Ms. Сама прямота• 17 февраля 2025

Як отримати посилку на Новій пошті по іншому номеру телефону?

Тобто маю два номера телефону, при реєстрації на сайті вказала номер телефону яким користуюся на даний час і зробила там замовлення, а на новій пошті у мене інший номер прив´язаний... Тепер мені на цей другий номер прийшло повідомлення що мені іде посилка з іноземного сайту і потрібно вибрати куди їй їхати (поставило поштомат в не зручному місці), в додатку я зрозуміло посилки цієї не бачу і як мені її взагалі отримати тепер?..