Чтооооооооооо?• 18 февраля в 13:26
Зачем блогеры выставляют видео как они кормят грудью?
Нравилась девушка одна, но с появлением ребенка, которому уже полтора года, выкладывать видео где она его кормит………. Жесть. Отписалась. Зачем так делать?
Роздратована шкіра• 18 февраля в 13:29
Обычный день: отписалась от неприятного контента. У меня такое постоянно. Тему запилить на каждую отписку?
Перша на селі• 18 февраля в 13:30
Хотят вызвать у многих рвотный рефлекс. Фу, самое отвратное зрелище
Глас_Народа• 18 февраля в 13:30
шок-контент, многие такой трешак любят. это когда нет мозгов делать интересный контент, постят вот такой треш
Глас_Народа• 18 февраля в 13:30
Ответ дляПерша на селі
вам фу, а мужики подрочат)
Попихтю та й годі• 18 февраля в 13:33
Та це ладно, інші ж ще народжують в прямому ефірі. А ті що скромніше описують весь процес. Яке розкриття, хто що з гінекологів там зробив.
Та ладно блогери, моя знайма сусідка в таких деталях все описала, що я почала переживати за її ментальне здоров´я
Молода і нерозважлива• 18 февраля в 13:35
А хто бачив маму, яка 6-річну доньку груддю годує в Інсті?
Опля Картопля• 18 февраля в 13:36
У меня тоже кормление на людях и вообще оно само вызывает отвращение, просто до 🤮🤮🤮. Хотя я сама мама.
Правильно сделали, что отписались. Я б ещё и коментариев оставила 💩
Интимная• 18 февраля в 16:17
Ответ дляОпля Картопля
Как же толерантность. Яжемамки щас расскажут, что самим кушать это не стыдно, а кормить грудью стыдно, ай яй яй.
Сама такая же не понимаю зачем кормить напоказ. Это конечно естественно, но есть много естественных процессов которые, ПОКА не принято афишировать. Но прогресс конечно не стоит на месте)
Молчунья• 19 февраля в 12:17
Ответ дляПерша на селі
Мені здається, що у людей, у яких годування дитини викликає ригання, не зовсім психічно стабільні і здорові.
Якщо що, дітей у мене нема, я їх не дуже люблю, і вважаю що грудне молоко необхідне дитині до 6-8 місяців.
Але так реагувати на абсолютно нормальний процес - це дивно
Чтооооооооооо?
• 19 февраля в 12:26
Ответ дляМолчунья
А хто проти годування грудьми? Людям не подобається коли це виставляють напоказ. Хочете годувати. - ваша справа, але навіщо це показувати при всіх? Знімати відео як дитина смокче ті груди?? Ось це неадекватна поведінка мами.
Молчунья• 19 февраля в 12:29
Ответ дляЧтооооооооооо?
Нічого аж такого нема в цьому. Не дивіться.
Я думаю що відео годування груддю - це найменше зло, яке можна побачити в соц. мережах.
Я не кажу що так треба робити. Але і страшного тут нічого немає.
Чтооооооооооо?
• 19 февраля в 12:30
Ответ дляМолчунья
Ви це заохочуєте. Можливо, самі на цьому хайпуєте. Від таких - відписка. Але можливо, ви хочете змінити свою аудиторію тому таке і виставляєте
Молчунья• 19 февраля в 12:35
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я ’таке’ не можу виставляти, я ж написала, в мене немає дітей.
І в підписках у мене немає жінок, які кормлять на камеру. Але ніякого ригання і шоку у мене це не викликає.
Чтооооооооооо?
• 19 февраля в 13:42
Ответ дляМолчунья
То подивіться)) може думку зміните
Перша на селі• 19 февраля в 18:51
Ответ дляМолчунья
ну так срать-это тоже естественный процесс, а вы ж не какая то психически хвора, чтобы рыгать от того что кто то срет напоказ (хотя тут уже сомнения возникают, защищать неадекватных мамаш, выставляющих свои кормящие сиськи, нормальный человек не будет).
Молчунья• 19 февраля в 21:52
Ответ дляПерша на селі
Ви порівнюєте якісь непорівнювальні речі взагалі.
І що це за вирази ’кормящие сиськи’
Груди. Жінка, що годує грудьми.
Я правда не розумію, чому годування маленької дитини у деяких жінок викликає істерику. Причому саме жінок тіліпає, чоловікам пофіг.
І що це за вирази ’кормящие сиськи’
Груди. Жінка, що годує грудьми.