ВыФсеВрете• 18 февраля в 09:52
Чи справді холодні ложки допомагають зняти набряки під очима?
Гола з конопель• 18 февраля в 09:54
Ну ви ж розумієте, що причини набряків не усунути ложками?
Це як дути на розбите коліно - поки дуєш трохи легше, але до справжнього загоєння то не має жодного відношення.
Звичайна фізика - поки ложки тримати набряки зменшиться, але рівно до того моменту, коли ложки приберете від зіниць.
І все повернеться як було.
Мейк-ап форева• 18 февраля в 10:10
Купите патчи и храните их в холодильнике, даже в морозилку можно на пару минут, и не нужны бубны с ложками
Сама не знаю• 18 февраля в 10:17
Автор, а что мешает вам попробовать? И бесплатно, и 2 минуты дела