antoninalav• 18 февраля в 10:26

Переговори делегацій США та рф почалися в Ер-Ріяді

Ось настав той час, який так тут чекали.
😐росії та США потрібно перейти до спільних проектів, у тому числі в Арктиці, — член делегації, голова російського фонду прямих інвестицій Кірілл Дмитрієв

Прогрес у переговорах рф і США можливий у найближчі 2-3 місяці — представник рашистів.

Що матимемо в результаті за 2-3 місяці?
белая метелица• 18 февраля в 10:28
А , ну ок
автор antoninalav • 18 февраля в 10:29
Ответ длябелая метелица
А , ну ок
То вже минулий етап. Ми перейшли на новий рівень)
unser• 18 февраля в 10:29
На фоне переговоров в СА Кеннеди обратился к Зеленскому
чаревна• 18 февраля в 10:29
Ответ длябелая метелица
А , ну ок
Удалено администрацией...
белая метелица• 18 февраля в 10:30
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Я вообще не голосовала
чаревна• 18 февраля в 10:30
Ответ длябелая метелица
Я вообще не голосовала
Все так говорят)
автор antoninalav • 18 февраля в 10:30
Ответ дляunser
Та то капець все. Летимо в прірву
автор antoninalav • 18 февраля в 10:31
Що там Європа з занепокоєнням?
США походу вже в іншій пісочниці
kanuka• 18 февраля в 10:31
После боя руками не машат Ещё не вечер, думаю может у Зеленского есть план Б, поэтому у него такая позиция, смелая я бы сказала.
Графиня Шезвездицкая• 18 февраля в 10:32
Если случится чудо то:
1. Мы остаемся без тех областей, которые они захватили
2. Хер нам , а не НАТО
3. Если п. 1 и п 2 не принимается, война продолжится
LudaSHS• 18 февраля в 10:33
Думаю етап переговорів так званих розтягнеться. Зараз йде переформатування світу, пуйло хоче знову в дамки гегемонів. Я не знаю які очікування, тому що ми з осені24 в періоді невизначеності.
Ми були самі і цьому, але зараз частина континенту, до якого належить Україна, різко якось почала крутитися.
І арктика і Те що виведуть війська з Балтіі, це чи треп чи звіночки, тож просрали вони 2.5 роки.
Я вертаюся до ’ якби’, так просинатися треба було в 22р.
Цей втрачений час, Україна сама стояла, і жертвувала.
Не зупинили вони це в 2008, 2014, 2022 і зараз подивимося. Може світ Майбутнього буде автокраОлігархіі належать.
Ну і ’ у кого бомба, той прав!’
Renata Ft• 18 февраля в 10:33
Что там местные гадалки говорят , куда пропали , где все ваши прогнозы ?
чаревна• 18 февраля в 10:34
Ответ дляunser
Можно подумать мы эту войну начинали. И подпитка эта, как он выразился, даёт возможность нам стоять в обороне, чтоб предотвратить больше смертей и потери территорий
Графиня Шезвездицкая• 18 февраля в 10:34
Ответ дляRenata Ft
полный Тик ток- мы победим..
unser• 18 февраля в 10:34
Ответ дляantoninalav
Та то капець все. Летимо в прірву
Крутят Украиной, как хотят. Бессовестные
kanuka• 18 февраля в 10:34
Ответ дляunser
Кеннеди, Маск, Трамп, папа Римский они давно топят за рф. Если Европа не потянет Украину, то Украине гаплык.
Daria0000• 18 февраля в 10:35
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Если случится чудо то:
2. Хер нам , а не НАТО
А были другие варианты? Просто интересно кто-то верил про границы 91го и НАТО.
автор antoninalav • 18 февраля в 10:35
Відчуття лютого 2022. Не віриться, що має статись якийсь жах, хоча все про це говорить.
Кіттікет• 18 февраля в 10:36
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
белая метелица• 18 февраля в 10:36
Самое обидное, что наша страна могла бы быть реально самой лучшей, самой успешной и самой процветающей, потому что у нас для этого есть все. Но у нас это все отнимают со всех сторон.
чаревна• 18 февраля в 10:36
Ответ дляКіттікет
Удалено администрацией...
Примите таблеточки 💊💊
lus_so• 18 февраля в 10:36
Ответ дляunser
Ну от і все. Байден їм поганий був. Довийожувались.
Манула• 18 февраля в 10:36
Ответ дляunser
До фашизуючого агресора значить претензії відсутні?
Графиня Шезвездицкая• 18 февраля в 10:38
Ответ дляDaria0000
Вспомните, на народу втирали в 22 и 23 году об этом..
Natalie 81• 18 февраля в 10:39
Ответ длябелая метелица
Могла быть,но конституция у нас так и не заработала,и всё что должно было принадлежит народу,нам не принадлежит.Кучма отдал все олигархам.Проблема Украины,что ни один президент не был про украинским,вечно под кем то
LudaSHS• 18 февраля в 10:39
Ответ дляantoninalav
Жах у світі? 24.02 ніхто нам не допомагав і летіло все що можна на голови. Але і були люди сильні і вмотивовані.

Зараз такі інфопотоки, такі технологіі, шум, що розібратися тяжко, правда/ кривда маркери замилені, тому треба до цього ставитися як до етапу.
Antiprom• 18 февраля в 10:39
У ти бозє які коментарі, і що жодна не голосувала тут із відписавших в 19 році #абыНЕПОРОШЕНКО? Жодна не з тих #хотьПоржем..а в 22 році жодна тут не співала пл сталеві яйця та те що американці дають зброю зеленському бо він душка і всіх обаяв не те що досвідчені політики..
А зараз а чьо без перемовини про нас)) бо ви обрали в 2019 #хотьПАржем
LudaSHS• 18 февраля в 10:39
Ответ дляRenata Ft
Гордона треба!
Стрекоза любви• 18 февраля в 10:41
Головне правило зараз - дивіться реально на «ДІЇ» не на слова. Наразі це все трьоп, який ще може тривати рік, та навіть 2.
Юния13• 18 февраля в 10:42
Ответ дляkanuka
и следующий вопрос?! а смысл им ее тянуть?!