ДолькиКабана• 18 февраля в 18:26
"Сіра мишка, тепер твоє місце в норці!!" Повідомлення від мами....
Мова оригіналу (отримано вчора на ТГ):
’Мовчі далі!!!..’сюрприз’ з повідомленням сподіваюсь до кінця місяця до тебе долетить ((це перший,самий больчій,і неочікуваний д/ тебе!!!!))))----другий менш болючій,але неприємний!!!....подальші ’сюрпризи’трошки не такі болючі!!!...ЩЕ хочу сказати:-коли отримаєш письмові ’сюрпризи ’в.((першу хвилину після отримання певно буде шок!!!!,,а потім здивування і бажання поспілкуватися зі мною!!!!((бо в тебе не ьуде іншого виходу!!!...)))----будеш змушена зняти’корону’і покланятись.....АЛЕ...АЛЕ-в мене вже не буде бажання з тобою спілкуватися!!!!навіть як захочеш приїхати для вияснення питань, то тебе не випустять ...АЛЕ як ’повезе’....то проїдеш,але виїхати не зможеш назад(((навіть туризмом)))не в одну країну світу!!!!бо тобі заборонено буде пересікати кордон!!!!НЕ втішні у тебе СПРАВИ!!!БАГАТО ЧАСУ ТИ ВТРАТИЛА .....своїми курячіми мозгами!!!!!Я чекала довго твоїх рішень,....................ты сама собі вибрала цей шлях в житті не легкий, іне веселий!!!!------час прийшов збирати КАМІННЯ!!!!!!---ЗБИРАЙ Д/ДЛЯ КОРОЛІВСЬКОГО ПЬЯДЕСТАЛУ!!!!!!!!!!
🦄🦧🐑🐑🐑🐑🐑🦧🦧🦧🦧🦧🦧
Будеш довго оговтуватись!!!!....
Сіра мишка,тепер твоє місце в норці!!
🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀
Навіть не намагайся щось змінити!!!!Твій час сплинув!!!🙈😔😝’
Якщо коротко, то моя матір подала на мене в суд на аліменти, аргументуючи що я зобовязана її утримувати (їй 71 рік, на пенсії). Я за кордоном з неповнолітнім сином. Рішення суду як з´ясувалось було ще влітку, а я дізналась про це тільки 2 тижні тому, коли прийшло повідомлення про арешт всіх банківських рахунків на суму 43 тис.грн...
Останню тему, яку створювала тут то теж було питання про матір.. може хто із старожилів памятає, де мати-тиран фактично вижила нас з квартири і про купу погроз ,прокльонів і психологічного насилля. Час минув, але погрози наздогнали....
Буду дуже вдячна за пораду і підтримку. Хоча і розумію, що буде багато зустрічних питань і сумнівів що ТАК буває..
🦄🦧🐑🐑🐑🐑🐑🦧🦧🦧🦧🦧🦧
Будеш довго оговтуватись!!!!....
Сіра мишка,тепер твоє місце в норці!!
🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀
Аноним_Русалка• 18 февраля в 21:34
Ответ дляДомашка
Да там, видимо, такой же диагноз, как у матери автора. Пожалеть только можно, больной одинокий и озлобленный на весь мир человек.
На жаль, живемо в еру нарцисизму, так. І тут таких багато отирається)
Електрохарчування• 18 февраля в 21:34
Ответ дляСаджу все зарання
Автор, я одразу написала, що ваша мама нездорова людина, але і ви інфантильна. Судового рішення не бачила, на кого приватизація не знаю, «прописана-записана». То що вона хвора людина не звільняє вас від обовʼязків, а навіть обтяжує. Ви могли вислати їй довідку, що не проживаєте, для оформлення субсидії. Ви не зобовʼязані терпіти образи, але могли б як доросла і адекватна людина, правильно реагувати на нездорову людину. Це як онкологія, людина не винна в своїй хворобі, або приймаєте милосердно, або обмежуєте спілкування хоч до 0, але фін зобовʼязання нікуди не подінуться
А яку довідку з за кордонного прихистку можна вислати?
Мовчу, але хочу• 18 февраля в 21:35
Якщо при приватизації ваша дитина вже була зареєстрована в квартирі, то у вашої матері 1/3 частка квартири. Вона легко могла розділити комунальні рахунки і платити лише за свою частину. Так що ніяка субсидія їй би не потрібна була.
Саджу все зарання• 18 февраля в 21:36
Ответ дляАноним_Русалка
Травмована людина, порушення когнітивних функцій в таких випадках це норма, а не виключення.
Я про це і писала вище, інфантильність автора очевидна. Я її не засуджую, бо розумію корені, але і прошу не засуджувати маму. «Хвора» вся родина, ніхто не винен, але як є.
Електрохарчування• 18 февраля в 21:39
Ответ дляЖена брата Админа
А с каких пор дети что-то обязаны родителям? Еще и в судебном порядке?
Я еще понимаю чисто по-человечески, по доброй воле помогать. Но, блин, требовать такое от детей - это вообще законно?
Мда... Незнание законов не освобождает от ответственности.
Аноним_Русалка• 18 февраля в 21:40
Ответ дляДолькиКабана
моєму малому під час цього моменту було не повних 5 місяців. То було 16,5 років тому назад. Звісно що не памятаю.. Приїхали втрьох, сказала треба терміново, мовляв то буде ліпше і для неї, бо субсидія буде, і взагалі так треба
Автор, терапія і адвокат.
Знаєте, з чого почалося моє одужання? Моя приштирена мати подала на позбавлення мене і моїх дітей правом користування, типу позбавлення прописки. І коли я збирала довідки, в виконкомі треба було викласти ситуацію, я розказала, поки розмовляла, там зібрався весь відділ, слухати її художества. Довідку, яку я просила, мені так і не дали, але одна з тітоньок, що була там на ставці психолога, сказала мені в очі - дорогуша, ваша мати злоякісний нарцис! Приходьте в терапію, це безкоштовно! Я тоді нікуди не пішла, але слово настільки не в´язалося з моєю матір´ю, що я його запам´ятала, і вже роки через три випадково натрапила на відео про цей діагноз. І почала розкручувати...
Знаєте, автор, здається, я тільки після того взагалі почала жити.
Чого і вам бажаю. Тримайте ромашки, і йдіть до самоусвідомлення.
ДолькиКабана
• 18 февраля в 21:40
Ответ дляСаджу все зарання
Тобто про все автор в курсі, від нас тут трошки скриває, маньохонька. А потім очками клі-кліп, я знать не знала про суд
я бачила що їй було відмовлено у цьому впровадженні, і про всі суди я дізналась 5 лютого, саме в момент коли мені прийшла смс від Приватбанку про арешт рахунків!
Наполеон Бонапарт• 18 февраля в 21:41
Ответ дляСаджу все зарання
І? Настання пенсійного віку- одна з підстав для аліментів.
Но на какой доход насчитаны алименты? на среднюю зарплату по региону, я так понимаю?
Vita_Nikolaeva• 18 февраля в 21:41
Ответ дляАноним_Русалка
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 18 февраля в 21:47
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Схоже на те
Саджу все зарання• 18 февраля в 21:48
Ответ дляДолькиКабана
Якщо ви зараз не придурююєтесь, то чекайте ще сюрпризів
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 21:52
Ответ дляСаджу все зарання
А як у неї може бути суд за комунальні, якщо рахунки не розділені? Тоді і на матері позов теж, як співвласниці. Чи власник один - автор? Тоді що та мати хоче? Може, це мати в її житлі живе? Все цікавіше.
Саджу все зарання• 18 февраля в 21:54
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ХикориДикори• 18 февраля в 21:54
Ответ дляVita_Nikolaeva
Удалено администрацией...
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 21:55
Ответ дляЕлектрохарчування
Предоставила ей метрі в своей квартире - гадость? Дала ей туда ребенка родить.
А в соседней теме мальчика 22-х лет жалеют, мама от него устала, а маму осуждают, она должна мальчика кормить и обслуживать много-много лет. А вы на автора с ребёнком набросились. Дала родить. Прям благодетельница. Без автора она бы может и квартиру в свое время не получила, а только комнату в общежитии.
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 21:57
Ответ дляМовчу, але хочу
Вона не може розділити 1 кім квартиру. Частка в натурі не виділяється. Окремі лічильники не ставляться.
І навіть в такому разі, якби поділили, по рахунках автора 0. Бо нема користування. І це є доказом, що автор там не проживає.
Ируся-пуся• 18 февраля в 21:58
В 71год не строчат такие тексты с такими смайлами и знаками препинаниями.
Саджу все зарання• 18 февраля в 21:58
Ответ дляИруся-пуся
Не бачили ви життя😆
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 21:59
Ответ дляДолькиКабана
Вона могла подавати в декілька судів. Це поширена практика. В якомусь та приймуть.
Саджу все зарання• 18 февраля в 22:00
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Їй не було відмовлено. Повернуто, а потім прийнято і відкрито провадження
Флюорография гуся• 18 февраля в 22:02
Ответ дляИруся-пуся
я тоже так думаю)
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 22:04
Ответ дляСаджу все зарання
Я бачу, ви маєте особливий доступ.
То що по закону, якщо позивач помирає, не отримавши борг, він скасовується чи переходить до спадкоємця? При умові, що дочка - перший спадкоємець.
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 22:06
Ответ дляИруся-пуся
Почему вы так решили? А если это не мать, а её подельник строчит, то это уже криминал.
Саджу все зарання• 18 февраля в 22:07
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я бачу, ви маєте особливий доступ.
Я не маю особливого доступу. Автор засвітила свої данні і данні мами я просто передивилась всю відкриту(!) інформацію
Але автору не варто розраховувати що мати помре і якось воно буде. Не буде, треба брати вже своє життя в свої руки, опори у неї окрім неї самої немає. Навіть якщо розпитляє з мамою, вона вже винна судові сбори, послуги приватного виконавця і т.і
Ms. Анонимная• 18 февраля в 22:18
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
да, при живых детях к волонтерам))
Удалено администрацией...
Флюорография гуся• 18 февраля в 22:19
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Что такое гав-цюцю?
Аноним_Русалка• 18 февраля в 22:20
Ответ дляСаджу все зарання
Та ну ні, нарцис-психопат це первинна проблема, не займайтеся віктімблеймінгом. Мамаша винна, дочка весь час в її полі, де б вона мала знайти іншу точку зору? у нас в країні людей психологічно не прийнято підтримувати, це не входить в шкільний медогляд) звідки б вона знала, що з нею щось не так, і треба робити зі своїм життям щось?
Ответ дляДолькиКабана
я самотня матір. Виписати онука бабуся може самостійно по досягненню ним 18 років, а це вже весна наступного року. Як я розумію і подарувати вона може її кому завгодно, власне про це вона теж ’попередила’ у день мого Дня народження нещодавно.
’З кожним днем ти втрачає право на моє житло!!Я не прошу у тебе коштів для себеоплачуй свою прописку і не більше!!!ЄДИНЕ, ТИ НЕ ОТОТМАЄШ НІ МЕТРА В ПОДАЛЬШОМУ З КВАРТИРИ!!!!....ХТО МЕНЕ ДОГЛЯНЕ ДО СМЕРТІ ТОЙ І БУДЕ ВЛАСНИКОМ(((А ТИ ПОТІМ БУДЕШ ЇМ ДОКАЗУВАТИ ДЕ ТВОЇ МЕТРИ!!!! Я ДОВГИЙ ЧАС СТОЯЛА НА КОЛІНАХ ПЕРЕД ТОБОЮ(((В ВИРІШЕНІ ВСИХ ПИТАНЬ,А ТИ МЕНЕ НЕ ЧУЛА!!!!!ТОХАЙ В ТЕБЕ НЕ БУДЕ ОБРАЗИ ЩО ЯПОСТУПАЮ ТАК ЯК ЯИАЗУЮ ЗА ПОТРІБНЕ!!!!)))ЯК ТИ ТАМ ГОВОРИЛА????-МИТЕБЕ ВИКРЕСЛИЛИ З СВОГО ЖИТТЯ!!!НУ І СЛАВА БОГУ,-ДЯКУЮ!!!!АЛЕ ЗНАЙШЛИСЯ ЛЮДИ,ЯКІ заповнили цю ЯЧЕЙКУ ПУСТОТИ!!!!ЯКОСЬ ДОЖИВУ АТИ ЗАЛИШИШСЯ ЖИТИ З ГРІХОМ’
Тільки нажаль мама забула, що то були власне її слова... Щоб я забула хто вона така, що в мене немає дому, що я ’без родіни, без флага’ ітп.
Ну і напевно не пригадає ніколи своє ’будь ти проклята’ і не відчує за це провини. Але я то відпустила, і пробачила. Хоч це неабияк боляче
Авторе, річ про прописку. Можливо матері не дають субсидію бо там ви прописані?
Пишущаяся• 18 февраля в 22:24
Ответ дляДолькиКабана
Тоді у 2009му коли вона влаштовувала нам концерти з малим і грозилась йому череп пробити...., то я вимушена була викликати не тільки поліцію, а і психіатричну допомогу. Вона спеціально перевертала сушку для білизни памятаю, розкидувала цибулю по хаті, робила якийсь кавардак в аккурат перед їхнім приїздом. Ну і що ви думаєте, приїхали кремезні хлопці у білих халатах, послухали, подивились на то все і сказали на моє ’вона веде себе неадекватно’ щоб я не ставила їй діагнозів, і в неї просто отака демонстративна поведінка і поїхали собі. То цю психушку вона мені ще й досі згадує!
Она всегда такой была? Я вам очень сочувствую, у моей матери тоже психические проблемы, ваша тема прям встрегерила