Небалувана Галя• 23 февраля 2025
Дівчата столиця допоможіть)
Така історія: син підліток, спортсмен, с приводу цього маємо переїхати літом до Київа. Беруть його у Авангард, це станція метро Дорогожичі. Тож розкажіть будь ласочка про цей район: які школи поруч? Особливо цікавлять з поглибленим вивченням іноземних мов. Де краще винаймати квартиру? Що по інфраструктурі? Буду дуже вдячна. Київ трохи знаю але не цей район.
Кракадэ• 23 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Та они все кничат в Киеве тихий рай. А как приезжают из Запорожжья, Харькова и Николаева, так и охреневют от такой тишины, что у себя и не слышали такого
Я тут в Миколаєві хоч виспалась відносно. То вони ще не бачили армагедон в Києві, коли обстріли.
Тільки не про гроші• 23 февраля 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Я питаю тих хто живе у тому районі, головне що цікавить - школи. А ви думайте, що хочете, ваше право.
Який клас?
Поглибленого вивчення не має в школах Шевченківського району.Є типу щось більше математики в тиждень чи англійського , наприклад.
Державна школа одним словом.
Поряд з Авангардом величезний парк,черещ дорогу ще один,і трохи пройти ще один парк з залізною дорогою.Парки не маленькі зовсім.
Будинки , здебільшого 5 поверхові хрущі.
Але є серед них і більше.
Магазинів типу атб,фора ,космо вистачає,як і аптек кругом.
Поряд метро.
Машиною до центру приблизно хвилин 15.
Державна школа одним словом.
Але є серед них і більше.
Поряд метро.
Машиною до центру приблизно хвилин 15.
Небалувана Галя
• 23 февраля 2025
Ответ дляКракадэ
Йой бо не будем мірятися в кого гучніше, добре? І в Миколаіві не цукор, коли серед біла дня балістика фігачить, і в Київі ми раз на два місяці буваємо по тижню, чуємо і бачимо. Немає в нас спокою ніде, тож треба жити та розвиватися у тому що є
Небалувана Галя
• 23 февраля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Який клас?
Державна школа одним словом.
Але є серед них і більше.
Поряд метро.
Машиною до центру приблизно хвилин 15.
Державна школа одним словом.
Але є серед них і більше.
Поряд метро.
Машиною до центру приблизно хвилин 15.
Дуже дякую, по ділу та детально. Тисну вашу дружню руку🌷