lilu1990• 21 февраля в 19:57

Нова порція крінжі від Трампа

🥴путін хоче укласти угоду, але йому не потрібно її укладати. Якби він захотів, він отримав би всю країну, – Трамп

Трамп також додав, що «у Зеленського немає «карт у рукаві» для переговорів з рф».

❗️Кожного разу, коли я кажу: війна – не вина росії, мене завжди закидають фейковими новинами, але я кажу вам, що Байден говорив неправильні речі, Зеленський говорив неправильні речі, – Трамп.

«Так, росія атакувала, росія напала, але у них не було причин для нападу. Ви могли його відговорити».

Келог, що скажеш?
автор lilu1990 • 21 февраля в 19:57
Трамп: У Зеленського були найкрасивіші міста, і вони всі зруйновані.

Ведучий: Але в цьому винен путін, ви не згодні?

Трамп: Мені набридло це слухати, скажу вам так.

Ведучий: Хіба це не провина путіна?

Трамп: ігнорує
автор lilu1990 • 21 февраля в 19:58
😳Трамп приїде до москви на святкування 9 травня та зустрінеться з путіним, – французький Le Point.
автор lilu1990 • 21 февраля в 19:59
Я думаю час запросити китайців на мотор січ
LudaSHS• 21 февраля в 20:00
Якесь шоу зазеркалля, ото вулкан розбудили , прямо кожного ранку ( у них) фонтанує
Ще не тільки вислови трампа, а по змі біжить висловлювання прибічників трампа, жоден щось трешове видає, і біле з чорним міняється містами.
Цунамі викриків через змі.
чаревна• 21 февраля в 20:00
Ну шо сказать Зеленский клоун по профессии, а трамп по жизни.
Пока трамп всех веселит, там американцы сами в шоке
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:01
Ответ дляLudaSHS
Цунамі викриків через змі.
Я думаю скоро почнуть відколюватись перші глиби від цього трухлявого пня
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:01
Розбудіть Келога і просіть пояснень
LudaSHS• 21 февраля в 20:01
Ответ дляlilu1990
До цього тягали цю інфу як ’ план трампа’
А плану то не має, є нахрапна діяльність гопників.
Це так за ці редкоземи торкнуло.?
nutty• 21 февраля в 20:02
І шо дивного? Вони давно дружать
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:02
Ответ дляLudaSHS
Це так за ці редкоземи торкнуло.?
Пляяя, яке воно мєлочне. Меланкині жемчуга певно всі пораховані
olya8385• 21 февраля в 20:03
Ответ дляLudaSHS
Цунамі викриків через змі.
Газлайтинг світового масштабу, світ опинився в руках двох схиблених первертів
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:06
Ответ дляolya8385
Трьох, масіка не забудьте
LudaSHS• 21 февраля в 20:06
Ответ дляolya8385
І тихого Сі
чаревна• 21 февраля в 20:06
Дуда і Трамп зустрінуться завтра, 22 лютого, у Вашингтоні, — PAP

Інших подробиць новинне агентство не навело, крім того, що зустріч може відбутися або в Білому домі, або під час конференції Conservative Political Action Conference (CPAC).
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 февраля в 20:06
через 100 лет окажется, что Трампа гипнотизировало фсб..ну, ли кормили какашками из чемодана путина.
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:06
Ответ дляLudaSHS
І тихого Сі
Та Сі офігіває. Думаю для нього це - вотета поворот
nennsi• 21 февраля в 20:07
там сами американцы в шоке.стивен кинг обозвал трампа и маска.политики ихние сенаторы -все в ужасе .все говорят-путин бандит .тварь.и гонят на трампа
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:07
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
На захист трампа - нарцис ніколи не зможе переграти психопата
LudaSHS• 21 февраля в 20:07
Трапм прийшов- порядок навів! Ура
nennsi• 21 февраля в 20:08
Ответ дляlilu1990
может это нарочно дружба с россией что б си угомонить.
nennsi• 21 февраля в 20:09
кацапы на болотах-омерика уже не проклятая.мировые лидеры и путин во главе все разрулили.
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:09
Ответ дляnennsi
До 9 травня рівень довіри до трампа в сша настільки впаде шо путін ляже спать, коли той приїде
LudaSHS• 21 февраля в 20:09
А росіяни знову роліки про ядерний попел дістали. І на Сша..
Сстабільність
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:10
Ответ дляnennsi
А тільки ж недавно мальчікі уміралі в барьбє с подлимі амєріканцамі
чаревна• 21 февраля в 20:10
Ответ дляnennsi
Там голуби умнее, чем кацапы
smilingsky2010• 21 февраля в 20:10
Пусть жжёт дед. Пусть разбудит старушку Европу, чтоб не только до гойсгена дошло
Remensa• 21 февраля в 20:10
І з ким,цікаво, тепер воює підорасія?
автор lilu1990 • 21 февраля в 20:10
Ответ дляLudaSHS
Сстабільність
Ну трамп же сказав шо росія може всьо і всіх унічтожить

Спектакль для толпи
LudaSHS• 21 февраля в 20:10
Ответ дляlilu1990
Ната ця не страшна вже
чаревна• 21 февраля в 20:11
Ответ дляLudaSHS
Сстабільність
Надо ж помахать, чтоб ядерная писька не запрела)) есть такая традиция