Усміхайлик• Изменено 23 февраля 2025

Після вулиці болить лице, ніс, горло наче як жарить і суше

Це котрий день, не простуда, ні, а наче як пече. Що то може бути в що робити? У кого таке було? Читаю,наче алергія на мороз мб , але прояв інший
Не тільки одразу з вулиці, а весь час, вночі, вдень, постійно, лише коли вмивається теплою водою краще.
Млинець Мій• 23 февраля 2025
Може від забрудненого повітря
90x60x90• 23 февраля 2025
Не вистачає рідини, можливо- на вулиці мороз, в помешканні сухе повітря.
Люблю порядок• 23 февраля 2025
У сына была аллергия на мороз. Щеки и нос становились красными потом белыми и припухшими. Знаете как ожог от крапивы только вот этот волдырик на всю щёку
ПушАпница• 23 февраля 2025
Слизистая носа может пересушена ,а на морозе спазмирует
Непонятно• 23 февраля 2025
Воду с собой носите или чай. Слишком низкая влажность - высушивает слизистую.
Крию матом страшно• 23 февраля 2025
Розацеа
ПрипоРошенная• 23 февраля 2025
з лицем у мене ок, а от дихати не можу - пече в носі і горлі. При температурі нижче 0 ходжу з шарфом на носі )))) І так вже давно
автор Усміхайлик • 23 февраля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Да, хочется маску или шарф((