треба рівнятися на таку як ви, що змогла влетіти на 36т там, де інші заробляють)
Наизнанку• 14 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Яка помалу заробляє і ніколи не влітає
Вам плохо сегодня?
Тишком нишком• 14 февраля 2025
Ответ дляНаизнанку
Вам плохо сегодня?
З чого б? То ж не в мене руки з Ж