Шлях до зірок• 16 февраля в 16:43
Куда потратить деньги с карты Пакунок Малюка?
Что-то вообще ничего нормального не могу найти. Куда вы тратили свои «пакунки»?
Треба ось так• 16 февраля в 17:26
На розетці можна розрахуватись. Тільки важливо, щоб продавець була сама Розетка.
Шлях до зірок
• 16 февраля в 19:07
Ответ дляТреба ось так
У них нет пометок, надо на каждом товаре проверять в оплате есть ли там оплата этой картой
Я купувала візочок в інтернеті, частково розрахувалась «пакунком малюка». Запитала, чи можна у них так, відповіли, що можна. На сайті відкоригували суму під ту, що була на карті, іншу частину оплатила готівкою при отриманні. Майже у всіх дитячих інтернет магазинах можна так купувати ( просто, питайте).