Борець за гаманець• 23 февраля 2025
Чи здають НМТ у 9 класі?
Майор Медуза• 23 февраля 2025
Ні. Моя дитина зараз в 9. Вони були першими кому відмінили ДПА в 4 класі, і от тепер в 9 нічого не здають.
Борець за гаманець
• 23 февраля 2025
Ответ дляТракторні війська
Правда, підозрюю, що малося на увазі дпа. Але все одно ні.
Хоча, поки я дойду до 9 класу, вже буде ДПА. (8 клас)
Тракторні війська• 23 февраля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Дуже малоймовірно, але малий ризик в тому існує.
Тракторні війська• 23 февраля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Зараз проблематично проводити нмт, тож на дпа просто нема ресурсів. Але перші нушівські випуски (зараз 7й клас), щоб не всі пішли в 10-12 клас, будуть якось перевіряти скоріш за все.
сладкий_ноябрь• 23 февраля 2025
Дпа
А навіть якщо здають, як це впливає на подальше навчання дитини?
Щось не спиться• 23 февраля 2025
Ответ дляТракторні війська
Золотые слова!’Чтоб не шли в 10-12 ’ и не получали образование дальше!
Людьми без образования легче управлять. Надо их в прислуги..никому персонально не писала.
Тракторні війська• 23 февраля 2025
Ответ дляЩось не спиться
Середня освіта обов´язкова, поки що пту чи коледж чи 11 класів обов´язкові.
Маргарита и Мастер• 23 февраля 2025
Ответ дляЩось не спиться
С таким образованием,как сейчас у нас,то что с ним,что без него.
Не гавкаю- но охраняю• 23 февраля 2025
Ответ дляТракторні війська
Рівніше так було, бо ліцеї не брали з балом 7 в атестаті. Смішно, ніяких законів, просто не хотіли псувати рейтинг ліцею.
З 2027 р на ліцеї будуть виділені окремі школи, то навпаки треба буде набір дітей.
Тракторні війська• 23 февраля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви помиляєтеся. Школи так розказували/розказують батькам, щоб позбутися неуголних учнів, але навіть в топовій школі, якщо батьки не надали в школу довідку, що дитина йде вчитися в інший навчальний заклад, школа не може ніяк відрахувати. І так вже років 20.
Смішно, коли люди законів не знають, і вірять зацікавленим особам.
Що буде в 2027 році ще невідомо. Нема причин думати, що настільки кардинально змінять законодавство, що приберуть обов´язковість повної середньої освіти з Конституції.