ДолькиКабана• 18 февраля в 18:26
"Сіра мишка, тепер твоє місце в норці!!" Повідомлення від мами....
Мова оригіналу (отримано вчора на ТГ):
’Мовчі далі!!!..’сюрприз’ з повідомленням сподіваюсь до кінця місяця до тебе долетить ((це перший,самий больчій,і неочікуваний д/ тебе!!!!))))----другий менш болючій,але неприємний!!!....подальші ’сюрпризи’трошки не такі болючі!!!...ЩЕ хочу сказати:-коли отримаєш письмові ’сюрпризи ’в.((першу хвилину після отримання певно буде шок!!!!,,а потім здивування і бажання поспілкуватися зі мною!!!!((бо в тебе не ьуде іншого виходу!!!...)))----будеш змушена зняти’корону’і покланятись.....АЛЕ...АЛЕ-в мене вже не буде бажання з тобою спілкуватися!!!!навіть як захочеш приїхати для вияснення питань, то тебе не випустять ...АЛЕ як ’повезе’....то проїдеш,але виїхати не зможеш назад(((навіть туризмом)))не в одну країну світу!!!!бо тобі заборонено буде пересікати кордон!!!!НЕ втішні у тебе СПРАВИ!!!БАГАТО ЧАСУ ТИ ВТРАТИЛА .....своїми курячіми мозгами!!!!!Я чекала довго твоїх рішень,....................ты сама собі вибрала цей шлях в житті не легкий, іне веселий!!!!------час прийшов збирати КАМІННЯ!!!!!!---ЗБИРАЙ Д/ДЛЯ КОРОЛІВСЬКОГО ПЬЯДЕСТАЛУ!!!!!!!!!!
🦄🦧🐑🐑🐑🐑🐑🦧🦧🦧🦧🦧🦧
Будеш довго оговтуватись!!!!....
Сіра мишка,тепер твоє місце в норці!!
🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀
Навіть не намагайся щось змінити!!!!Твій час сплинув!!!🙈😔😝’
Якщо коротко, то моя матір подала на мене в суд на аліменти, аргументуючи що я зобовязана її утримувати (їй 71 рік, на пенсії). Я за кордоном з неповнолітнім сином. Рішення суду як з´ясувалось було ще влітку, а я дізналась про це тільки 2 тижні тому, коли прийшло повідомлення про арешт всіх банківських рахунків на суму 43 тис.грн...
Останню тему, яку створювала тут то теж було питання про матір.. може хто із старожилів памятає, де мати-тиран фактично вижила нас з квартири і про купу погроз ,прокльонів і психологічного насилля. Час минув, але погрози наздогнали....
Буду дуже вдячна за пораду і підтримку. Хоча і розумію, що буде багато зустрічних питань і сумнівів що ТАК буває..
🦄🦧🐑🐑🐑🐑🐑🦧🦧🦧🦧🦧🦧
Будеш довго оговтуватись!!!!....
Сіра мишка,тепер твоє місце в норці!!
🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀
Ответ дляДолькиКабана
так я НЕ спілкуюсь з нею, що ж мені Вам показати? Бо це буде тільки капслок з купою образ і принижень і мантрою ’виписуйся’ і ’скоро будуть сюрпризи’.
Так а ви платите частину комунальних? Бо пенсіонері зазвичай отримують субсидію на комунальні, якщо в квартирі крім них не прописані ще інші
Саджу все зарання• 18 февраля в 22:25
Ответ дляАноним_Русалка
Та ну ні, нарцис-психопат це первинна проблема, не займайтеся віктімблеймінгом. Мамаша винна, дочка весь час в її полі, де б вона мала знайти іншу точку зору? у нас в країні людей психологічно не прийнято підтримувати, це не входить в шкільний медогляд) звідки б вона знала, що з нею щось не так, і треба робити зі своїм життям щось?
Ну, якщо ви так просто ставите діагнози, то це все має місце в мкх10, то і мама така сама хвора людина і загалом жертва і невинна🤷♀️ і в визначити первинну проблему вже неможливо. Давайте будемо просто милосердними і терплячими один до одного
Хвігура мічти• 18 февраля в 22:29
Ответ дляЖена брата Админа
А с каких пор дети что-то обязаны родителям? Еще и в судебном порядке?
Я еще понимаю чисто по-человечески, по доброй воле помогать. Но, блин, требовать такое от детей - это вообще законно?
Так, це законно
Діти мають забезпечити батьків, аліменти призначає суд ( розмір )
Флюорография гуся• 18 февраля в 22:33
Ответ дляjabka ya
Ні, вона нічого не платить.
ДолькиКабана
• 18 февраля в 22:41
Ответ дляСаджу все зарання
Якщо ви зараз не придурююєтесь, то чекайте ще сюрпризів
Що маєте на увазі?
ДолькиКабана
• 18 февраля в 22:46
Ответ дляИруся-пуся
В 71год не строчат такие тексты с такими смайлами и знаками препинаниями.
це був би для неї неабиякий комплімент! Але це правда, мати 53 року народження. Просто опанувала декілька років тому новий гаджет, от і строчить))
ДолькиКабана
• 18 февраля в 22:48
Ответ дляСаджу все зарання
Їй не було відмовлено. Повернуто, а потім прийнято і відкрито провадження
ну, що ж... за*бись! чи як там кажуть в сучасному світі
Первая ласточка инфляции• 18 февраля в 22:49
Ответ дляДолькиКабана
Що маєте на увазі?
Знайдіть в вайбері Опендатабот і перевірте всі ваші судові справи.
По ПІБ . І також можно подивитись справи матері, може вона не лише з вами судиться. Є такі люди, в них суди як хобі і для заробітку.
Наполеон Бонапарт• 18 февраля в 22:49
Ответ дляЖена брата Админа
сколько чудесных открытий вам мир готовит....
Флюорография гуся• 18 февраля в 22:56
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Люди законов вероятно не знают…
И думают: раз я не знаю - этого не существует
ФсеСама• 18 февраля в 23:04
Ответ дляГопница-Советчица
Доросла людина може допомогти батькам якщо в неї є така фінансова можливість і це не впливає на сім´ю. Тобто годувати матір, коли свої діти голодні, це абсурд. Мати доросла людина повинна сама про себе дбати. Пенсія є.
Закон кажуть про інше.
Гопница-Советчица• 18 февраля в 23:09
Ответ дляЖена брата Админа
К сожалению да. Родители могут подать на алименты. И пофиг как вас там в детстве воспитывали.
Аноним_Русалка• 18 февраля в 23:18
Ответ дляVita_Nikolaeva
Удалено администрацией...
Аноним_Русалка• 18 февраля в 23:21
Ответ дляMs. Анонимная
Удалено администрацией...
Аноним_Русалка• 18 февраля в 23:25
Ответ дляСаджу все зарання
Так, це діагноз, не знаю чи є воно в нашому каталозі, в американському є.
І так, психопати абсолютно осудні, вони інтелектуально збережені і повністю визнаються винними. Вони знають що роблять, це усвідомлені дії.
Смішно читати, що людина може зібрати гроші і довідки на суд, протащити абсолютно незаконне рішення, яке завернуть в апеляції на раз-два, і не може оформити собі субсідію) та тая мамаша розумніше за нас з вами, не переживайте. Ніяка вона не жертва, і винна як мінімум в тому що подала в суд неправдиві свідчення.
Саджу все зарання• 18 февраля в 23:28
Ответ дляАноним_Русалка
Ну, так і автор збережена і осудна🤷♀️
Капитошечка• 18 февраля в 23:28
Ответ дляКарапулька
то наверно прописка, когда то ее в паспорт ставили
Это печать,что я воспользовалась своим правом приватизации,и какую площадь я приватизировала.
В Киеве ставили многим.Мне с мужем где то в 99м,или 2000м.
Аноним_Русалка• 18 февраля в 23:40
Ответ дляСаджу все зарання
Ну, так і автор збережена і осудна🤷♀️
Ага. Але вона жертва, а мати аб´юзер і психопатка. Дето так
Борисфенка• 18 февраля в 23:40
Мда, важкий випадок.
Автор, просто нічого не робіть. Взагалі.
Всі ці стогони про суди, адвокатів, заборгованості і туризм - порожні звуки. Карти Привату вам триста літ не треба. Квартира приватизована на трьох, вона її не продасть.
Просто мовчати.
Звісно, батькам треба допомогати, але не у вашому випадку.
Просто мовчати.
Криниця щастя• 19 февраля в 00:14
Ответ дляСаджу все зарання
Не знаю про що ви. Всі мої знайомі що «втекли» стали на реєстрацію, а ви нелегалом?
Яку реєстрацію? Іншої країни? Так а для чого ця реєстрація Українським службам?
Всі українці тепер зареєстровані і там, і там.
Борисфенка• 19 февраля в 00:31
Ответ дляКриниця щастя
Старенька бабуся вирішила, що українські виконавчі служби примусять польські виконавчі служби вираховувати аліменти з біженських виплат і дитячих грошей українській пенсіонерці.
І сміх, і гріх.
Новорічна пальма• 19 февраля в 01:15
Чокнутая бабка. Что тут скажешь?
Так ненавидеть дочь с внуком еще надо постараться.
Вероятненько• 19 февраля в 08:16
Ответ дляЕлектрохарчування
Будут с арестованными счетами и невыездные. Как мужики алиментщики-должники.
Многие просто заступаются за мать. А я считаю, что если мама пошла в суд на алименты подавать - это жесть. Тем более такие смс выписывать. Здоровье ещё ого го по судам бегать.
Руда ліса• 19 февраля в 09:13
Ответ дляАноним_Русалка
Це рішення не абсолютно незаконне.
Мати автора не позбавлена батьківських прав.
Руда ліса• 19 февраля в 09:19
Автор, Вам потрібен адвокат.
Є термін давності на подання на апеляцію. Він минув.
Але, якщо Вам було не відомо про вчинення незаконної дії, то там є якийсь термін з того часу, коли Ви про це дізналися.
Незаконна дія - хоча б у частині винесеного вироку про те, що на Вас немає інших утриманців. Крім, того, напевне, матір отримує пенсію і на це, очевидно мало бути якесь коригування.
І комунальні, якщо власність Ваша, Ви повинні були оплачувати.
Але, якщо докажете, що там не проживали, то та сума має бути скоригована.
Руда ліса• 19 февраля в 09:27
Ответ дляВероятненько
у нас багато великовікових дітей звикли, що батьки їм мають по життю допомагати. Скригучи зубами, останні копійки з пенсії...
Або батьки все життя якось ростили дитину, потім уже у дорослому віці тієї дитини посварилися (хтось комусь не те сказав чи брату/сестрі більше спадку переписав і тд) і, типу, все - з життя викреслюю, доглядати не буду.
насправді, це не так діє.
є час, коли за законом батьки утримують і доглядають за дітьми (до 18 років дітей)
є час за законом, коли діти допомагають і доглядають за батьками, якщо останні не позбавлені бітьківських прав - старість, хвороба.
насправді, це не так діє.
Вероятненько• 19 февраля в 09:34
Ответ дляРуда ліса
насправді, це не так діє.
Это мы говорим, о родителях, которые действительно были родители! У моей подруги мама - алкоголичка! Но она не была лишена родительских прав. Что пережила подруга в детстве, не пожелать и врагу. Издевательства, голод, попрошайничество, побои и многое другое. Сейчас подруге 30+ и мама тоже хочет от нее помощи. Вы считаете, что она обязана такой матери помогать? Судя по тому тексту, который пишет мама автору - женщина она мягко говоря ’не в себе’ и если верить словам автора, это уже многие годы она такая. Это не мама!!!!
Робот Вертер• 19 февраля в 12:59
Ответ дляЕлектрохарчування
А яку довідку з за кордонного прихистку можна вислати?
Ніяку, то фантазіі порадниць