Цікавий поворот подій. Очікуємо новини.
Ирина-bbd0• 16 февраля в 22:11
Ответ дляЧитака
дивно, ще сьогодні в обід писали, що не поїде і не кликали
Почему в обед)))
Вчера с вечера в теме-площадке у бронзолетки упражнялась вся компания в остроумии))))
До утра )))
_Annyshka____• 16 февраля в 22:11
Цей візит був вже давно запланований. Підпишуть економічну двосторонню угоду.
ПадаюВреверансах• 16 февраля в 22:12
Ответ длязавитушка
Ну так і не треба було лізти куди не розбираєшся, дригав би собі далі ногами на сцені, але ж нє, амбіції спати не давали.
Молодий, гарячий, мрійник....я не знаю як ще назвати цей порив.
І любов народу! ЛЮБОВ! 73% це ж не жарт.
Не думаю, що він хотів поганого. Просто обвели навколо пальця, як хлопчика.
П.с. голосувала за Петра
Ответ дляРойЛеля
П.с. голосувала за Петра
Ну яка ще любов народу. Люди голосували в більшості не за зеленського, а проти петра.
Olga Zelenyak• 16 февраля в 22:14
Ответ дляТасама
Удалено администрацией...
Ну конечно, все что вам не нравится это все бредни. Поэтому вы себе свою реальность придумываете. В которой вот сейчас вам объявят, что война закончилась. И блин каждый раз же садитесь жопой в одну и ту же субстанцию, но не сдаетесь.
ПадаюВреверансах• 16 февраля в 22:14
Ответ дляmymoly
Нету у него 73 и не было
А скільки було нагадайте?
Sova splushka• 16 февраля в 22:16
Ответ дляOlga Zelenyak
Каких вы новостей ждёте?
Гос США Рубио сегодня сказал, что следующие дни покажут, готов ли путин к миру.
То есть американцы пока даже не знают, готов ли путин к миру.
Это все будет тянутся много месяцев прежде чем можно будет ожидать каких то реальных результатов, если они вообще будут.
А попередніх 3 років (10 років, 16 років, дивлячись звідки відлік брати) їм не вистачило, щоб зрозуміти, наскільки путін готовий?
Чергові заглядателі в бельма путіна в пошуках миру.
Ответ дляРойЛеля
Треба сподіватись на краще. Що вже нема мрійників?
Людина старається, 3 роки без сну і відпочинку. Скільки кілометрів намотав по світу вже.
Хіба від нього щось коли залежало і залежить?
Як балванчика дьоргають і пинають.
Ніхто не хотів би опинитись на його місці
Як балванчика дьоргають і пинають.
То треба було не висовуватись на пост. Не хотів бачите, заставтли чи що? На стадіоні скакало чуть з ьрусів не вискакував що закінчить війну. Чмо
Coffee is Love• 16 февраля в 22:26
Ответ дляРойЛеля
Бо без результату його проклянуть на віки. Він аже політичниий труп, а може і не тільки політичний.
Десь мені і шкода, що він так вляпався.
У чувака в житті було все. Гроші, влада, бізнес, любов народу. Нащо він в це все вляпався?
Гроші?! У нього їх було достатньо безбідно жити. Ніколи не повірю, що через гроші.
Може, йому погрожували знищить всі його бізнеси. Не знаю навіть на що він купився
Десь мені і шкода, що він так вляпався.
Удалено администрацией...