В кого тако було• 18 февраля в 17:40
Ви теж, коли чуєте своє голосове повідомлення, воно здається вам дивним?
Яйцеголовая• 18 февраля в 17:43
це у всіх так.
коли ми говоримо то чуємо свій голос зсередини, і він зовсім не такий як зовні його чують інші :)
тому я завжди дивуюсь як пародисти копіюють голоса інших :)
Тріль!• 18 февраля в 17:44
В мене вхагалі голос такий дитячий.
Не подобається.
Хоча перша робота на телефоні була, то багато говорили, що в мене дуже дуже приємний голос
Не подобається.
Бабо-лебідка• 18 февраля в 17:46
никогда не записывала голосовые.
Но на видео и в записи да - странно еще с детства
Жена миллионера• 18 февраля в 17:47
Ніколи не записую голосові. Я поважаю людей, з якими спілкуюсь.
Жинси на дитину• 18 февраля в 17:48
Ответ дляТріль!
В мене вхагалі голос такий дитячий.
Не подобається.
И у меня мяууу мяу))
Ласковая_львица• 18 февраля в 18:26
Ответ дляЖена миллионера
Ну ситуації різні бувають, мені лікар прислала голосове, на моє питання, сказати швидше ніж написати.
Мене це влаштувало .
Леди_на_драндулете• 18 февраля в 18:26
никогда и ни при каких обстоятельствах не наговариваю людям. и ненавижу, когда мне шлют. всегда пишу, что не могу слушать голосовые. и пусть думают: вообще или только сейчас.