Наездница• 13 февраля 2025

Кто живёт с серьезными диагнозами, как вы это приняли, смирились?

Расскажите, как вы приняли свои диагнозы и научились с этим жить в гармонии?
У меня много лет стадия отрицания и непринятия. Все время кажется, что вот завтра уже последний день. Хотя живу и живу и все нормально..
Зайканалужайке• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
Есть такое
Но кушать, играть, смотреть разрешаю выбирать самостоятельно))) Но да, весь груз ответственности на мне.
Почему вы решили что за все несёте ответственность?
Зайканалужайке• 13 февраля 2025
У Вас просто страх смерти , правильно ?
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляСтатус Ква
у нас інше, серйозніше. Моя мама після гепатиту у 17 прожила до 77. Жовчний видалили. Вибачте, є серйозніші ситуації. Якщо не гепатит С, але й там є ліки. Не втрачайте надії. Просто попереджайте на операціях і зуб. лікаря - що у вас гепатит, щоб гарно стерелізували інструменти.
Завжди попереджаю, я у цьому плані ну дуже акуратна і уважна. Але недавно один лікар так відреагував.. типу я з бубоною чумою прийшла. Мене це дуже здивувало і було неприємно. Розумію, коли прості люди, далекі від медицини, але лікар.. Дивна ситуація і трішки зачепило мене знов.
Зайканалужайке• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
Какой у Вас диагноз?
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляПерша скрипка
У вас хронический гепатит ?
Естественно хронический, с острым почти всю жизнь я бы не прожила
Статус Ква• 13 февраля 2025
Дивні лікарі. мабуть, після інших не стерілізують. Ну, а перший лікар - дура.
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Ну вот , попробуйте проще относится , и да без вас тоже справятся . Так что живите жизнь .
можно спокойно умирать?))
Зайканалужайке• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
можно спокойно умирать?))
Как хотите
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Так сложилось. А отмотать время назад и изменить не получается.
Зайканалужайке• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
Изменить всегда можно
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
У Вас просто страх смерти , правильно ?
Потерять качество жизни и умереть, да.
И по врачам я боюсь ходить. Хожу и боюсь. Такой стресс испытываю.. но стараюсь следить за здоровьем, где-то слишком даже
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Какой у Вас диагноз?
На первой странице писала
Зайканалужайке• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
Потерять качество жизни и умереть, да.
Т.е здоровы , правильно ?
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Я не витримала і так і сказала
Ви повинні до кожного відноситись так. Бо не всі знають, не всі про це говорять.
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Т.е здоровы , правильно ?
Ну как здоровы
Куча разных диагнозов, но пока сильно на качество жизни не влияет.
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Как хотите
Зайканалужайке• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
Ну как здоровы
Так в чем проблема, что ищите ?
Статус Ква• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
можно спокойно умирать?))
А чого циклитись на цьому. Живіть життя: мама завжди працювала на роботі - проектувала будинки, шила мені, працювала на дачі - 30 років, закатувала. Робила все. Боліло - пила таблетки. Дістав жовчний - удалила в 65. Внуків дочекалась, одного виняньчила. Дуже за все вдячна їй, Царство Небесне.
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Так в чем проблема, что ищите ?
Не ищу, а наблюдаю за теми болезнями, что уже есть.
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Та я теж працюю, вчуся, трошки будую плани на майбутнє, є ще час чогось добитися.
Але іноді морально загоняю себе, висока тривожність. Життя не балує і без захворювань
Зайканалужайке• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
Заголовок , у Вас все плохо
А на самом деле чуток диагнозов и желание контроля
Перша скрипка• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
HBS ag положительно?
Я не из праздного любопытства спрашиваю
У кумы был острый в юности , потом HBS отрицательно, то есть она этого вирус перенесла
И ПЦР отрицательный
Потом она болела другим серьезным заболеванием - не связанным с гепатитом, пила много препаратов токсичных . Сейчас ей 47 , живет и радуется жизни
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляПерша скрипка
HBS ag положительно?
Я не из праздного любопытства спрашиваю
И ПЦР отрицательный
Пцр положительный
Острой фазы не было
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Заголовок , у Вас все плохо
Да, плохо. С головой плохо.
Переболела гриппом сильно, тянуть начал бок правый. Я уже накрутила себя, что всё..
Голову лечить надо, знаю. Но нет ни времени, ни возможности.. и возможно желания. Ощущение дефектности. Не знаю почему
Перша скрипка• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
Да, плохо. С головой плохо.
СРК вам не ставили ?
При нем часто болит правый бок
И антидепрессанты назначают
Летала_НаМетле• 13 февраля 2025
Ответ дляСтатус Ква
мені цікаво, а якщо не попередити, то будуть стерилізувати як попало?
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляПерша скрипка
СРК вам не ставили ?
При нем часто болит правый бок
И антидепрессанты назначают
Не, с кишечником все относительно нормально)) не беспокоит. Это желчный, печень ведь не болит. Но пока нет показаний к срочному удалению, можно ещё пожить с этим органом
Анютины ласки• 13 февраля 2025
Дивна лікар, шкода що так відреагувала як печерна людина. Мого брата багато років тому заразили під час операції гепатитом, виявилось випадково і чуть пізніше, інших мед маніпулювань і подібного не було а перед операцією здавав аналізи і був чистий , тому і зробили висновки що це під час операції. Він мав лікування по держ програмі, доволі важке і токсичне, пам´ятаю тоді часто був виснажений, деколи мав болі і багато пив води, та вилікувався. Я не пам´ятаю який це тип гепатиту був, та це той вид, ліки від якого були на той час доступні і зовсім недорого в Єгипті, у нас же заборонені ці ліки.
По темі - жити і насолоджуватись життям. Ніхто не знає що його чекає завтра, бувають аварії чи інші трагічні обставини і здорові молоді люди йдуть з життя на жаль. Тому не акцентуйтесь на своїй хворобі , бо можна прожити довге життя весь час в тривозі, а можна ним насолоджуватись, тримаючи руку на пульсі час від часу з аналізами. Я думаю люди, які зіштовхнулись з важкими діагнозами, мабуть як ніхто інший , здоровий, не цінує життя і всі Прості але хороші в ньому моменти. Тобто не завжди помічає їх. В мене дитина з важкою формою аутизму , тому я в іншому , але схожому становищі.
Надіюсь що винайдуть ліки від всіх важких хворіб, щоб більше людей мали надію 🫂
автор Наездница • 13 февраля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мені теж.
Повинні завжди стерилізувати, після кожного.
У мене так пару знайомих гепС підхватили, один після зонду, інша після манікюру. Я на манікюр взагалі не ходжу, не довіряю, мені свого достатньо.
Перша скрипка• 13 февраля 2025
Ответ дляНаездница
Пцр положительный
Острой фазы не было
А как поставили вам диагноз ? По анализам?
Или что-то беспокоило ?