Каркуша Клара• 23 февраля 2025

Немає кровотечі відміни на кок

Дівчата , добрий день ☀️ приймаю кок Джаз Плюс трішки більше року , бувало всяке із циклом , могло трішки мазати всередині циклу , але кровотеча відміни була завжди. У цьому місяці не настала зовсім. Я вже почала нову пачку і випила 5 таблеток ! Проводила декілька тестів на вагітність в різні дні, останній сьогодні , всі негативні.
Можливо хтось стикався із таким ? Як було на наступній упаковці?
Жена_КотораяСтена• 23 февраля 2025
Автор подскажите, при кок вообще пропадают месячные только мазня?
автор Каркуша Клара • 23 февраля 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну це не місячні , а коли починаєте вживати таблетки «пустишки» без концентрації гормону, то починається мазня, у всіх по різному, але інтенсивність набагато менша , ніж при звичайних місячних.
У моїх таблетках 24 таблеток із гормонами і 4 пустишки, ось на цих пустишках завжди починається мазня .
Брюльтик• 23 февраля 2025
Это вариант нормы.
Брюльтик• 23 февраля 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
У меня пару дней как месячные идут. А бывает просто мазня. Эндометрий всеравно обновляется и на кок.
Инста_Богиня• 23 февраля 2025
Я приймала інший препарат. Після 8 місяців пару днів мазало дуже мало. Після 9 місяця в перший день трохи мазні разово. Оскільки я планувала вагітность то не стала продовжувати прийом і перевіряти як буде далі. Питала у лікарки то сказала, що так то варіант норми.
МояХатаЗкраю• 23 февраля 2025
Авторе, це нормально, таке буває. Якщо немає причин думати про імовірність вагітності, тобто ви не пропускали таблетки, вчасно починаєте нову упаковку, не було блювоти та при цьому тест негативний, приймайте свої таблетки у звичному режимі.
Я приймаю Клайру 8 років, в мене часто замість кровотечі відміни або взагалі нічого, або трохи мажеться на щоденну прокладку.
Я ще користуюсь ось таким додатком в телеграмі, зручно нагадує і там є збірка питань з відповідями @lelya_bayer_bot
МояХатаЗкраю• 23 февраля 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
В мене так на Клайрі. Давно, ще до другої вагітності приймала Джаз, то там такого не було, завжди дні 3-4 з прокладками або тампонами, не рясні, але були місячні
автор Каркуша Клара • 23 февраля 2025
Дякую Всім за відповіді 😊
автор Каркуша Клара • 23 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
А , якщо не секрет, чому змінили препарат? З яким Вам комфортніше ?
МояХатаЗкраю• 23 февраля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Змінила після других пологів, мені вже повіку більше підходить Клайра, на момент початку прийому було 35+. Клайра більше подобається саме через те,що фактично немає місячних. В мене завжди на будь-які прокладки подразнення на шкірі, а без КОК взагалі місячні доволі рясні були і тиждень. Влітку в спеку з прокладками це ад для моєї шкіри, а умови змінювати тампон не завжди є, в громадських туалетах якось воно не те, принаймні мені
КондуктЕр тролейбуса• 23 февраля 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
нет, не мазня, у меня полноценные, только короткие. но с болью и всеми прочими прелестями
автор Каркуша Клара • 23 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
А бувала мазня всередині циклу ? Бо в мене бувало , що як всередині циклу почне мазати , то до самої кровотечі відміни
Любовь Калистратовна• 23 февраля 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Не автор, але приймала КОК довго. Ви пʼєте таблетки 21 день (Ярина), потім починаються повноцінні місячні, не мазня. З таблетками зручно, бо місячні день в день. Встановлюється 28-денний цикл.
МояХатаЗкраю• 23 февраля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Ні,не було. Хіба що в перші 3 місяці коли тільки почала приймати бувало десь в середині упаковки пару днів трохи мазалось