Бесбардак• 14 февраля в 00:31
Что будет с беженцами с ТОТ?
Кто из ТОТ и возвращается некуда, как думаете, чо с нами будет? Работаю, но смена параграфа не светит. Вот вернут нас всех, где жить первое время, как всем работу найти сразу, на что жить первое время. Хорошо если есть кому куда вернуться (.
Захекалася читать• 14 февраля в 07:14
Кто вас вернет? Живите, работайте, легализируйтесь. Я 10 лет как переселенец, дивая
УраганнаЯ• 14 февраля в 07:37
Ответ дляБесбардак
Как вообще с детьми в Германии можно жить нелегально. Даже представить не могу.
Никак.
УраганнаЯ• 14 февраля в 07:39
Ответ дляНе будь КакСвета
Я дуже співчуваю таким біженцям. Сама маю одну квартиру, яка дісталася від батьків і не уявляю щоб робила, якби житло було зруйноване. Думаю, що пенсіонерам і інвалідам буде найгірше. Їх запруть кудись в такі умови, що вони там довго не проживуть.
Набудують звісно бараків і поселять частину людей туди. Інші будуть скітатися по квартирам.
А взагалі багато хто і не повернеться. Таким людям пощастить в інших країнах більше, ніж в Україні.
Вже зараз бачу який бардак робиться і на краще не чекаю. Буде багато виділятися гуманітарної допомоги, але прості люди їх не побачать.
Будуть порушуватися права людей і не буде кому скаржитися. В кого багато грошей, будуть відкрито плювати на тих самих біженців.
💯 правда. Незащищённые категории людей никому не нужны, туда же ещё добавлю женщин с маленькими детьми.
Не будь КакСвета• 14 февраля в 07:43
Ответ дляФрекенБок
Моі батьки пенсіонери працюють і орендують. А якщо в мене нема зараз житла від бабусь… так, пенсіонкрів утримують діти.. або ніхто, на жаль… в мене жила тьотя чоловіка з Каховки окупованоі. А так згодна. Ніхто нікого не чекає.
Моя сусідка пенсіонерка ходить з паличкою і плаче від болю в ногах. Яке працювати, коли в людини і так 40 років стажу? Здоров´я угробила на роботі і хочете щоб таких людей з роботи виносили на цвинтар?
Valentina shop2020• 14 февраля в 07:49
Ответ дляФрекенБок
Моім батькам 62 і 65 . Вони зараз мову ватт на рівні до А2. А це зрч десь вже стане в нагоді.
Так пенсионеров не заставляют учить язык ,я такое щнаю
Замріяна• 14 февраля в 07:56
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Удалено администрацией...
Не захлебнитесь
Море Щастя• 14 февраля в 08:03
Я з ТОТ. Будемо робити те, що і зараз: жити, працювати, платити оренду.
Така бойова Я• 14 февраля в 08:07
Ответ дляграфиняВишенка
Я теж, але я не в Німеччині. Я знайома з нелегалом, він працює у кафе з 12-13 години до 23 шість днів на тиждень. Місцеві працюють вдвічі менше, а зароблять значно більше. Кімнату йому злав співвітчизник за ціною цілої квартири. Відпустки немає. До лікаря не піде, бо страховки нема і паперів нема. Це жахливе становище, людина повністю безправна.
Ну моя подруга зараз отримала пмж в Польщі, а починалось все так само.
Поїхала через агенцію, агенція кинула, спочатку знайшла таку роботу хоть яку - зірвала спину в 30 років так, що встати не могла, і так, страховки не було.
Багато хто і без війни таке пройшов хто до війни виїздив.
І їй особливо вертатись нема куди, житла свого немає.
А ті хто зараз 3 роки закордоном мали багато шансів і підтримки, а деякі з окупованої поїхали з чоловіками, то тут дійсно все простіше для них.
Нещодавно спілкуватись з братом, то він би все покинув якби можна було і вони з сім´єю поїхали б, у тих хто з окупованої така можливість була, так що тут ще питання, кому гірше - нам і чоловікам, на яких полюють людолови, чи тим хто з окупованої і мають свободу, а те що не мали достатньо мотивації, то тут питання.
Я звісно зараз не про всіх, є люди дуже незахищені - пенсіонери одинокі, мами з малими дітьми якщо самі, але повторюсь, з окупованої мало хто сам, всі мали змогу їхати сім´ями.
Бесбардак
• 14 февраля в 08:08
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Удалено администрацией...
Очевидно это отсылка к Донбассу, но вынуждена вас разочаровать, - окупован не только он. Я например из Энергодара
Бесбардак
• 14 февраля в 08:08
Ответ дляСиликоночка
Не йдуть щось ваші темки... 3 сторінки й досвідос
Не понятно о чем вы. Если по теме нечего сказать то досвидос вам.
Бесбардак
• 14 февраля в 08:12
Ответ дляАнна-d2d5
Я что-то пропустила, откуда такая инфа? И когда закрывать планируется?
А вам не кажется что это будет вполне логичный шаг? Наивно думать что мы тут навсегда. И даже те кто на самообеспечении, перейти на рабочий параграф получится далеко не у всех.
Ответ дляБесбардак
Логичный, но это было понятно с самого начала. Почему сейчас заговорили?
Бесбардак
• 14 февраля в 08:14
Ответ дляАнна-d2d5
Потому что возвращаться некуда.
графиняВишенка• 14 февраля в 08:20
Ответ дляЯ таке знаю
Мабуть тим, що вони в один момент не втратили все. Від трусів до роботи і усього життя..
Щоб краще зрозуміти, уявіть, що ви засинаєте вдома у своєму ліжку, а просинаєтесь посеред незнайомого міста на вулиці з одним рюкзаком з документами. І добре, якщо там хоча б якість є кошти
Тоді підійдіть філософськи: хтось хоч частину життя мав своє житло (часто успадковане), а хтось все життя пахав і його не мав, бо на зпл більшості українців ніколи житла не купиш. То кому складніше?
Мені уявляти не потрібно, моє житло не зруйноване, але я з одним рюкзаком опинилася у чужій країні. Без знайомих, грошей і розуміння куди йти. Але в безпеці з дітьми. І це переважило все. Хтось думає, що це легко, насправді ні. Починати з нуля завжди важко, не важливо що ти мав раніше.
графиняВишенка• 14 февраля в 08:21
Ответ дляSeehund
Просто у них маленькая пенсия, вот весь секрет, у кого большая и накопления по наступлению пенсионного возраста живут в свое удовольствие, никто не работает до 80.
Більшість працюючих пенсіонерів працює без оплати, це волонтерство.
Найщасливіша• 14 февраля в 08:22
Ответ дляБесбардак
Не знаю, мне кажется нас полностью сдадут по всем фронтам. Я их даже понимаю, - кому нужна чужая беда(.
Сдадут 100%. Автор, возможно из этих регионов и оставят людей и это будет справедливо. Будем надеяться.
Я из прифронтового города, страшно постоянно.
Кофр для ноги• 14 февраля в 08:26
Родственник пенсионер из Мариуполя оформил во Франции беженство.
Счастье_же_вот_оно• 14 февраля в 08:44
Ответ дляБесбардак
Ну ви ж працюєте, чого вам хвилюватись?
Счастье_же_вот_оно• 14 февраля в 08:45
Ответ дляЗамріяна
Не захлебнитесь
Чого ви так реагуєте? Я щось не так написала?
Басноплетка• 14 февраля в 08:46
Ответ дляЛюблю порядок
Мы сразу выезжали туда, где можно получить гражданство и строить жизнь🤷♀️
А де така країна? Поки не можу знайти таких😞
Замріяна• 14 февраля в 08:47
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Вообще все не так. Но вы продолжайте мыть
Счастье_же_вот_оно• 14 февраля в 08:50
Ответ дляЗамріяна
Удалено администрацией...
Замріяна• 14 февраля в 08:52
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Удалено администрацией...
О, как вас эти темы задели ))) Вы за нас не переживайте, мы умеем крутиться и чтоб и других прокормить 😁