Бабка-ежика• 20 февраля 2025
Які варіанти майбутнього ви собі уявляєте?
Питання в темі
На фоні новин, звісно, настрій паскудний. Слухаю аналітиків, вони навіть намагаються знайти якійсь позитив. В мене його нема від слова зовсім.
Мені хочеться послухати думку інших, хто як уявляє собі майбутнє світу і місце України в ньому. Просто - саме Ваші відчуття і думки, не думки розумних аналітиків, або астрологів, або провидець таро. От що вам уявляється
СамавиховуюКота• 20 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Європа вже мириться з рашкою
Процес пішов
Ну пока не мирится, а вон новые санкции вводит
Или сегодня уже начала мириться и я что-то пропустила в новостях?
А_мій_самий_самий• 20 февраля 2025
Я заходжу на ОЛХ, дивлюсь на вартість квартир, будинків у тому ж Львові, Києві і знаєте, однушки без ремонту по 60-80 тисяч вселяють якусь надію.
Дивилася вживу квартиру теж у Львові з ремонтом 2 кімнати, 160 тисяч. Думала, наче сподобалась, але треба був час подумати. Через два тижні звʼязалась з ріелтором - продано.
Так що… Я, особисто, навколо тотального занепаду і зубожіння не бачу.
В кавʼярнях повно людей щодня, в кафе. Подруга в Золотому Віці працює консультантом, то в не ходовий місяць план продажу близько мільйона і виконують.
Що буде далі, сказати важко.
Губка Боб• 20 февраля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Пропустили. Чи у нас з вами різні новини.
Ліньки гуглить• 20 февраля 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Тогда как раз тоже активно начали повестки рассылать огромному количеству людей.
Да, и это был мощный сигнал, что нужно куда-то двигаться
Ліньки гуглить• 20 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Все буде добре, в світі
Сьогодні шукала апартаменти в Іспанії, там про війну не чули - вже 26 рік бронюють
В Україні звичайно жопа ще на років 5
СамавиховуюКота• 20 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
ЄС погодив новий пакет санкцій проти Росії – FT
Артур Крижний - 19 лютого, 10:25
Країн ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії, які спрямовані проти алюмінію, нафти та банківського сектору.
Про це повідомляє газета Financial Times.
Це вже 16-й пакет санкцій ЄС із моменту повномасштабного вторгнення Росії. Він спрямований, зокрема, на російську алюмінієву промисловість і передбачає подальше посилення обмежень на експорт нафти.
Это два дня назад было
А у вас, что за новости?
Артур Крижний - 19 лютого, 10:25
Это два дня назад было
А у вас, что за новости?
Ліньки гуглить• 20 февраля 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Мне туда и не нужно это раз и речь не о продлении это два😉Кроме все этого у меня есть опыт выживания заграницей и с обычными рабочими визами и я в курсе куда еду и зачем.
Тогда проще, особенно если бизнес/дефицитный специалист. Хотя в ЕС скоро и работать будет негде, если они введут 16е санкции, все на фиг закроется
Губка Боб• 20 февраля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Інтернет людям не тільки для політики, а он - для відпусток добре працює
І з ким збирається воювати Іспанія
Не смішіть
І з ким збирається воювати Іспанія
Не смішіть
Ліньки гуглить• 20 февраля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Сменится власть и замирятся. Санкции в первую очередь бьют по экономике Европы. Да и Ди Вэнс хорошо с ЕС поговорил, популярно пояснил
СамавиховуюКота• 20 февраля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Що буде далі, сказати важко.
В общем, все отлично.
Можно ни о чем не беспокоиться.
Губка Боб• 20 февраля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Артур Крижний - 19 лютого, 10:25
Это два дня назад было
А у вас, что за новости?
Артур Крижний - 19 лютого, 10:25
Это два дня назад было
А у вас, что за новости?
Вже відмова. Угорщина не підтримала санкції, а норвеги вже цілуються з росіянами, наступні німці
Ліньки гуглить• 20 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
І з ким збирається воювати Іспанія
Не смішіть
І з ким збирається воювати Іспанія
Не смішіть
Если до Лиссабона, то это рядышком. И знаете, ситуация стремительно меняется в мире, не удивлюсь ничему
Губка Боб• 20 февраля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Так, стремительно от Покровска до Лиссабона перепрыгнут
Разве что, на свои квартиры или виллы
Что там, что в Испании, их целые кварталы
Разве что, на свои квартиры или виллы
Ліньки гуглить• 20 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Разве что, на свои квартиры или виллы
Посмотрим, что оно будет. Выбирайте страны, которые никогда никому не нужны. Дыры географии, короче
Губка Боб• 20 февраля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Сами их выбирайте
А_мій_самий_самий• 20 февраля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
В общем, все отлично.
Можно ни о чем не беспокоиться.
Хвилюватися завжди є про що, особливо в такі буремні часи.
Але навіть на контрасті тем на самій же Порадниці «боже, какие цены» і «а яку сумку вибрати LV”, чи про косметику/машини зайдіть прочитайте. Постійне обговорення нерухомість/вторичка/новобуд/ремонт що обрати. Хочу Рейнджровер, але вистачає тільки на Туарег.
Я знову ж повторю, що не знаю, що може бути завтра, але «сьогодні» не настільки помиральне, як тут більшість коментаторів намагається зобразити. Особливо малюючи «перспективи майбутнього»
Ліньки гуглить• 20 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Сами их выбирайте
Я уже выбрала, спасибо
Ліньки гуглить• 20 февраля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Откуда вы знаете, что это не проплаченные темы?
Бабка-ежика
• 21 февраля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Каждый человек планирует своё будущее сам, анализируя перспективы, текущую ситуацию и т.д. Такие места есть, которые никому никогда не были нужны. Но чтобы их знать, нужно разбираться в геополитике, географии и т.д.
Ага, далекий схід росії нікому не цікавий, наприклад. Або глибока північ типу міста Оймякон.
Ви така загадкова, навіть під анонімом боїтеся сказати, куди ж ви здрапали
Бабка-ежика
• 21 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Європа вже мириться з рашкою
Процес пішов
Європа ще ні. Не беремо до уваги давно втрачених особ типу Орбана
А_мій_самий_самий• 21 февраля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Бо я виходжу в простенький двір і майже в кожного авто, доволі нормальне, не 20 років. Приїжджаю за покупками в Метро, бачу що люди купують і скільки, або в салоні краси стрижка і по краска в однотон 3,5 тисячі. Заняття з логопедом 500 гривень 45 хвилин. І повен центр дітей. Запис наперед.
І це я з доходом середнім або нижче навіть середнього.
Звичайно, я не виключаю, в АТБ теж ходжу і бачу бабусь, які беруть лише молоко та якусь кашу, але так було і в часи до повномасштабного вторгнення, хоча звісно, що таких людей, збіднілих через війну збільшилось.
Бабка-ежика
• 21 февраля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Що буде далі, сказати важко.
Мені подобається Ваш оптимізм
Бабка-ежика
• 21 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Я теж пропустила. Що за зрада в Європі за сьогодні?
Бабка-ежика
• 21 февраля 2025
Ответ дляГубка Боб
Про норвежців - це щось нове. Уточніть, будь ласка
СамавиховуюКота• 21 февраля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вы описали те несколько процентов от всего населения Украины, у которых все в шоколаде при любом раскладе. О чем тут ещё можно говорить...
Бабка-ежика
• 21 февраля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Дуже багато дір географії, нікому не потрібних, саме в росії. Дивний збіг
А_мій_самий_самий• 21 февраля 2025
Ответ дляБабка-ежика
Мені подобається Ваш оптимізм
Я не знаю, чи це оптимізм, чи ні? Завтра може вже США нас буде бомбити з Томагавків, я не здивуюся вже нічому.
Бабка-ежика
• 21 февраля 2025
Ответ дляdf364tye3
вариантов всего два ,,,
трамп добьется заморозки , лет на пять ,,,
все останется как было в 24г , но без сша , за счет европы ,,,
Виявляється, це був би не самий поганий варіант. Але це набагато гірше. Це як жертва зґвалтування прийшла до поліції, а її там зґвалтувати ще раз і ще й ограбили, і сказали, що це вона винна. Ось що робить трамп.
Бабка-ежика
• 21 февраля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Теж не здивуюсь, і десь так воно може бути. Самі розумні пишуть, що трамп готується до великої війни з Китаєм. Але, схоже, він пішов на випередження, і записався сам в гоп клуб: сигарети є? А якщо найду?