antoninalav• 18 февраля в 10:26

Переговори делегацій США та рф почалися в Ер-Ріяді

Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв

Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.

Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
demicandum• 18 февраля в 13:17
Ответ дляИрина-bbd0
Ну я же говорю 2019 год)))
’Я не за кого не голосовала ’.’дайте просто жить’ .’а вы почему не в окопах порохоботы’))))))
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 18 февраля в 13:17
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
до речі, про Дебальцево...
Під час Дебальцевського котла Сирський здійснював безпосереднє командування військами у секторі ’С’.
’Ранком 9 лютого ворог без бою та без жодного пострілу захопив стратегічно важливе село Логвинове, таким чином перекривши трасу Бахмут-Дебальцеве і утворивши Дебальцевський котел. Це стало можливим через те, що за декілька годин до атаки за наказом командування сектору із займаних у селі позицій вивели абсолютно усі українські підрозділи, які тримали там оборону’, - написав Шевченко.
Він зазначив, що того ж дня відбулася перша спроба відбити село, однак штурм відбувся без підготовки.
https://www.unian.ua/war/10541478-noviy-komanduvac...
Lady luck21• 18 февраля в 13:17
Ответ дляSova splushka
Я десь писала про воювати?
Просто не варто перебувати в рожевих окулярах ’миру мир’, бо вони потім боляче розбиваються склом всередину.
война точно так же продолжится -ваши слова
Sova splushka• 18 февраля в 13:18
Ответ дляLady luck21
Так, бо пуйло не зупиниться та її продовжить.
Незалежно від бажання чи небажання з нашої сторони.
Vlada-Maria• 18 февраля в 13:19
Ответ дляпромокашка
Я голосувала за зеленского чесно признаюсь , повірила в те що він може закінчити ато ( війну точніше ) Обіцяв красиво , ржать якось не хотілось та і варіантів не було , Скажу вам ще більше і в війну не вірила поки пантонний міст біля чорнобиля не кинули ( це вже я так щоб ще раз підтвердити свою тупість) От признаюсь як є , Обіцянки цяцянки , так хотілося щоб те все на Донбасі скінчилось , так хотілось миру що Повірила брехуну , бо той другий і не обіцяв 😞
А задати собі питання ’яким чином він її закінчить?’ що завадило?
Lady luck21• 18 февраля в 13:20
Ответ дляSova splushka
так какие будут ваши предложения. кем и чем?
Лисий хвост• 18 февраля в 13:20
Ответ дляAntiprom
Вони зараз там? І його батьки там були і 24.02 є у вас докази?
А діти Порошенко прямо сітки плетуть, а Марина борщ варить з волонтерами. Не смішно вам з того, що пишете
Vlada-Maria• 18 февраля в 13:21
Ответ дляIndividualForce
Я не про порадницю, а повторювання історії, що ми весь час ведемось на обіцянки та брехню.
тому що віками знищують кращих, нищать національну самоідентифікацію. Натомість в геометричній прогресії плодиться акакаяразнічний чортополох, завезений на місце винищених з найглибших тмутараканєй. Котрим ’аби в брюхє нє пусто і очко нє порвалі - я прі любой власті жить буду’ (це дослівно почуте від одного ’кормільца всєй України’ у 2013 році)
Vlada-Maria• 18 февраля в 13:22
Ответ дляdemicandum
Ну крупнейший оборонный скандал, или будете отрицать?
в чому скандал конкретно? І чому досі нема результату по тому ’скандалу’?
musilda• 18 февраля в 13:23
Ответ дляkanuka
После боя руками не машат Ещё не вечер, думаю может у Зеленского есть план Б, поэтому у него такая позиция, смелая я бы сказала.
Поверьте,о стране он сейчас меньше всего думает...его положению сейчас не позавидуешь ,но он сам себя в эту позу поставил
demicandum• 18 февраля в 13:23
Ответ дляИрина-bbd0
Ну я же говорю 2019 год)))
Удалено администрацией...
автор antoninalav • 18 февраля в 13:25
Ответ дляunona4ka
остановка огня может быть только обоюдная, или как вы себе ее представляете в одностороннем порядке?
Так ми в себе в державі. Які взагалі питання можуть бути?
Манула• 18 февраля в 13:25
Ответ дляпромокашка
Ніколи не вірте популістам, дуже дорого потім платити виходить ...
musilda• 18 февраля в 13:26
Ответ дляkanuka
Кеннеди, Маск, Трамп, папа Римский они давно топят за рф. Если Европа не потянет Украину, то Украине гаплык.
Не потянет,да и интереса нет
Лисий хвост• 18 февраля в 13:26
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Манула• 18 февраля в 13:27
росія категорично негативно ставиться до розміщення в Україні європейських військ, у якій би ролі вони там не були — МЗС рф.

Також росіяни виключили присутність Євросоюза на переговорах щодо війни в Україні.
(с.)
Vlada-Maria• 18 февраля в 13:27
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Як нащо? Пахана треба шанувати)))
Головний ’зрадник’, якого не шукає Україна. Що відбувається зі справами Віктора Медведчука
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c0ew940pzz9...
Ну і смотрящего від пахана треба тоже не образити)
Кабмін не знайшов підстав для запровадження санкцій проти Портнова – відповідь на петицію
https://www.radiosvoboda.org/a/news-kabmin-sanktsi...
Вони ж от-от повернуться, треба буде відчитатись
Лисий хвост• 18 февраля в 13:32
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
GarnoKvit• 18 февраля в 13:35
Ответ дляdemicandum
Ну может путину неудобно было нападать на пороха, все таки раньше тусили вместе, бизнес
Но так ваши слова ничем не подтверждены, по вашей логике янык так вообще был супер президент и Крым наш был, и войны не было , и доллар по 8. Был бы янык жили бы хорошо
А ваши слова о том, что путин тусил с Порохом чем подтверждены?
In limbo• 18 февраля в 13:36
Такий треш несеться, а ці все одно чубляться 🤦‍♀️ Вас на страту вестимуть, а ви все одно будете зʼясовувати стосунки «хто, коли і за кого».
Лисий хвост• 18 февраля в 13:36
Люди, хто ще не розуміє, що просрати за 30 років Юлями Петрами не може відновитесь за 5 років. Це якийсь піз@ць
Манула• 18 февраля в 13:37
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...
Що по діяльності баканова та його синочка в СБУ можете сказати?
Шеллар• 18 февраля в 13:37
А я рада, що Європі дулю скрутили, а то з цими друзями занепокоєними війну будуть розтягувати ще на роки.
GarnoKvit• 18 февраля в 13:38
Ответ дляVlada-Maria
Заглянєт в глаза путіну
Лисий хвост• 18 февраля в 13:38
Ответ дляМанула
Ми з вами вже говорили, ви Пороха давайте розкручуйте буде вам тут Дубаї
Манула• 18 февраля в 13:40
Ответ дляЛисий хвост
Навіщо? Зе і сам його чудово розкручує ))
Більше же проблем в країні немає ...
IrinnkA• 18 февраля в 13:40
Ответ дляunser
На фоне переговоров в СА Кеннеди обратился к Зеленскому
Сволочь, хйлу пусть пишет
Ирина-bbd0• 18 февраля в 13:40
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...
Разница между Вами и мной в том.что с 2014 года я вижу и знаю.какая запаребриковая навала прилезла в Украину.
И пока вы просто жили.я помогала волонтерам одевать и обувать голую украинскую армию с 0. И ни разу даже мысли не пришло в голову.что дороги это круче.чем обороноспособность страны. В которую кстати входят и дороги для логистики УКРАИНСКОЙ армии.
И не верещала с пеной у рта ´дайте просто жить’ тем более ’какаяразница под каким флагом’
Меня не нужно ни к чему подводить. Отвечайте за свои слова и поступки!
Лисий хвост• 18 февраля в 13:41
Ответ дляМанула
Більше же проблем в країні немає ...
Ви з якого міста? Я з Миколаєва далі будемо говорити.
IrinnkA• 18 февраля в 13:42
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Если случится чудо то:
1. Мы остаемся без тех областей, которые они захватили
2. Хер нам , а не НАТО
3. Если п. 1 и п 2 не принимается, война продолжится
Да то что остаёмся без областей и НАТО это одно, а то что это безнаказанность полная?? Грабь, убивай, насилуй и ничего тебе не будет?!? Это писец! Просто треш