У бланку вказана одна адреса для повернення укр поштою, а в чаті мені повідомили іншу адресу для повернення:
Якщо Ви бажаєте повернути через відділення Укрпошти:
P/O NEXT, вулиця Словацького, будинок 1, Львів, 79000 Телефон +380676702303
Номер телефона вказаний є не дійсний.
Хто стикався с таким?
Відправляти буду з Києва.
Номер телефона вказаний є не дійсний.
Хто стикався с таким?
Відправляти буду з Києва.
В посилці з товаром мала би бути довга наклейка для повернення. На ній є штрих-код, за яким ідентифікують Ваше замовлення, а також ’квадратик’ для обраного поштового оператора. Ставите галочку навпроти Укрпошти і наклеюєте на пакет із поверненням. Адреса там вже вказана, туди і повернеться
AnyaSkazka• 19 марта в 15:49
Автор, ця адреса вже давно не дійсна.
Ось правильна, я в лютому повертала.
До речі, дешево не буде, в мене були одні джинси-60 грн УП, 80 було б НП.
Ось правильна, я в лютому повертала.