Баба на горошині• 16 февраля 2025
Ви б образились за таке на подругу?
Пішли з подругою в кафе минулого тижня, щоб просто розвіятись, поговорити. До нас підсіло двоє чоловіків, щоб познайомитись. В неї є хлопець, вона ніколи не страждала на брак чоловічої уваги, я себе завжди вважала негарною подругою поряд з нею. Напевно, ті двоє чоловіків підсіли бо вона їм сподобалась. Але не в цьому діло. Ми нормально спілкуватись, сміялись , різні життєві історії розповідали, і я згадала як зі мною дідусь на роботі хотів познайомитись, квіти дарував. І тут моя подруга раптом сказала "до тебе завжди старші підходили, бо ти старше свого віку і виглядаєш", мені стало ніяково в цей момент. Один з чоловіків потім сказав в жарт, що таку жінку(про мене) взагалі треба на руках носити, щось в цьому роді, і вона знов ляпнула , що таку тушу ще спробуй підняти, і всі вони почали сміятись, всім було весело крім мене, мені хотілось крізь землю провалитись , я зробила вигляд, що нічого не помітила, сказала, що в мене термінова справа треба йти, і пішла звідти. Через день вона мені зателефонувала і сказала: "ти так швидко пішла, ти так дивно виглядала, це негарно було так терміново йти". І я їй цю всю ситуацію розказала, що з її боку це було негарно і взагалі якось тупо. Вона мені сказала, що я просто все близько приймаю до серця, що треба навчитись мати холодний розум, і не придавати всьому таке значення
Баба на горошині
• 16 февраля 2025
І похвалилась що йде на побачення з одним з тих чоловіків.
Ms. Искренность• 16 февраля 2025
Треба навчитись не принижувати людей, щоб сподобатись рандомним дядькам
ГонУрова дівка• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Вы неделю уже страдаете?
Баба на горошині
• 16 февраля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Ми з нею скільки років спілкуємось, все одна про одну знаємо, всі таємниці, переживання. Мені боляче втрачати подругу
Баба на горошині
• 16 февраля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Вы неделю уже страдаете?
Ні, просто згадала історію, захотілось виговоритись
КонФФетОшка• 16 февраля 2025
Вы правильно сделали, что ушли и что все ей высказали. Я бы не общалась больше с такой ,,подругой,,.
ВсеЧетко• 16 февраля 2025
Автор, Вы сами спровоцировали, подруга подыграла. Чего обижаться?
ГонУрова дівка• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
По ходу, только Вы её подругой считаете)
Ms. Искренность• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Хай вибачиться, і не треба нікого втрачати
Баба на горошині
• 16 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Що я спровокувала? Мені потрібно було весь час сидіти і мовчати
Люблю джаз• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Схудніть і не подруга вона вам((
На паровозе• 16 февраля 2025
В меня была похожая ситуация давно правда, послала я та подругу. Уже 20 лет прошло, а вспоминать неприятно
Баба на горошині
• 16 февраля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Мені не потрібні її вибачення, мені цікаво який у неї був мотив, та й розповідати їй як раніше уже нічого не хочеться
Эскиз бесконечности• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Она вам не подруга. И тайнами и переживаниями с такими подругами не стоит делиться. Вообще подруги - это такая скользкая тема. Лучше их вообще не иметь
Люблю джаз• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Це не подркга
ГонУрова дівка• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Неделю было норм, а тут она идёт на свидание и Вы вспомнили? И Вам было норм, когда ’лучшая подруженька’ обзывала Вас тушей, которая плохо выглядит? )
ВсеЧетко• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Рассказом про деда на работе! Больше ничего интересного нет в жизни? Говорили бы про погоду...
Тут не те що дружби не видно, а навіть вихованість та емпатія поруч не приходили. Вас принижують, а Ви як жертва стокгольмського синдрому ниєте, як боляче втрачати подругу.
На другій сторінці будете нам тут доводитися, що взагалі то дрібниці були і Вам просто захотілось поговорити?
Ms. Искренность• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Ну, який? За рахунок приниження вас випендритись перед потенційним гаманцем
ГонУрова дівка• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Печально. Скоро на 4-й десяток перевалит, а круг общения не фильтруете и границы не устанавливаете.
Тундиринда• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Навіщо вивалювати все чужій людині, тим більше, такій гівняній? Я б після такого взагалі не спілкувалася з нею, але думаю, що це не вперше й ви продовжуєте наступати на ті самі граблі
Баба на горошині
• 16 февраля 2025
Ответ дляТундиринда
Такого раніше не було, жартували ми завжди наодинці, але при посторонніх вона собі не дозволяла нічого такого та і я теж
ГендиреХтор• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Не знаю насколько вы некрасивая и толстая,но вы точно глупая.
Ms. Искренность• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Тобто наодинці такі жарти норм?
Тундиринда• 16 февраля 2025
Ответ дляБаба на горошині
Мотив зрозумілий - виглядати краще на вашому фоні, принизити вас