Стрекозей• 20 февраля в 08:31
Так хочется услышать от мамы добрые слова(((((
Поддержку, что она просто обняла. А она конченая только проклинает. Оскорбляет моих детей, мужа моего обзывает, нет к ней ненависти, только жалость. Молю Бога что не быть как Она. А бывают такие дни, так хочется любви от мамы. Спасибо большое
Кишмишная Мая• 20 февраля в 11:44
То дайте їй виговоритись.
Хай вже вискаже всі притензії,а ви мовчки слухайте.
Може,їй легше стане.
Є такий тип жінок,що довго не можуть заспокоїтись.
Ото насваряться,то їм і легше
Може,їй легше стане.
Ото насваряться,то їм і легше
Allein74999• 20 февраля в 11:45
Вообще не хочу, чтоб меня обнимала, хочу, чтоб забыла обо мне и не вспоминала.
Тот случай, когда без лучше, чем с…, но воно все лізе і лізе.
Тракторні війська• 20 февраля в 11:47
В свое время-это лучшее,что я читала про маму.
Про ту, которая дала любовь и поддержку
Одного дня твоя мама більше нічого тобі не скаже.
Одного дня твоя мама більше тобі не зателефонує.
Одного дня ти пошкодуєш, що вона не прожила більше днів, щоб ти міг насолоджуватися часом, проведеним з нею.
Одного дня вона перестане давати тобі поради, які, на її думку, були для тебе правильними.
Одного дня будинок, де вона завжди чекала на тебе, спорожніє.
Одного дня ти більше не почуєш її голосу.
Одного дня залишаться лише спогади.
Час пролетить, не чекаючи ні на що і ні на кого.
І в той день ти відчуєш порожнечу настільки велику, що ніщо і ніхто не зможе її заповнити!
Про ту, которая дала любовь и поддержку
Одного дня залишаться лише спогади.
Стрекозей
• 20 февраля в 11:57
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
у нее отклонение скорее всего
Наверное возрастное. А вообщем я всех прочитала и действительно надо просто не думать и не общаться с ней. И тогда ничего триггерить меня не будет
ПлакалаВАвто• 20 февраля в 12:02
Ответ дляПросто звязда
Я робила такий крок. Кожен Божий день протягом 13 років. І що? - ніфіга! Моя мама навчилась казати: люблю тебе, тільки щоб показати, що вона хороша матір, любить мене, а я - невдячна свиня, не ціную її «любов».
А чому ви вважаєте щоб лише показати що хороша матір??
Ви навіть слова любові не годні прийняти, називаєте любов ’любов*ю’ то навіщо вас ще обійняти, щоб знову звинуватили в що обіймає лише щоб показати що гарна мама??
Просто звязда• 20 февраля в 12:04
Ответ дляПлакалаВАвто
Ви знаєте, як моя мама спілкується? Ви знаєте в які моменти і що вона говорить? Спочатку дізнайтесь, а потім коментуйте. І при чому тут обійми? Я про обійми від неї нічого не казала.
ПлакалаВАвто• 20 февраля в 12:07
Ответ дляПросто звязда
Лезьте?? Ну якщо ви так з мамою спілкуєтеся то не дивно чому так. Лишіть подібні слова для своєї мами, дітей, вони оцінять. Може
Про обійми ви пишете в 1 рядку вашого старосту, перечитайте.
Просто звязда• 20 февраля в 12:12
Ответ дляПлакалаВАвто
Де тут щось про обійми? Що не так зі словом «лізти»?
НеКонец-Света• 20 февраля в 12:17
Ответ дляА ось і я
Більш дивної і дурної поради ще тут не читала.
Звісно, бо тут практичних порад не дають, лише обі@рати можуть, а це практична порада від психолога
Підмітайло• 20 февраля в 16:40
Авторе, я така як ви(
Лише в свої 31 я зрозуміла, що насправді - я ідеальна донька, про яку можна лише мріяти.
Мене любить мій чоловік, я подобаюсь і іншим чоловікам), в мене є люблячі подруги, мене цінують та поважають мої партнери та клієнти ( працюю в діджитал).
Але для своєї матері я - ісчадіє ада. Через мене всі біди в світі, вона мене кляла за все що можна з самого народження. Ніколи не проводила час зі мною, не гралася, навіть ми ніколи ніде разом не ходили, крім лікарні чи школи...Про добрі слова чи обійми - я взагалі мовчу, довгий час я була впевнена,що я якась дефектна, що вона зі мною так поводиться.
Я довгий час намагалась заслужити її любов, потім - набридло. Почала шукати опору, підтримку й ці ’обійми’ в собі, було дуже важко, але - я стала сама собі мамою))). Та, що мене народила - це не матір, це просто жінка, що виконала біологічну функцію. Спілкуюсь з нею раз в тиждень, коли вона сама дзвонить, щоб вкотре спробувати облити мене помиями.
А саме цікаве знаєте що? Вона тепер стара і починає вимагати до себе любові, яку я б мала отримати в дитинстві. Всім розповідає, яка в неї погана донька, що вона не переймається старою матірю та не хоче спілкуватись...
А мені вже все одно. Сприймаю її як психічно хвору, спостерігаю за цим збоку й розумію, що якби вона не дзвонила - я б радістю більше б про неї нічого не чула...
Вирощуйте опору в собі)
Підмітайло• 20 февраля в 16:44
Ответ длячерная мамба
Не ждите. И уж тем более, не пытайтесь заслужить. От некоторых людей ждать душевного тепла - как ждать от рыбки полета. Ну нет у рыбки крылышек, что поделать. И не виноваты в этом ни вы, ни она. Или вы это принимаете, или нафиг эту рыбку - вы не обязаны в конце концов, поддерживать общение ни с одним человеком, даже если это ваша мать. Хотя говорят - о ужас, перестала общаться с родной мамой! А хоть бы кто задался вопросом, а что же эта мама такого сделала.
Так. А потім воно стає старе й починає всім жалітись, які ж діти погані, кинули.
Нещодавно на фб був пост, де старий-бідний дідусь, живе сам, покинутий дітьми. Й люди почали в коментарях клясти дітей й бажати їм смерті, бо ж кинули батька, які ж скотини...
І ніхто не задумається, а можливо там батько сам винен?
Діти народжуються з безумовною любовʼю та довірою до батьків.
І те, що ваші діти вас зненавиділи й дистанціювались - абсолютно ваша заслуга...
Підмітайло• 20 февраля в 16:47
Ответ дляПлакалаВАвто
А ви маму обнімали коли, добре слово сказали?
Я відповім - з такими людьми так не працює. Я намагалась в дитинстві. Добре памʼятаю, було 8 березня і я зробила якийсь малюнок і дарувала його мамі, й хотіла її обійняти, а вона - відсахнулась від мене як від туберкульозної, зі словами ’та ну шо ти лізеш’.
Підмітайло• 20 февраля в 16:50
Ответ дляАнонимушка
Для мене слово ’родичі’ нічого не означає. Крім вкладеного в ці слова сенсу пробачити родичам те, що не пробачили б некровним.
Тому в дорослому віці любов між дорослими людьми - це робота з двох боків.
Якщо одна зі сторін вимагає собі право бути свинею, бо ’ми родичі’ - я ці стосунки ставлю на паузу.
Пауза із мамою (остання) триває з 2013 року.
І всім добре.
Я її не дратую, вона мені мізки не виносить.
Мовчки раз на місяць кидаю гроші на картку.
Юридично маю піклуватися. А тепло, любов, взаємодопомога, бажання бачитися - це все треба заслужити. Але як я у людини викликаю тільки бажання говорити мені гадості, то нащо ж я буду за нею бігати?
І всім добре.
Ви молодець) Це правильне рішення) Але я б і грошима не допомагала, те, що я їх заробляю - це точно не її заслуга, вона робила все, щоб я жила бідно і в злиднях
Підмітайло• 20 февраля в 16:51
Ответ дляПтицекрыл
Вообще-то в таком возрасте уже о маме нужно заботиться, и ей давать свою опору, поддержку и любовь
Автор ещё в ясельном возрасте
Вибачте, а з якого .... давати мамі опору і любов, якщо вона не дала?
Підмітайло• 20 февраля в 16:53
Ответ дляТракторні війська
Про ту, которая дала любовь и поддержку
Одного дня залишаться лише спогади.
Про ту, которая дала любовь и поддержку
Одного дня залишаться лише спогади.
Доньки таких горе - матерів відчують не порожнечу, а ПОЛЕГШЕННЯ.
Не романтизуйте, це якщо у вас нормальна мама оці тексти підійдуть...
ПлакалаВАвто• 20 февраля в 18:20
Просто звязда• 20 февраля в 19:33
Ответ дляПлакалаВАвто
Це старпост??
Так це ж не я писала, альо)))) я не автор)
ПлакалаВАвто• 20 февраля в 20:58
Ответ дляПросто звязда
Точно. Сорі. Переплутала вас з автором
Тракторні війська• 21 февраля в 08:45
Ответ дляПідмітайло
Научитесь читать, прежде, чем писать комментарии.