Тётушка Лошадь• 17 февраля в 18:45
Проктолог, ректоскопія
На вашу думку потрібна ця процедура чи ні? Це ж огляд тільки до 30 см кишки, а далі ж ні( Далі тільки колоноскопія( То є в ній сенс? І хто її проходив, напишіть чи боляче, будь ласка
ПростоБелка• 17 февраля в 19:28
Ответ дляЯ супер-пупер
дуже боляче
Ви про ректоскопію чи про колоноскопію ?
Тётушка Лошадь
• 17 февраля в 19:30
Ответ дляЯ супер-пупер
дуже боляче
Може ви плутаєте з колоноскопією?
Я супер-пупер• 17 февраля в 19:50
Ответ дляТётушка Лошадь
Може ви плутаєте з колоноскопією?
Не плутаю, саме ця процедура, про яку ви написали.
Коли надували повітрям, я думала помру.
Тётушка Лошадь
• 17 февраля в 19:54
Ответ дляЯ супер-пупер
Коли надували повітрям, я думала помру.
О Боже, я скрізь читаю, що не болить((( І як на вашу думку, потрібна процедура? Лікар попереджав про біль?
Соображалочка• 17 февраля в 21:11
Ответ дляЯ супер-пупер
Коли надували повітрям, я думала помру.
Так як раз і нагнітають повітрям при колоноскопії а автор питає про ректоманоскопію… це зовсім інша процедура.
Я супер-пупер• 17 февраля в 21:30
Ответ дляСоображалочка
Навіщо ви мені це пишете? Вам робили ррс? Мені робили і я розповіла про свій досвід. чому ви встряєте і розповідаєте мені те, про що поняття не маєте?
Я супер-пупер• 17 февраля в 21:32
Ответ дляТётушка Лошадь
Попереджав і сказав максимально терпіти. По результатам процедури лікар сказала якого ступеню геморой.
Але бачу, що тут дивуються моєму досвіду, можливо залежить від лікаря і особливостей організму.
Тётушка Лошадь
• 17 февраля в 21:34
Ответ дляЯ супер-пупер
Можливо. Ще читаю, що при ректоскопіі оглядають нижній відділ сигмовидноі кишки, а туди веде якийсь кут🤪 він може бути гострий і тоді може бути болісно. А довго процедура за часом?
Вилосипедниця• 17 февраля в 21:41
Ответ дляЯ супер-пупер
Коли надували повітрям, я думала помру.
Разве на ректоманоскопии надувают воздух? Это на колоно. Проктолог занимается прямой кишкой-вот он ее и смотрит. Выше-дело гастроэнтеролога. Пардон, действительно с воздухом! Жесть тогда! Потому что седацию не сделают.
Я супер-пупер• 17 февраля в 21:41
Ответ дляТётушка Лошадь
Доволі швидко - 5-7 хв самого огляду.
Я супер-пупер• 17 февраля в 21:43
Ответ дляВилосипедниця
Блін, ну мені чесно набридло повторюватися)
Ну і ось перший зустрічний сайт каже:
в анальний отвір вводять тубус ректороманоскопа. Під час руху апарату по кишківнику, в його просвіт закачується повітря, який розправляє орган і робить слизову оболонку повністю доступною для огляду
Ну і ось перший зустрічний сайт каже:
Тётушка Лошадь
• 17 февраля в 21:43
Ответ дляВилосипедниця
Надувають🤪 Якщо аноскопія, то ні. А ректоскопія трохи глибше і надувають повітря, щоб складки кишкі розрізняти. Дивилась сьогодні відео. Але всі кажуть, що не боляче
Вилосипедниця• 17 февраля в 21:44
Ответ дляТётушка Лошадь
Мда... Многие и ФГДС норм переносят. А некоторые, как я, только под сном.
Тётушка Лошадь
• 17 февраля в 21:45
Ответ дляВилосипедниця
Я гастроскопію норм переношу. Вона неприємна, але не болить. В мене низький больовий поріг( Я завжди боюсь болі та результатів🥲
Соображалочка• 18 февраля в 10:16
Ответ дляЯ супер-пупер
Так, ви дійсно праві, вибачайте. Прочитала в інтернеті, що зараз так роблять. Я робила дуже давно і повітрям не накачували….я розказала про свій досвід. При дослідженні кишківника є багато різних способів.
Але чому ви такі агресивні?