Чу Ча• 18 февраля в 11:46

Що краще гепабене чи есенціале?

При чистці печінки, при алергії?
З бісиками• 18 февраля в 11:48
бетаргин
ПолБатона• 18 февраля в 11:48
Где вы вымазали свою печёнку что так хотите её чистить? И то и то фуфломицин
Трактор Віка• 18 февраля в 11:50
В германии нет ни того ни другого. Но вы пейте. )
автор Чу Ча • 18 февраля в 11:50
Ответ дляПолБатона
Ну, можливо. Коли лежала в лікарні з псоріазом, вводили 5 днів внутрівенозно есенціале.
Сарафанное радио• 18 февраля в 11:51
Сестра алкоголичка с большим стажем, врач ей выписывает всегда эсенциале, на удивление печень в норме
автор Чу Ча • 18 февраля в 11:52
Ответ дляПолБатона
У мене алергія
булоТАЙминуло• 18 февраля в 11:53
Пейте расторопшу и будет вам счастье за копейки.
Всміхайлик• 18 февраля в 11:54
В них різний принцип дії, і те, і інше потрібно, на Iherb в рази дешевше, це розторопша https://ua.iherb.com/pr/swanson-milk-thistle-120-c... та фосфоліпіди або просто лецитин https://ua.iherb.com/c/phospholipids
АнтиТроль• 18 февраля в 11:54
немає такого - чистіти печінку, вона сама все робить, правильне харчування- ось що ій потрібно
З бісиками• 18 февраля в 11:54
Ответ дляЧу Ча
У мене алергія
недавно задавалась этим вопросом, перечитала тут кучу тем, взяла бетаргин на месяц. А гепабене вроде ж нет у нас в аптеках, уже давно.
булоТАЙминуло• 18 февраля в 11:55
Есенціале (фосфоліпіди) та Гепабене (фітопрепарат із розторопші й дим´янки) часто відносять до гепатопротекторів, але їх ефективність залишається дискусійною.
Що говорить наука?

1. Есенціале (фосфоліпіди)

Теоретично: покращує стан мембран клітин печінки.

Практично: немає достатньої доказової бази про його реальну користь при серйозних захворюваннях печінки (гепатит, цироз).

Висновок: не є фуфломіцином у класичному сенсі, але його ефективність недостатньо доведена.

2. Гепабене (екстракти розторопші та дим’янки)

Теоретично: стимулює відтік жовчі, має антиоксидантний ефект.

Практично: немає якісних досліджень, що підтверджують значний терапевтичний ефект.

Висновок: швидше фітотерапія з мінімальною науковою підтримкою, тобто ближче до фуфломіцинів.

Альтернативи?

При серйозних ураженнях печінки ключовими є відмова від алкоголю, правильне харчування, лікування основної хвороби (вірусний гепатит, метаболічні порушення). Якщо є необхідність у медикаментозній підтримці, лікар може призначити препарати з більш доведеною ефективністю (наприклад, урсодезоксихолеву кислоту при жовчних порушеннях).

Тож, якщо питання стоїть як ’чи варто витрачати гроші?’— краще проконсультуватися з лікарем і зосередитися на доказових підходах.
З бісиками• 18 февраля в 11:57
Ответ дляЧу Ча
При псориазе мужу кололи гептрал + дома пид в таблетках, глутаргин тоже назначали.
ПолБатона• 18 февраля в 11:57
Ответ дляЧу Ча
У мене алергія
У меня тоже аллергия. Уберите аллергены. Печень тут причём. Я работала в этой сфере фармацевтики. В крупной компании. И я вам скажу для печени гораздо эффективнее шрот расторопши чем вот это всё. Прям берёте и ешьте. Не будут вам в Украине врачи предлагать дешёвые лекарства потому что в основном все сидят на откатах а высокие откаты предлагают медпредставители никому ненужных дорогих препаратов.
Мerida• 18 февраля в 11:59
Это фуфломицины.
АстроДок• 18 февраля в 12:47
Ничего, нет такого механизма ’чистка печени’. Печень не нуждается в них - она сама по себе природный фильтр. Такой ерундой только в постсовке развлекаются.
Ваша задача обеспечить себе ПП и нормальный вес во избежание жирового гепатоза и для нормализации желчеоттока, всё. А съесть тортик и пивом запить гепабене к чистке печени не имеет никакого отношения, только к успокоению совести - типа что-то сделала
АстроДок• 18 февраля в 12:48
Ответ дляПолБатона
не путайте науку медицину, которая призвана лечить, и фармацевтику которая призвана продавать - никакие расторопши не заменят ЗОЖ и ПП, только образ жизни для печени имеет значение.
Черговий по кухні• 18 февраля в 14:42
Гептрал