Соня-сонятко• 23 февраля 2025

Правильно ли не помогать коллеге, которая бесит?

Правильно ли не помогать коллеге, которая бесит?(вечно хамит и умничает)
ОбережнаЯ• 23 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Правильно взагалі на роботі нікому не допомогати, вам за це не платять
Від кінцевого результату буде залежати їх премія, якщо це виробництво, тому працюють і допомагають один одному всі.
ОбережнаЯ• 23 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
І як то кажуть))) Слава богу 😂
Чого раптом?
Кросівки оригінал• 23 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
А як часто буває що допомагають одним і тим самим?))) самим хитрим)))
ОбережнаЯ• 23 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Я не вела з цього приводу статистику, на чужих шиях не катаюсь. Якщо йшов раптом брак на лінії, виправляли всі.
Гарантую неперелевки• 23 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Начальница просит помогать всем по возможности, но именно ей я не хочу
нет возможности.
ОбережнаЯ• 23 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
гной загребать в хлеву)))
Ви вважаєте цю роботу смішною?
Мой завтрак• 23 февраля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Ну не хотите, так и не помогайте. Вам нужно разрешение или одобрение от форума?
Самая СоветЧиваЯ• 23 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
гной загребать в хлеву)))
Яке ж ти 😡😡😡😡