Журавлина38• 20 февраля в 09:35

Замерз омивач

Замерзли форсунки склоомивача, хто стикався з такою проблемою?
Думаю купити антилід і напшикати або шприцом промити.
В тепле місце немає де поставити, гараж є, але не опалюється, і світла в ньому немає щоб на деякий час зігріти(
Чекати поки само відтане, не варіант.
Alex_Kri• 20 февраля в 09:38
на солнце выехать
Santander• 20 февраля в 09:38
Якщо замерзло в трубках , то ці маніпуляції не допоможуть
Паркінг/гараж/сонце
KaterionOK• 20 февраля в 09:41
Долити більш ядерний омивач, який до мінус 40 і поставити машину на сонце, не знаю, в якому ви місці, але в Києві сьогодні на сонці навіть калюжі розмерзлися
LLuthien• 20 февраля в 09:43
Ответ дляKaterionOK
Если в бачке омыватель замерз,то омыватель минус 40 польется в подкапотное пространство.Поэтому только в теплое место или покататься пока растает,а потом доливать,а лучше выбрызгать/вытянуть шприцом через систему для капельниц и долить новый.
Almamater• 20 февраля в 09:44
Мені допомогло постояти в підземному паркінгу під час довгої тривоги. Потім треба максимально злити літній омивач і залити зимовий. Це не жарти, дійсно для кожного температурного режиму свій омивач.
автор Журавлина38 • 20 февраля в 09:45
Ответ дляKaterionOK
В КиєвіВона в мене вчора і позавчора на сонці стояла і не розтало(
Alex_Kri• 20 февраля в 09:48
Ответ дляЖуравлина38
В Киеве есть крытые паркинги в торговых центрах
coloritka• 20 февраля в 09:49
Ответ дляЖуравлина38
Підземний паркинг спробуйте
автор Журавлина38 • 20 февраля в 10:08
Ответ дляAlmamater
Сьогодні спробую. За 14 років в такій ситуації вперше. В бачку було мало омивача літнього, і він не замерз, але форсунки нажаль....
moon• 20 февраля в 10:10
На автомийку поїдьте, там розстане
oksini80• 20 февраля в 10:35
На мийку заженіть, там відігріють. У мене на авто вода з склоочисників виходить, то було одного разу таке))) після цього не балуюсь з омивачем)))