Капитанша• 24 февраля в 09:06
Чоловік почав переписку з дівчиною
Знайшла в телефоні, молода блондинка в іншій країні. Переписка просто хто як провів день без інтиму. Що робити? Телефонувати їй, щоб сказати що він одружений? Будь ласка без комментарів про розлучення. Ми давно в шлюбі, думаю його потянуло на щось нове. Але це віртуальна переписка і навряд чи вони зустрінуться
Результат:
вже голосів:
265 (68.3%)
Не телефонувати
83 (21.39%)
Свій варіант
40 (10.31%)
Телефонувати
Голубка миру• 02 июня в 23:18
Ответ дляпарИла я парИла
Я вот думаю может это про меня. Я знаю что все кто пишет мне, они женаты. И мы просто друзья.
Как представлю, что мне чья-то жена напишет или позвонит… Ну, в чем смысл?
Я замужем, я в другой стране, в новые мужья их не планирую. Все)
Просто поднимаете самооценку❤👍🤗
Голубка миру• 02 июня в 23:21
Ответ дляКапитанша
Я не мучу - це моя нормальна вага
У меня так же , ❤👍Знакомая в гости пришла и сразу мне чай с САХАРОМ ! РЕщила что я прям не ем не пью чаи кофе с сахаром .. При ней 4 ложки в чашку 😀Странные люди ..генетика , норм питание и физ активность
Голубка миру• 02 июня в 23:23
Ответ длямиссАрфография
Це дуже мало
Вы знали что все индивидуально? Капец ..есть ещё такие всех под копирку🤔🤔😥
Ірина-3db2• 28 июня в 00:26
Ответ дляКапитанша
Та вона в іншій країні. Пише - типу як прошли вихідні, як твоя сім´я?
можливо знає що одружений, тоді взагалі не зрозуміло. Пробила її телефон і фото - ніде немає, ім´я теж нічого не каже
В однієї моєї знайомої теж так познайомився, що зібрав чемодан і тютю
Мрію про космос• 30 июня в 22:43
Ответ дляКапитанша
Чим вам забов´язана чужа жінка? Швидше за все вона знає, що він одружений і він їй в цілому не потрібен, бо що він їй може дати на відміну від місцевого, просто місцевих поки склеїти не може
Єдина Країна• 06 июля в 12:59
Сказати прямо, якого х.я ти переписуєшся з кимось? Хочеш скласти свої манатки і піти, то давай поможу!
Доросла дівчинка• 10 июля в 15:11
Напевне треба чоловіку сказати, а не дівчині. Проблема таки в ньому.