Пишна молодиця• 16 февраля в 23:13
Порекомендуйте легку та цікаву книжку на ніч
Бажано в електронному варіанті… В мене електронна книга, хочу на ніч щось приємне почитати.
Карамелька• 16 февраля в 23:15
Всі мої останні книги про складну долю людей, навіть не знаю що вам порадить
Пишна молодиця
• 16 февраля в 23:16
Ответ дляКарамелька
Та ось і я по важкій літературі. Щось набридло важке читати 😅
Карамелька• 16 февраля в 23:16
Ответ дляПишна молодиця
Читала в 17 років 😂
Я перечитую кожні 5 років і як вперше
Причому щоразу розумію більше глибину
Пишна молодиця
• 16 февраля в 23:18
Ответ дляМамОмужа
13 казка
7 чоловік Евелін Г´юго.
Дякую! Є електронна версія на якабу 🤩
КонФФетОшка• 16 февраля в 23:18
Ответ дляМамОмужа
13 казка
7 чоловік Евелін Г´юго.
13 казка - легка позитивна??
Крижана бурулька• 16 февраля в 23:19
Дивлячись, що для вас легко і цікаво)))
Я от з таким запитом раптово для себе Бріджертонів прочитала всі 8 😂
Зараз детективи читаю, серію від Джона Роулінг. Ще люблю Філіпу Грегорі і її серії про Тюдорів
Пишна молодиця
• 16 февраля в 23:22
Ответ дляКрижана бурулька
Дивлячись, що для вас легко і цікаво)))
Ну для мене цікавий Ремарк, але він важкий. Мені б щось життєствердне)
Пишна молодиця
• 16 февраля в 23:23
Ответ дляКонФФетОшка
13 казка - легка позитивна??
Пізно, я вже завантажила її на кіндл))
МамОмужа• 16 февраля в 23:25
Ответ дляПишна молодиця
Пізно, я вже завантажила її на кіндл))
Так, автор, я трохи протупила.
Сюжет не легкий.
Просто легко написано, прекрасний переклад, динаміка, є кінець. Я вже часто за цим оцінюю книги
Сюжет не легкий.
КонФФетОшка• 16 февраля в 23:27
Ответ дляМамОмужа
Так, автор, я трохи протупила.
Сюжет не легкий.
Мені книга зовсім не сподобалася й я б не рекомендувала її нікому. Але написано легко, ви праві
МамОмужа• 16 февраля в 23:28
Ответ дляКонФФетОшка
Ой, та все вигадки. Але тут хоч переклад хороший і хоч якась послідовність в сюжеті.
Останнім часом дуже розчарована книгами. Заглянула в розділ прочитаних і нема що порадити. :(
Пишна молодиця
• 16 февраля в 23:29
Ответ дляМамОмужа
Мені зайшла книга «Місто дівчат». Читала її у відпустці, справді легка і не змушує багато думати.
МамОмужа• 16 февраля в 23:32
Ответ дляПишна молодиця
Ті, що порадила я, не настільки легкі. Але насолодилася саме читанням.
Я не знаю наскільки переклад далекий від оригіналу, але перекладачам і редакторам - респект.
Парова машина• 17 февраля в 00:12
Почитайте трилогию Этим летом я стала красивой.
Еще из легких Квартира на двоих, Гипотеза любви, Эффект Рози, Бумажная девушка
Намакушка• 17 февраля в 08:03
Я вже не в тому, звісно, але коли хочеться легкого, відкриваю детективи Андрія Кокотюхи. Сюжети легкі, цікаві, ніфіга не запам´ятовується, але в моменті шикарно відволікає.
Пишна молодиця
• 17 февраля в 13:16
Ответ дляПарова машина
Дякую! 🤩