Брюльтик• 20 февраля в 12:36
Чим вам подобається Залужний в якості Президента?
Він же просто вояка.
З ним Україна отримає воєнну диктатуру, жорстку загальну мобілізацію і продовження війни.
Ви хочете, щоб війна тривала?
Повітруля• 20 февраля в 14:08
Гірше зе в Україні ще не було, краще Залужний, ніж яневтік. Хоча б країну не буде намагатися здати.
Нервогенератор• 20 февраля в 14:08
Ответ дляКоролеВешна
Ни чем не нравится, если всё произойдет как в сериале Слуга Народа, там был новым президентом мужчина лысый, а это может быть кто угодно, даже тот же Залужный.
Там Гордон имелся в виду
Єдина Країна• 20 февраля в 14:10
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Как же надоели со своим продолжением войны.
Мы вообще не хотим и ни на кого не нападали.
А за кого голосовать, если не хотим продолжения войны?
Мураева или бойко?
если будет вариант за Бойко и окончание войны или Зеленский и продолжение войны еще на пять лет, что выберите вы?
Ковбой Хагис• 20 февраля в 14:14
Ответ дляКоренная киевлянка
А для вас , именно для вас, сняли ’слуга народа’, и вы повелись , как ослики.
Я не смотрела слугу, но голосовала за Зеленского. Так как была против Пети
КоролеВешна• 20 февраля в 14:15
Ответ дляНервогенератор
Там Гордон имелся в виду
Та чтоб его🤣 один границы закрыл, а Гордон в пирамидки всех по отдельности спрячет и скажет черту не пересекать.
Шаг в лево, шаг в право, электрошок.
Повітруля• 20 февраля в 14:22
Ответ дляКоренная киевлянка
Смешно просто читать, а Зе нюхал???
Нюхал, тільки не політику
Ковбой Хагис• 20 февраля в 14:31
Ответ дляНу що ви, мамо!
У вас геть погано з логікою і критичним мисленням. Але ж тема створена виключно для срачу і відбілення нашого найвеличнішого, чи не так? Тож логіки тут в принципі не має бути
Тему создали, чтобы «прощупать» настроение народа.
Trusiki_dla vseh• 20 февраля в 14:36
Мені подобається Порошенко, я хочу щоб він був президентом, а Залужний міністром оборони.
Ответ дляЄдина Країна
За Бойко точно нет. Залужный хоть новое лицо и он принимал участие в войне, а бойко- подстилка путлера, Как и мураев и ко.
Если будет выбор между Зеленским и Залужным, то здесь уже задумаюсь. Хотя Зеленский мне не нравится. Война- это не его рук дело, это рашка напала на нас. А вот коррупция и воровство - это то, что он в силах разрешить, но не делает ничего
Kapitoshka7• 20 февраля в 14:37
Ответ дляХи хи, ну ну
А през Чехії Павел, теж не політик ?
Він якийсь там чинуш в НАТО був...
SARA Abramovнa• 20 февраля в 14:55
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ше не має виборів і не має кандидатів, тому не має що мусолити. Головне, щоб не сталося так, що параша зашле свого козачка і ми замість президента отримаємо якогось рашистського п!д@р@.
Саме так і буде,нажаль...
Лисий хвост• 20 февраля в 15:29
Считаю ,что Залужный не справится, он военный и никакой дипломатической работой его устрой мозга не исправить. Он неслучайно стал послом в Британии, но вряд ли он пойдет в политику. Не вижу на сегодняшний день никого, кто бы смог управлять страной. Старых уродов у власти типа Юля, Петя, Тягнибок, Ляшко, Смешко это уже прогнившие политические проститутки и стоять им у руля нельзя. Может к лету увидим новые лица. Если снова будут кандидатуры Петя, Юля , Зеленский и каким то боком Залужный, то будет из двух выбирать, без Пети и Юли.
Про какую то женщину все тут пишут, если это Зеркаль или Стефанишина, не знаю как они от тех мужиков способны будут отгавкиваться, про заграничных стервятников и сцикунов и говорить нечего.
Вывод: ждать
Кросівки оригінал• 20 февраля в 15:47
Почитала якось таку думку. Британія ненавидить рашупарашу, і перша почала допомагати Україні, а Залужним будуть керувати саме звідти, та і президент повинен бути змінюваним, а не як хоче Зеленський. Йому вже пора, вже наївся з Єрмаком достатньо
Korsika999• 20 февраля в 15:56
Ответ дляMALINA_M
Залужный ставленик бритов, а они хотят воевать дальше. Если вы хотите войны дальше, любой ценой, то да, он ваш кандидат
Лисий хвост• 20 февраля в 16:10
Ответ дляРеверанс
Зеленський би точно втік,якби Кривонос йому аеропорт не замінував.Так що мимо.
Це не так було. Кривоніс добровільно пішов охороняти Жуляни і це усно дозволив Залужний (який що не розумів що треба не тільки Гостомель охороняти). Кривоніс там розлив мастила на злітну полосу і чекав, а у серпні була порушена справа про розкрадання майна Жулян. Потім фейкові телеграми типу на фронт відсилалися, щоб солдати свідчили проти Кривоноса, то був фейк рознесений Бутусовим. Коли Київську звільнили, Кривоніс пішов із ЗСУ зовсім після того фарсу. Залужний особисто йому сказав не колотити Генштаб. Порошенківський технічний кандидат не потрібен був Залужному
Ответ дляЛисий хвост
Якби Ви були на судах Кривоноса,то знали би про існування письмового наказу від Залужного.Нащо брешете?
Лисий хвост• 20 февраля в 16:14
Ответ дляРеверанс
Читала статтю Бі бі сі. Ви особисто були у суді? Не знала таких подробиць. А чого пішов з ЗСУ?
Лисий хвост• 20 февраля в 16:20
Ответ дляРеверанс
Не сам пішов.Зеленський звільнив,за непотрібністю.І кримінальну справу організував.В подяку за збережений аеропорт.Мстиве чмо.
Та в Жулянах наче не було десанта. Почитаю
Ответ дляЛисий хвост
Не було?
Чи не змогли висадитися?
Ще можете почитати,як в 2014 генерал Кривонос тримав оборону Краматорського аеропорту кілька місяців в облозі не втративши вбитим жодного воїна.Але,пану Зеленському такі профі не потрібні.Як і Марченко.Як і Забродський.
Чи не змогли висадитися?
Ответ дляЛялька в колисці
Залужний мені подобається, він хороша людина, саме тому я не хочу щоб він був президентом
Последнее что меня перекоробило - он свою книжку начал писать в марте 23 года, когда воины гибли в Бахмуте он был занят книжками
Ну и его получение образования во времЯ войны туда же
Фотки обнимашек с женой радостные сейчас