Цвірінь• Изменено 14 февраля 2025

Я заручниця ситуації і поки що не бачу виходу

Передісторія: рік тому виїхали (законно) повним сімейним складом в Німеччину. Спочатку все було добре. Ми пройшли всі етапи: від табору до пошуку приватного житла. Діти пішли в садок/школу, ми на мовні курси. Також чоловік має дистанційну роботу, так що допомогу від держави отримуємо лише частково на оплату житла.
Приблизно до вересня все більш-менш склалось добре, а потім почалось… Кожен місяць ми хворіємо на якусь інфекцію, не те що кожен місяць, а навіть кожні три тижні. А ось зараз взагалі побили власний «рекорд». Донька лише в понеділок пішла в садок після двотижневого лікування і вже сьогодні ми усі лежимо з високою температурою, жахливим головним болем.
Ще додалось те, що доньці не вистачає спілкування в садку, її туди приходиться буквально затягувати. Вона постійно згадує садок в Україні. Кожен день сльози, що вона не піде туди. Вихователька мало не щодня розпитує, що з дитиною, чому вона сумна та неактивна. Я пояснювала, але вона все одно не може зрозуміти, в чому причина 😬
Мова ніяк не йде, вчимо і все ніби зрозуміло, але якщо хтось звернеться до мене на німецькій - у мене ступор, я практично нічого не розумію і не можу відповісти.
За рік так і не вирішили питання зі здоровʼям, які накопичились за цей час. Лікарі відповідають що або немає місць або все ок, пийте ось це (забийте симптоми) і йдіть додому.
Погода жахлива. З вересня практично кожен день йдуть проливні дощі, зараз мряка і каша під ногами. 80% сіре небо.
Подруг всіх розгубила, звісно спілкуємось інколи, але це типу: привіт, як справи? Як погода? Бо в кожного своє життя. Також в деяких є злість на те, що ми виїхали повним складом, а в когось чоловіки невиїзні.
Ось лежала з температурою і так мені погано стало, почала ревіти белугою, аж не очікувала від себе такої реакціі. Певно те, що накопичувалось протягом всього цього періоду, вилізло назовні.
З чоловіком неодноразово намагалась поспілкуватись з цього приводу, що я та діти хочемо додому, ми чужі тут, ми не можемо адаптуватись за рік. Він і чути не хоче. Каже, що як зберусь їхати - на його допомогу можу не розраховувати. Особисто для нього тут нічого не змінилось, він не любить спілкуватись з людьми, робота вся в компʼютері, йому тут добре та спокійно. Якщо відмінять захист тут - поїде в будь-яку іншу країну, себе він забезпечити зможе.
Якщо поїду додому я і дітей забрати не можу, так як це дикість вивезти від війни і тягнути назад туди, де кожну ніч над головою щось збивають. Ціни захмарні на все. Я фінансово не витягну. Але й лишити дітей на чоловіка не зможу, адже він абсолютно не пристосований для побуту. Він не зробить їм нормальної їжі, не допоможе з уроками, не вийде погуляти.
Проте чим далі тим більше я розумію, що скоро поїду дахом. Вже думала звернутись до психотерапевта за допомогою. Але я адекватна людина і розумію, що чарівна пігулка допоможе тимчасово. Треба щось вирішувати, а не маскувати симптоми. Я однозначно зрозуміла, що це не та країна, де я хочу жити. Ми всюди чужі, окрім власного дому.
Можливо будуть поради ? Буду вдячна
Наша взяла• 14 февраля 2025
Обычная психомоматика
Делайте так,как вы хотите.
Борисфенка• 14 февраля 2025
Поїдьте на тиждень в Харків. Стресотерапія.
Глаза_в_3_карата• 14 февраля 2025
Ну мужа понять можно. А как можно ехать в страну в которой тебя в любой момент закроют как скот , вы только о себе думаете. Не нравится Германия , меняйте страну. Вам правильно написали, съездите на недельку. Вы помните Украину такой как она была, но там уже не так и не факт что станет когда нибудь как раньше. Новости почитайте полегчает
Додаю напруги• 14 февраля 2025
Багато тексту, гарно викладено, грамотно. Але не пройняло...
Стервочка• 14 февраля 2025
на Лазурний берег Франції треба було їхати, в якесь Сен-Тропе, шо ж ви так.
автор Цвірінь • 14 февраля 2025
Ответ дляНаша взяла
Обычная психомоматика
Делайте так,как вы хотите.
Я розумію, що як мені тут не подобається - все сприймається у темних кольорах. Але нічого не можу з собою зробити.
Зам. зав. Анонима• 14 февраля 2025
Чертей шо
Зам. зав. Анонима• 14 февраля 2025
Ответ дляДодаю напруги
когдадеЦкие• 14 февраля 2025
Автор,ну тут только искать страну,в которой Вы сможете адаптироваться.Причем все.
Туфли в чешуе• 14 февраля 2025
Я тоже в Германии и в начале тоже было совсем печаль, позже станет легче. Терпите год мало
автор Цвірінь • 14 февраля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я його розумію, тому й сиджу тут, намагаюсь звикнути. Але ж я теж людина і маю почуття.
СМСница• 14 февраля 2025
Може у вас нестача вітаміну д?
Самій вертатися - не варіант.
Розробіть план переїзду до іншої країни? Іспанія/італія/ Хорватія, де кращий клімат і де зможете орендувати житло? Умовте на це чоловіка.
ЭмчЭндЭм• 14 февраля 2025
Поплакали і пішли жити своє найкраще життя .
Туфли в чешуе• 14 февраля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Согласна с вами, оно же и единственное. Не на то тратит автор силы
So_so• 14 февраля 2025
´Каже, що як зберусь їхати - на його допомогу можу не розраховувати’
Это ключевое и явно не новость для Вас.
автор Цвірінь • 14 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Уявімо, що ми переїдемо в іншу країну… Де гарантія, що й там буде добре?
Тут вже ніби все склалось. І знову їхати в невідомість
Плету корзинки• 14 февраля 2025
Ответ дляЦвірінь
Капец. То что вы хотите ? Пойди туда - не знаю куда, принеси то - не знаю что.
когдадеЦкие• 14 февраля 2025
Ответ дляЦвірінь
Они сами не знают чего они хочут))
В Украину точно не вариант,хотя я Вас очень понимаю,я в соседней области выдержала год и вернулась домой
Крим мій• 14 февраля 2025
’вєчно надуте, вєчно недовольне’. Почніть з антидепресантів. Логіка - відсутня, здоровий глузд і не був присутній. Текст складений з істерики, емоцій і інфантильносиі. Радити щось крім ад - беззмістовно, ви не сприймаєте нічого, ви страждаєте і насолоджуєтесь власним стражданням.
очки_ннадо• 14 февраля 2025
Автор, в Германии у многих наших начинается депрессия, слишком климат отличается. Особенно те, кто с юга Украины, и переезжают куда-то там в Вестфалию, где вечные дожди и серость. Начните с витамина Д
Дюймовочка• 14 февраля 2025
подруга у східній германії, біля чехії, поряд гори, те ж саме розповідає - хворіють постійно, навіть курси перенесла щоб на лікарняних з дитиною бути
svetolino• 14 февраля 2025
Є кілька виходів із. сітуаціі:1) повернутись!(Самі напішить +,-) 2) залишитись теж +,-!!! 3) переїхати в іншу країну те. ж. +,-!!! Залишитись!!! Теж + ,- Еміграція ,адаптація це дуже складно. Чому їхали? На що сподівались? Зібрати себе до купи. , зуби стиснути. Все з часом минеться. Успіхів!!! Нам (тім хто залишився) ще складніше, ми теж заручники. Сьогодні влучили в саркофаг чорнобиля! Не нити!!!чоловік поряд!!! Діти е! Хворіють всі !!! Зараз у нас закривають на карантин школи ,бо грип.
Пенек Возмездия• 14 февраля 2025
Ответ дляДодаю напруги
про емпатію не чули, що це таке - не знаємо👎
Пліткарка• 14 февраля 2025
Дрони сотнями. Балістика - секунди. Ціни захмарні, податки, збори. Що далі - невідомо нікому.
Я не бачу ваших проблем.
Вумна вутка• 14 февраля 2025
’’Вже думала звернутись до психотерапевта за допомогою. Але я адекватна людина і розумію, що чарівна пігулка допоможе тимчасово.’’

Вы еще не пробовали, но ваш мозг уже нашел отмазку почему НЕТ. Идите, чтобы хотя бы мозги в кучу собрать и пройти спокойней период адаптации. Он у вас затянулся слегка, но все люди разные и времени всем нужно по-разному.
Бжоли-бандерівці• 14 февраля 2025
Спочатку хотіла звинувачувати вашого чоловіка. Ну, що це таке, поїдеш - на допомогу не розраховуй. Та й зараз в побутовому плані ви пишете, що він не організований. Але якщо ви щодня ниєте, всьо пропало, хочу додому, то він і ставить питання ребром. В будь-якій іншій країні питання мови, садочків, шкіл нікуди не дінеться, хіба умови кращі, менше болячок. Ану візьміть себе в руки!
100%• 14 февраля 2025
Якщо у вас немає здібностей до мови, чому Германія? Ми з вашими вводними сидимо в Польщі, працюємо, діти ходять до ліцеях, школи, садка. Всі говорять. Ми працюємо.
ЭмчЭндЭм• 14 февраля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Де ви тут таке зустрічали ))₽
100%• 14 февраля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Чому в будь якій? Ми в Польщі, мовні проблеми мінімальні.
Бжоли-бандерівці• 14 февраля 2025
Ответ для100%
Так і проблема по суті не в мові) а в голові