Слобожаночка• 23 февраля в 09:30
Девочки из США зайдите. Это правда?
Миллениалка• 23 февраля в 10:05
Ответ дляКотики-муркотики
Так там драки за яйца, политика Трампа
Каким боком политика Трампа к птичьему гриппу, когда уничтожается заболевшая птица, а часть птичников щакрывают на карантин?
Инстагра_мерша• 23 февраля в 10:06
Ответ дляLove_Love_Love_
Та от, я теж в тій темі, я нічого проти не маю ні дорогих яєць, ні дешевих
Ну тут саме тема яєць така щепитильна, бачу ви мене розумієте. Не всякі підійдуть.
Я допустимо люблю жовток варити 3,5 хвилини, а він не в кожних такий виходить як мені треба, про глазунью теж таке можу сказати.
Так, на пашоти та глазунью, де важлива консистенція, краще перевірені брати, а на випічку, на скрембли та омлети можна і волмартівські, я так розумію.
В мене діти в 90% в Пабліксі роблять покупки, бо він 50 метрів від них, то якістю яєць завжди задоволені.
Чарівне зіллячко• 23 февраля в 10:07
Я в Германии.
И цены между обычные яйца и органические разница в 2 раза.
Весной 2022 в Германии не было подсолнечного масла . И цены зашкаливали. Потом навезли и все устаканилось.
Продаю витрішки• 23 февраля в 10:09
Ответ дляПригаю-цибаю
В Україні, Фора, огірок свіжий майже 350 грн.
Що ті яйця американські
Купіть в АТБ чи Варусі
Инстагра_мерша• 23 февраля в 10:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, яця які є на фото Кнопкотиць на першій сторінці це і є середньостатистичні яйця які купують всі американці, вони подорожчали на 2$
Я думаю вони якось це переживуть. В них проблеми в іншому почались,
От сьогодні в дощ вийшли висловити їх
Донька каже, що отой ’король’ всіх страшенно вибісив, всі жорстко хейтять трампа і особливо маска, і це вона в традиційно республіканському штаті живе.
интайм_не_предлагать• 23 февраля в 10:10
Ответ дляПригаю-цибаю
Автор планує бізнес. Буде українськими яйцями рятувати бідних американців
Там вже Резніков рятує
Миллениалка• 23 февраля в 10:12
Ответ дляLove_Love_Love_
От сьогодні в дощ вийшли висловити їх
Мощный протест
И одни пенсионеры. )))
ЖаннаНеАгузарова• 23 февраля в 10:15
Выздоровеют курочки, вырастут новые цыплята и будут яйца в США по нормальным ценам.
Украину тоже по ТВ показывали, как сметали всё с полок и в ковид и в начале оккупации, но не каждый же это делал из нас.
Love_Love_Love_• 23 февраля в 10:17
Ответ дляИнстагра_мерша
Мені здається що вони взагалі не розуміють що відбувається, вони на стільки в шоці що не вірять що це все відбувається на яву
дякую аж підскакую• 23 февраля в 10:18
Ответ дляПригаю-цибаю
Кіло! Один буде ближче до Великодня 😂
Тогда же и яйца подтянутся 😂
Солнечная_я• 23 февраля в 10:22
Ответ дляСлобожаночка
Это не показатель, вот у меня доход в десятки раз больше чем средний в украине, но меняет ли это ситуацию?
А разве нет?) Вот лично я даже не помню, сколько у нас стоят яйца, просто беру те, что нравятся. И огурцы не помню сколько, выбираю тверденькие.
А кто живет от зарплаты до зарплаты, конечно выбирает самое дешевое.
Солнечная_я• 23 февраля в 10:24
Ответ дляLove_Love_Love_
От сьогодні в дощ вийшли висловити їх
Ну и рожи.. Насобирали маргиналов ((
Love_Love_Love_• 23 февраля в 10:26
Ответ дляФорсия
Ну и рожи.. Насобирали маргиналов ((
вони всі у вас на сосії
Инстагра_мерша• 23 февраля в 10:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Можливо.
Донька каже, на роботі зараз це найгарячіша тема, і поки що більшість вважають, що це він так розважається і що його слова і дії - типовий трампівський пиз**ож, бо він завжди робить в 1000 разів менше, ніж обіцяє.
На питання доньки, навіщо вони повторно вибрали пиз*уна, який не виконує обіцянки, всі їй кажуть, що їм імпонує його політика щодо нелегалів
В доньки на роботі 100% американці, і вона каже, що таких наївних, довірливих і оптимістично налаштованих в політичних питаннях людей ще не бачила.
Але вони в один голос кажуть, що якщо трамп таки допече всіх, то його президентство буде коротким. Прям впевнені в цьому. Знають щось, мабуть))
Солнечная_я• 23 февраля в 10:27
Ответ дляLove_Love_Love_
вони всі у вас на сосії
Ну вы-то американская патриотка на пособии, помню-помню.
Забобонний фрукт• 23 февраля в 10:30
Ответ дляКотики-муркотики
Так там драки за яйца, политика Трампа
Вы лично видели эти драки?:)) или новостей начитались???
Умиляют такие комментарии на новости с других стран, вам показывают непонятно что, а вы вот верите прям.
Love_Love_Love_• 23 февраля в 10:31
Ответ дляФорсия
Ну, тут в Америці всі на пособіях, як ви так всіх запам’ятали
Малая Налегке• 23 февраля в 10:37
Ответ дляСлобожаночка
Средняя зарплата в США $66,622 в год до налогов, учитывая средний налог на запрлату в 24.2% - это 4163 после налогов в месяц. Даже учитывая это как-то дороговато
Т.е средний американец может позволить себе 277 таких дюжин яиц в месяц.
Средняя зарплата в Украине по данным ПФУ 17486 в месяц до налогов, учитывая налог на запрлату в 23% - это 13486 после вычета налогов в месяц. Даже неорганических , магазинных яиц это 270 десятков, не дюжин. А органических, домашних дюжин всего 160. Ничего? Нормально?
Love_Love_Love_• 23 февраля в 10:37
Ответ дляИнстагра_мерша
Можливо.
Я думаю що їх швидше допекла занадто демократична демократія.
Бо реально перебір з травою, зброєю і тд
Продаю витрішки• 23 февраля в 10:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну дохєра, то дохєра.
Що поробиш, ніхто тут в гривнях нічого не купує
Так і не у всіх американців квартирки у Львові здаються, ось вони і бідують
Love_Love_Love_• 23 февраля в 10:43
Ответ дляПродаю витрішки
Хто бідує?
Скорая помощь• 23 февраля в 10:58
Ответ дляВареничніца
Гуд Вайн Киевский . Яйца -это наверное самое дешевое там, обычные яблоки по 195 грн 🤯
И зарплаты того магазина у продавцов по 12 тысяч скорее всего)
Женщинас• 23 февраля в 11:04
Ответ дляМиллениалка
При байденовських пфайзерах такого не було).
Gulf тут у якому сенсі вживається , американісти?
Ще є значення ’ нафтові родовища’.
Женщинас• 23 февраля в 11:06
Ответ дляИнстагра_мерша
Orange Shitler популярно в соцмережах. Shitler - гівнюк, засранець ))).
Гарно і співзвучно з Гітлер
Поддакиваю иногДА• 23 февраля в 11:06
Ответ дляКотики-муркотики
Так там драки за яйца, политика Трампа
Всі хочуть бути з яйцями 💪
Файна_зупка• 23 февраля в 11:09
Там же написано «органические», значит курочки по полю бегают, соответсвенно дороже, так в любой стране такие яйца дороже. Цену простых яиц фоткайте
булоТАЙминуло• 23 февраля в 11:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони у всіх волмартах по 27$, подивилась, але не взяла бо яйця в США ще та лотерея. Вони смачні?
смачни или несмачни яйца - такого я еще, конечно, не слышала.....
их же не руками делают
Love_Love_Love_• 23 февраля в 11:12
Ответ длябулоТАЙминуло
их же не руками делают
А смачним буває, лише, те що руками роблять?