Небалувана Галя• 23 февраля 2025

Дівчата столиця допоможіть)

Така історія: син підліток, спортсмен, с приводу цього маємо переїхати літом до Київа. Беруть його у Авангард, це станція метро Дорогожичі. Тож розкажіть будь ласочка про цей район: які школи поруч? Особливо цікавлять з поглибленим вивченням іноземних мов. Де краще винаймати квартиру? Що по інфраструктурі? Буду дуже вдячна. Київ трохи знаю але не цей район.
Аноним_1859• 23 февраля 2025
Ответ дляКракадэ
Ха, мені тихіше в Миколаєві відносно роботи ППО в моєму Борисполі
Та они все кничат в Киеве тихий рай. А как приезжают из Запорожжья, Харькова и Николаева, так и охреневют от такой тишины, что у себя и не слышали такого
Helenny• 23 февраля 2025
Ответ дляСладко-соленая
Это не футбол
Вже прочитала відповіді автора. Баскетбол.
Але там і футболісти мусять бути в тому спорткомплексі. Бо команда Авангард грала з нашими хлопцями в футбол.
Helenny• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
І таке може бути, я свого попереджаю, що він може передумати у будь-який момент і ніхто його не змусить. Але поки що він просто зхибнутий на цьому) може так і треба, в нього цей спорт як релігія
Автор, все правильно! У мене так на футболі «схиблений». Хай краще спортом займаються, ніж у всяку дурню лізуть.
Наивка• 23 февраля 2025
Ответ дляДайте подумать
Краще шукати безпечніший район для життя.Бо як раз цей район стоїть на шляху ракет,які там періодично збивають.
Тренуватися можна,а жити краще подалі поки що.
На метро в будь який район на правому березі можна потрапити.
Лівий важче,бо під час тривоги метро на Лівий не їде.
Не згодна, що в Києві зараз є безпечні та небезпечні райони. Як на мене, всі однаково небезпечні, бо ніхто не знає, де той рашистський мотлох впаде.
А от з метро згодна щодо правого/лівого берега.
автор Небалувана Галя • 23 февраля 2025
Ответ дляHelenny
Отож) це наш єдиний мотиватор і до навчання і до здорового способу життя.
Дайте подумать• 23 февраля 2025
Ответ дляНаивка
Я живу в двох районах,де немає поряд нічого цікавого росіянам,а їду повз Лук´янівку.Тому якщо обирати,то не район Лук´янівки точно.Все таки різниця є.
Мій другий будинок знаходиться на краю житлового масиву.Всі три роки картина така,що летять шахеди,але їх не чіпають над багатоповерхівками.Збивають як тільки вони залітають за мій будинок, в район промзони,або приватної забудівлі.
Тому якщо знімати,то не біля військових заводів,стратегічних об´єктів,ТЕЦ та подібного.Менше шансів що в твій будинок прилетить.Не гарантія,але шанси менші.
автор Небалувана Галя • 23 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Якби я виключно тиші прагнула то сиділа б далі за кордоном. Зараз немає перспектив у нашому місті, дуже мало змагань, діти виїжджають, ви думаєте мені дуже хочеться їхати по хаткам чужим, знов роботу шукати, знов чоловіка залишати? Але ж для майбутнього дитини треба, тож я мушу
Бюст Березуцкого• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Ми йдемо саме до тренера, а що там з директрисою ми не в курсі, як не працювати їду туди.
Моя дитина там займалася у чудового тренера, саме через тренера і пішли. Але якщо ви дійсно хорошу школу шукаєте, то я б радила ЦСК або коледж Піддубного (це як раз перспективи)
Зрадорозганячка• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Мені головне щоб сину було зручно їздити, я на машині, але ж я працювати буду не зможу його возити. Взагалі як подумаю, що знов сама, без чоловіка, світ за очі, робота зараз в мене непогана, доведеться нову шукати… але що робить, дитині треба розвиток
Пусть со старшим живут, если старший без семьи
Ms. Любмая жена• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Ну то це ж добре. В нього найвеселіший вік. Нехай краще тренується. Потрібно або в хобі, або в навчання з головою уходить, а якщо цього немає, то хобі стає зовсім інші розваги. Між цими дітьми прірва.
автор Небалувана Галя • 23 февраля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
У старшого ж сімʼя, він і так часто гостює, ні, я ще онуків хочу) вони не проти, до речі, в мене дуже хороший і син і невістка, але ж в них своє дуже насичене життя, куди їм ще підлітка)
автор Небалувана Галя • 23 февраля 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Піддубного дивилась, боюся не потягнемо по майстерності поки що. Ці роки ковідно-воєнні багато що погіршили( Грали в Ірландії у клубі, така фігня, зараз надолужуємо. Тому і треба у Авангард, там класні методики
Ms. Любмая жена• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Не слухайте нікого! Ви все правильно робите! Моя дитина танцює. Немає кращого міста в Україні для розвитку, ніж столиця. Найкращі тренери, найкращі школи тут. Навіть звичайні школи найкращі в Києві. Подивіться рейтинг нмт по балам і стане все зрозуміло. Хіба що у Львові пару шкіл вище 170. Ми з Харкова теж. Я навіть не думаю повертатись, бо розвиток дитини там і тут не порівняти, навіть,якщо брати довоєнне місто. Але київ дорогий і це факт. Всі заняття дорожчі мінімум в 2 рази і всюди комерція. Правда ми звикли швидко. Біля сирецького парку є новобудова. Але мені там страшнувато в тревогу. Я б їздила краще.
автор Небалувана Галя • 23 февраля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
От не дарма я зробила тему, отримала нормальні поради. Дуже дякую, ми і до війні планували перебиратися навіть маленьку пекарню відкрили, в нашому місті взагалі нічого нормального немає, кацапи за 100 км від нас, ні лікуватися немає де, ні розваг дитині ні розвітку.
Ms. Любмая жена• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Я вас дуже добре розумію. Я жодного разу не пошкодувала, що ми переїхали. Буває важко, звичайно, бо тут менталітет трошки інший. Ти, в принципі, нікому не потрібен) кожен сам за себе. Але до цього можна звикнути ) удачі вам та сину 🌸 все буде добре )
Неваляшкина• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Я питаю тих хто живе у тому районі, головне що цікавить - школи. А ви думайте, що хочете, ваше право.
Школи дивіться ближче до метро Лукʼянівська
автор Небалувана Галя • 23 февраля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Дякую) навзаєм. Для мене харківчани то окрема каста, ви неймовірні, в мене у хостелі багато було з Харкова, і зараз працюю на компанію з Харкова ви особливі❤️
автор Небалувана Галя • 23 февраля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Дякую)
Ms. Любмая жена• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Дякую ❤️
Неваляшкина• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Дякую)
На вул Ромоданова є ніби непогана за відгуками знайомих
автор Небалувана Галя • 23 февраля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Дякую зараз моніторю
Зрадорозганячка• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Согласна. Я думала, может он студент, семьи нет, тогда могли бы жить вдвоем, старший бы присмотрел за подростком. А если своя семья, тогда, конечно, нельзя
Котомафия• 23 февраля 2025
Метро чудова штука, тож можете дивитися всю підземну зелену гілку метро для житла. Шкіл тут повно, тож не переживайте, коли визначитеся з квартирою, підберете і школу поруч.
Котомафия• 23 февраля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Ха ха ха, три раза
Можете сміятися, але і в 145, і в УФМЛ недобори.
Сладко-соленая• 23 февраля 2025
Ответ дляHelenny
В том то и дело что там футбола нет. Может, совпадение названия?
sim_sims• 23 февраля 2025
Ответ дляДайте подумать
Не натягуйте сову на глобус.Що ви там дівчинка вперше почули,я не знаю.
Автор назвала ст.м.Дорогожичі як орієнтир для пошуку.В метро вона жити не буде.Місцевість поряд це Сирець з одного боку,і Лук´янівка з іншого.
Не натягуйте на глобус, що Дорогожичі - це складова Сирця.
’Є адміністративний розподіл Києва.В ньому є місцевість Сирець.Район Дорогожичів,його складова’ -
ви написали.
А яка станція метро поряд з іншою - то ’велика таємниця’ , щоб про це когось повідомляти.))
Helenny• 23 февраля 2025
Ответ дляСладко-соленая
Може. Можливо то просто назва футбольної команди «Авангард» співпадає з назвою спорткомплексу.
автор Небалувана Галя • 23 февраля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Ой ні, він вже був без мене за кордоном 5 місяців, з тіткою. Розгрібала довго, хоча вона чудова людина , але ж цей вік підлітковий((
Самоучка• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
На машині в час пік ви сильно не наїздитесь, я на роботу 15 км годину їжу, якраз через ваші края вулицю Телігі, їду на Поділ із Слломянського рацлну, там пробки постійні, моя дитина в ліцей на швидкісному їздила, тому що так 10 хвилин, а на машині пів години. Школи вибирайте за рейтингом, і поряд із метро, або на вашому районі,,інакше дитина довго добиратися буде.
Наивка• 23 февраля 2025
Ответ дляДайте подумать
Ну, не знаю.. Пам´ятаєте пряме влучання шахеда в багатоповерхівку в жовтні минулого року (дівчинка-підліток тоді загинула)? Це поряд зі мною. Ми всі тоді тут офігіли, хоча нічого цікавого для рашистів поруч наче і немає

Ні в якому разі не лякаю, виключно констатую.