Забризкана водою• 22 февраля 2025
Чи приймав хтось курсом препарат Астазандра? може знаєте якийсь аналог дешевший?
Мені рекомендує косметолог для укріплення судин пропити 2-3 мічяці препарат Астазандра. Ціна препарату майже 2500 грн. Чи приймав хтось щось аналогічне з астаксантином, але дешевше?
Якщо конкретно приймали препарат Астазандра, поділіться будь ласка своїми враженнями
БеллаДонна• 22 февраля 2025
Ви цим збираєтесь судини зміцнювати, я вам склад кинула? Флебодіа, детралекс розгляньте. Рутин і то краще буде.
І косметолога міняйте.
Забризкана водою
• 23 февраля 2025
Ответ дляБеллаДонна
І косметолога міняйте.
дякую! поміняю.
Вона сказала, що астаксантин покращить стан моїх судин, вони зміцняться