Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв
Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.
Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
IndividualForce• 18 февраля 2025
Ответ дляviter33
Не варто по десятку ботів з ’порадниці’ робити висновок про усіх
Хоча, будуть вибори - побачимо
Я не про порадницю, а повторювання історії, що ми весь час ведемось на обіцянки та брехню.
demicandum• 18 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Комфорт и дороги никак не отменяет обороноспособности страны!
Но требовали дорог и просто жить с определенной целью и Вы это прекрасно понимаете))))
Свинарчуки-прям пахнуло 2019 годом ))))
Ну крупнейший оборонный скандал, или будете отрицать?
Ирина-bbd0• 18 февраля 2025
Ответ дляdemicandum
Ну опять же вы наверное сейчас пишите это не сидя дома на диване, а второй рукой копаете окоп?)
Хотя уже не позорились
Оставьте свои манипуляции при себе!
Сначала вы рассказываете про интеллектуальный капитал.потом кто-то вместо вас должен окопы рыть .пока Вы рассуждаете про обороноспособность)))
Ответ дляФорсия
Вы намекаете на отсутствие будущего вообще? Надеюсь, не в этот раз.
Припинення вогню ще не було і невідомо коли буде. Про яке майбутнє зараз говорити наперед. Зараз задача вижити
demicandum• 18 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Оставьте свои манипуляции при себе!
Какие манипуляции, вы рассказываете, что все вокруг идиоты, которые не хотят воевать, стало быть вы либо воюете,либо…?
Ирина-bbd0• 18 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Теперь уже скандалить нет смысла, как решат, так и будет. А на будущее, нормальная экономика - это промышленность и наука, тогда страна становится сильной. А не разворовать все, что досталось и за 30 лет вылететь в трубу.
Нормальная экономика и промышленность наворачивается медным тазом и переходит к запаребриковому идиоту.если эта экономика не в состоянии себя защитить ))))
Ответ дляantoninalav
Вынужденная остановка огня будет
И если Зе на неё как он пишет ’не пойдет’ то он ещё и станет мировым преступником, который аяяяй нарушил.
Интересно только они выборы будут реально срочно делать, или по нормальному в октябре
Ответ для_Katya_1985
розкажіть детальніше, як ви бачите найгірший сценарій?
Взагалі не видно ніяких сценаріїв. Стільки змінних, що ніхто зараз Вам не скаже де наша нитка в тому клубку і до чого вона веде, і який кінець, і де.
Ответ дляLife-game
Вынужденная остановка огня будет
Який Зе? Припинити має росія.
Ирина-bbd0• 18 февраля 2025
Ответ дляdemicandum
Отрицать
Не прикрывайтесь обороннм скандалом ибо Вам не нужна была оборонка триста лет. И в перемирие не нужна будет)))
Я просто вспоминаю всё с 2019 года до 22))))
Вспомните все свои посты о ’сидеть за компом и просто жить’
Ответ дляTori1602
У ті бозе, яке. А що ж пєтька включив до переговорноі групам медведчука? Кращої ж людини не знайшлось в Україні? Чому покійний Москаль, з притаманним йому матюччем викривав все нові і нові потоки торговлі вашого сивочолого з ордло? Чому всі склади з боєприпасами полетіли на повітря? Чому хуйло пропонувало йому у разі чого політичне пристанище. Питань до..я, на ньому немає вже де клеймо ставити. А дроч...ри все маструбують. Ідіть за кораблем зі своїм пєтєй.
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 18 февраля 2025
Ответ дляdemicandum
Очередная манипуляция и подмена понятий
Я пишу о том.что те.кто громче всех призывал к дорогам вместо армии.теперь громче всех спрашивают ’где армия и чому я не в окопе’)))))
demicandum• 18 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Очередная манипуляция и подмена понятий
Нет, вы буквально назвали людей, которые не хотят воевать идиотами с клиповым мышлением. Следовательно, у вас высокие требования к другим, а про себя вы предпочитаете умалчивать
Не путайте две ветки диалогов
Лисий хвост• 18 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Зараз однозначно краще) так як зараз, в Україні так круто не жилося.. чоловіка чи сина старше 25 маєте? Де зараз вони воюють? Так і як ви мусите захищати ваш вибір 2019 зі зброєю в руках, сподіваюсь та чоловіки з вашої сім´ї це роблять
Не хвилюйтесь, роблять. Я ж не питаю вас де ваші і ви сама. І давайте чесно - не витримав би Петя сьогоднішній піз@ць. Він їздив до Європи і все те бачив сам, хто вони і що вони. Він навіть у Польщу поїхав на початку війни, бо не знав кришка буде його бізнесу чи не буде. І Медведчука він не випроторив з країни, а давав йому канали де пез@ли на нього самого і розколювали далі суспільство на дві половини, оце він зробив добре. А як прийшла біда той руки вмив, навіть завод дав розхерячити ЗСУ у Севастополі, бо за все платити треба, а за зраду тим паче. І не кажіть що він святий, святих нема. Зеленський теж піде. Не святим. Але с кого все почалося, раділи що Яник побіг і що тепер Зеленський тільки винен, він прийшов після його умиротворення Мінськом
Vlada-Maria• 18 февраля 2025
Ответ дляTori1602
тому, що одноклітинним невідома одна проста істина ’хочеш хнищити свого заклятого ворога - запропонуй на публіку йому типу допомогу і видай його за свого друга’. Поки що за кораблем йдуть зеленосилосні, разом зі своїм лідОром. Жаль лишень, що в прірву з собою вони потягли всю країну
demicandum• 18 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
А я думаю о просто бы подписал Стамбул и все, поэтому да, возможно при порохе войны бы и не было как таковой.
Ирина-bbd0• 18 февраля 2025
Ответ дляdemicandum
Не путайте две ветки диалогов
Удалено администрацией...
Соната любви• 18 февраля 2025
и еще одна новость.
рейтер установил на майдане видеокамеры, запустил тестовую трансляцию онлайн.
рейтер британия.
может что готовят.
рейтер британия.
может что готовят.
Vlada-Maria• 18 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
ну тут немає сумнівів )) він - сонце ясне, свєточ всього доброго і ясного, промінь світла в світі заблудших душ і торжества толєрастії
самий розуміючий і емпатичний, краще папи Римського, який навіть в садисті путінові побачив ’сильного чоловіка’, а в нації загранотрядчиків - сміливих переможців 2ї світової.
оце людина, Прометей нової епохи
))))) дежавю... прямо як наш, що бачив у нірвані ’мір в глазах путіна’... от недарма слуги хвалились, що запатентували свою технологію оболванювання
Vlada-Maria• 18 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
та ні, вони надіялись відсидітись за чужими спинами, як це робили при ненависному їм Пєті
Ирина-bbd0• 18 февраля 2025
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
Ну я же говорю 2019 год)))
’Я не за кого не голосовала ’.’дайте просто жить’ .’а вы почему не в окопах порохоботы’))))))
_Katya_1985• 18 февраля 2025
Ответ дляСоната любви
и еще одна новость.
рейтер британия.
может что готовят.
рейтер британия.
может что готовят.
например?)
переворот, свержение, майдан-2?
demicandum• 18 февраля 2025
Ответ дляСоната любви
и еще одна новость.
рейтер британия.
может что готовят.
рейтер британия.
может что готовят.
А разве такое можно? Я про камеры
Sova splushka• 18 февраля 2025
Ответ дляLady luck21
чем и кем воевать будем?
Я десь писала про воювати?
Просто не варто перебувати в рожевих окулярах ’миру мир’, бо вони потім боляче розбиваються склом всередину.