Голобуцький
Espresso_caffe• 15 февраля в 11:47
кто этот глобуцкий? зачем вы это несете сюда?
какая ценность у этой низкопробной писанины? какая армия ЗСУ? это наши с вами мужья, братья, друзья и соседи, которые по сути должны содержаться на ваши налоги. если финансирование извне прекратиться вы не сможете содержать армию.
Ответ дляEspresso_caffe
Запропонують контракти людям після припинення вогню. Багато хто зможе найти себе в армії. Особливо якщо європа усвідомить що надія тільки на зсу
Ответ дляEspresso_caffe
Якщо американці тутлишать гарну базу і організують спільну підготовку зсу і європейських військ, у нас буде спільна безпекова платформа.
Це вже не нато, воно віджило своє
Ответ дляEspresso_caffe
Интересно во вторую мировую платили зарплату солдатам на передовой, никогда не задумывалась
Ответ дляcoch100
Европе давно пора пересмотреть свои позиции. Полная хата черножопых и гомосеков, привыкли полагаться на защиту штатов. Думаю им как раз и указали, на то что они немощны стали и им пора понять, что совместная армия с Украиной их выход.
Ви зараз диктуєте Європі, як їй жити, але вам чомусь не подобається, що педерація розказує як жити вам?
На відміну від України, Європа може захиститися. Це Україна потребує підтримки. Порівнювати українську і європейську армію некоректно через різне оснащення. У нас гарні воїни, але нема зброї. А у війні зараз виграє той, хто краще оснащений.
Ответ дляnatlem
Ничего я никому не диктуют, я комментирую слова венса.
Ответ дляnatlem
Не може європа без нас захиститися. Вона це вже продемонструвала у другій світовій
Ответ дляcoch100
Перечитайте ще раз свій коментар, ви правда-прввда не розказуєте Європі як їй жити
:
Европе давно пора пересмотреть свои позиции. Полная хата черножопых и гомосеков, привыкли полагаться на защиту штатов.
Ответ дляnatlem
:
Правда правда, я перевела для вас что имелось ввиду когда венс вываливал все гавно на ес.
Ответ дляcoch100
Тоді я перекладу вам: коментувати етнічний склад чужої країни/країн - не ваша справа, як і сексуальну орієнтацію їх мешканців. Це можуть дозволити собі узькі, бо всі і так знають, що вони і цивілізація - це паралельні світи, які ніколи не перетнуться. Нормальна людина собі не дозволить подібних коментарів, бо це її ставить на одну щаблю з узькими, які краще за українців знають хто і як має жити в Україні.
Ответ дляnatlem
Я вас как бы не просила комментировать мой комментарий, или вам можно, а мне нельзя?))