Идууу--уууу блин• 16 февраля в 11:22

Юристи, адвокати, допоможіть, будь ласка (сімейне право)

Справа розподіл майна.
1.Чи є шанс закритися по строкам,якщо одна сторона їх пропустила? Як можна доводити ці пропущені строки.
2. Якщо суддя трохи ммм.... не знаю як висловитися- затикає рота, відповідає по-хамськи, що можна зробити?
Белоснежко• 16 февраля в 11:41
Тут напевно не сімейне, а процесуальне.
Відірву та викину• 16 февраля в 11:47
Шанси є завжди.
ЗдесяЯ• 16 февраля в 12:13
Можете накатать скаргу в высшую раду правосуддя на судью. Но это до одного места. И если не ошибаюсь можете тоже на телефон все записывать.
Сердючка• 16 февраля в 12:16
Цікаво і з якого часу Ви рахуєте строки? Оскільки по розподілу майна сторона може подати позов з моменту, коли права були порушені на її думку, це не обов’язково дата розірвання шлюбу.
Відірву та викину• 16 февраля в 12:20
Ответ дляСердючка
Це взагалі не дата розірвання шлюбу
автор Идууу--уууу блин • 16 февраля в 22:36
Ответ дляСердючка
Я знаю. З моменту порушення і рахую.
Питання чи судді ухвалюють такі рішення чи все рівно ділять?