Капитанша• 24 февраля в 09:06

Чоловік почав переписку з дівчиною

Знайшла в телефоні, молода блондинка в іншій країні. Переписка просто хто як провів день без інтиму. Що робити? Телефонувати їй, щоб сказати що він одружений? Будь ласка без комментарів про розлучення. Ми давно в шлюбі, думаю його потянуло на щось нове. Але це віртуальна переписка і навряд чи вони зустрінуться
Результат:
вже голосів: 388
265 (68.3%) Не телефонувати
83 (21.39%) Свій варіант
40 (10.31%) Телефонувати
Смячиком• 24 февраля в 09:16
Ответ дляКапитанша
При тому, що можливо вона не в курсі що в нього троє дітей
Вона може і не в курсі. Він хоч в курсі?
автор Капитанша • 24 февраля в 09:17
Ответ дляБандитка Сью
так вона все одно йому скаже. який сенс, якщо ви не хочете, щоб він дізнався?
Що скаже? Що хтось звонив - але з невідомого могла звонити і її подружка
Тролю як можу• 24 февраля в 09:17
Ответ дляКапитанша
А як вона це доведе? Я скажу, що нічого не знаю і нікуди не звонила то він сам себе видасть. Ні в такому випадку навряд чи він мені щось скаже
Он в этом случае тоже сразу заблочит телефон
МинерАлочка• 24 февраля в 09:17
Ответ дляКапитанша
Може і не скаже, але точно буде знати, що дружина в нього хвора
автор Капитанша • 24 февраля в 09:18
Ответ дляМинерАлочка
Ви самі написали,що вона знає, що в нього є сім´я. Що ще не так?
Сім´я може бути різною - може набрехав що був у батьків
Смячиком• 24 февраля в 09:18
Ответ дляКапитанша
Ви дуже довго в декреті сидите. Виходьте на работу.
МинерАлочка• 24 февраля в 09:18
Ответ дляКапитанша
І у діда з бабою
автор Капитанша • 24 февраля в 09:18
Ответ дляСмячиком
Я працюю
Ms. При теле• 24 февраля в 09:19
Вона знає що у нього сім´я. Що ви ще будете їй казати? Спостерігайте поки
Бандитка Сью• 24 февраля в 09:19
з мужиком своїм треба розбиратися, а не з жінками, яких може бути скільки завгодно )) в даному випадку винен тільки один )
Всех анонимов аноним• 24 февраля в 09:19
Ответ дляМинерАлочка
Авторе, після того як ви вийшли заміж, ви перестали навіть вітатися із чоловіками?
Какая связь между здороваться и переписываться ? Вам нормально было б на месте жены знать, что муж общается с молодой девушкой ?
автор Капитанша • 24 февраля в 09:19
Ответ дляMs. При теле
Я не знаю про яку сім´ю мова
Смячиком• 24 февраля в 09:19
Ответ дляКапитанша
Ага. І її подружка буде благати, щоб вона більше не писала якомусь хєру з гори, бо у нього дружина і троє дітей. Всі подружки так роблять.
Стрибну в гречку• 24 февраля в 09:19
Ну і який сенс цього всього? Ну не буде блондинки цієї, зʼявиться брюнетка, не буде брюнетки, зʼявиться шатенка і так далі. Ви б краще подумали, чому він на стороні шукає спілкування з іншими, а поки думаєте, заведіть собі друга по переписці)
Тут окрім варіанту поговорити з чоловіком, більше варіантів зі здоровим глуздом немає ніяких
автор Капитанша • 24 февраля в 09:20
Ответ дляСмячиком
Пофіг, але в неї не буде компромату на мене
Дівка в намисті• 24 февраля в 09:20
Ответ дляКапитанша
Я вчера как раз об этом писала. )
Шмоточницаца• 24 февраля в 09:20
Який треш. Нащо ви взагалі з ним?
So_so• 24 февраля в 09:20
Ответ дляКапитанша
Я надеюсь, что Вы троллите)))
Смячиком• 24 февраля в 09:21
Ответ дляКапитанша
Я працюю
А логічних звʼязків і часу на всяку фігню, як у третьокласниці
Всех анонимов аноним• 24 февраля в 09:21
Ответ дляКапитанша
От і я про те. Тому думаю зателефонувати з невідомого.
Девушка причем ? С мужем своим общайтесь и проводите время, чтобы ему было интересно с Вами , а не другими девушками
Коли мовчу- приємна жінка• 24 февраля в 09:21
Ответ дляСмячиком
Чому Ви копаєтесь в чужому телефоні без дозволу?
Захотела
МинерАлочка• 24 февраля в 09:21
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ваш чоловік не спілкується з жінками на роботі, у магазині, відмахується,коли бачить сусідок та інших?
Коли мовчу- приємна жінка• 24 февраля в 09:22
Ответ дляКапитанша
Він же побачить що я написала... заблочить її можливо. Але якщо він почне їй писати, то зрозуміє. Я думала якось все таки вийти з нею на контакт
Пока наблюдайте. Может просто флирт и он успокоиться
автор Капитанша • 24 февраля в 09:22
Ответ дляВсех анонимов аноним
При тому
МинерАлочка• 24 февраля в 09:22
Ответ дляКапитанша
Я не знаю про яку сім´ю мова
Точно! В нього є ще інша сім´я про яку ви не знаєте , а вона - знає
автор Капитанша • 24 февраля в 09:22
Ответ дляМинерАлочка
Ні не спілкується
Мовчу, але хочу• 24 февраля в 09:22
Ответ дляМинерАлочка
Любий, я тут лазила у твоєму телефоні, знайшла дівчину, яка знає що в тебе є сім´я, але не можу нічого про неї нарити,допоможи мені
ну можно еще спокойно наблюдать как завязываются отношения
МинерАлочка• 24 февраля в 09:23
Ответ дляШмоточницаца
Який треш. Нащо ви взагалі з ним?
А за ким же тоді стежити?
Смячиком• 24 февраля в 09:23
Ответ дляКапитанша
Необовʼязково мати на Вас компромат, щоб зробити висновки про Вашу незрілість і розповісти про це Вашому чоловікові
автор Капитанша • 24 февраля в 09:23
Ответ дляМовчу, але хочу
Я цього не хочу. Хочу щоб вона просто зникла