Olgusya• 24 февраля 2025

Читаю сьогоднішні заяви Зеленського.

Зеленський:

▪️путін не подарує нам мир, не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою.

Тобто він далі хочете продовжувати воювати до отримання ’сильної позиції’. Чим і головне ким — велике питання. Скількох ще набусифікують?

▪️Україна заслуговує не тільки на членство в ЄС, але і на гарантії безпеки, які дає НАТО.

Тобто він і далі вимагає, щоб НАТО вступило за нас у війну. З якого переляку, якщо Україна не в НАТО?

Що нам усім робити? Коли закінчення цього трешу?
Popeye the Sailor• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
То есть украинцы навсегда рабы на этой территории?
Удалено администрацией...
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви з тих, хто вірить в рожевих поні…
Не буду вам заважати…. Мрійте далі
Удалено администрацией...
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
Меня наглость поражает
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А хто такі мобілізовані - кадрові військові які роками відпрацьовували навички контактного бою?
Які кадрові військові щось відпрацьовували?
Кадрові військові це офіцерський склад.
Olvia1987• 24 февраля 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
Те рассуждения финансируются из Украины. Так что, там тоже есть что терять
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Я і щас заробляю в Україні. І по завершенню війни планую повернутись, а не виіхати.
Тому ще раз. Шо вам заважало виіхати в, як ви там написали, цивільний світ» до війни?
Antoninaya1• 24 февраля 2025
А всі помітили як зміна 4-х годинних змінилась іншою в цій темі? Гарно працюють: всі незручні коменти засипали скаргами, так створюється ’єдина думка’ і ’абсолютна більшість’
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Ні дорогенька. Такі як ви точно розбиратись не будуть.
Дорога до кацапів відкрита. Їдьте, і не чекаєте іх в Україні.
lilu1990• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Кадрові військові це офіцерський склад.
У мирний час військовій справі вчать роками та проходять строкову службу — зараз же воюють часто не фахівці, і знань про службу в ЗСУ в таких людей небагато.

Військовозобов’язані — особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави.

Військовослужбовці — особи, які проходять військову службу (ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу»). Тобто, одні вже служать у ЗСУ, інші лише готуються.
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Ви різницю між військовослужбовцями і кадровими військовими не розумієте?
До чого тут строкова служба? Кадрові військові, це ті, хто має військову освіту. Офіцерській склад в 100%
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
lilu1990• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Військовослужбовці це всі - кадрові військові, мобілізовані, військовозобовязані і теде
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ви забули про шо писали? Кадрові військові це кадрові військові. До мобілізованих чи призовників не мають ніякого відношення.
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Я маю критичне мислення і з причинно- гаслідковим зв’язком в мене, на відміну від вас, все Ок.
А воювати чоловіки повинні. Мій з першого дня, а ваш де? Жопою диван продавлює?
lilu1990• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тому я і писала - у нас НАПІВ любительська армія підготовлених кадрових і непідготовлених мобілізованих як того вимагають натівські стандарти
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Не було підготовлених до такої війни ні кадрових ні мобілізованих. На сьогодні украінська армія найпідготовленішаі найсильніша в Європі. Тому що має реальний військовий досвід.
Popeye the Sailor• 24 февраля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Удалено администрацией...
lilu1990• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Були, коли готували в Англії і Німеччині в 2022 році але таких мало лишилось
lilu1990• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тих шо мають військовий досвід який можна інтегрувати в війська нато - як кіт наплакав
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Бред. Ні англія ні Німеччина і дупля не в’яжуть у війні. Теоретично і ми з вами можемо проводити курси, почитавши «розумні» книжки 20 СТ, написані майже 80 років тому.
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
Так відвертих кацапок також не блочуть. Ви ж несете сюди весь той кгбешний маразм недокраїни-алкоголічки
Ksu160576• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Тим часом новини з ЄС:

ЄС у 2024 році витратив на російську нафту і газ більше, ніж на фінансову допомогу Україні, – The Guardian.

Я пропоную, щоб Україна вступила в ЄС 1 січня 2030 року, – президент Литви Науседа. --- чому не 2050 року?

Найбільші бенефіціари продовження війни - європейці. Поки путін возиться з Україною, він не нападе на Європу.
німеччина завжди була ідейним ворогом всього українського, і зараз нічого не змінилось, фашизм передається генетично
Popeye the Sailor• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Ksu160576• 24 февраля 2025
Ответ дляDumky
рф готова вести переговори, але бойові дії будуть припинені лише за результатів, які влаштовують рф, — Лавров
і сенс тоді?
Oxy3• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Потрібне припинення вогню. Натомість Зеленський бачить у припиненні вогню капітуляцію. Ось сподобалася позиція Шарпа.
Самий нереалістичний сценарій. Під час паузи більшість буде всіми правдами та неправдами намагатися втекти закордон. Народжувати в цей період теж би не стала - потім з немовлям під ракетами бігати, що ж це за мати? Запустити економіку після підписання угоди з трампом, після якої 50% надходжень до бюджету країни підуть трампу? Тут хоть би з голоду не вимерти. Ті, хто вернуться додому після 3 років війни, більше нізащо туди не підуть.
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляKsu160576
Карта виборів Німеччини показова. Совок головного мозку нікуди не дівся навіть при спокійному і ситому житті
lilu1990• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Англія і Німеччина проводять навчання якби то справді було все по стандартам - винищувальна авіація, удари артилерією і т.д. так звана сучасна війна для нас це відсутність половини з того що мають поляки при проведенні навчань. Тому ми і вважаємо шо війна така. Але вона може бути іншою якшо і реби крутіші і авіація в кількості більше одного ф-16
Ksu160576• 24 февраля 2025
Ответ дляnnnnika
Автор, а ви щось можете запропонувати? Який вихід в цій війні бачите ви для нас? Я, наприклад, ніякого виходу не бачу, але і Зелю не підтримую
за ідеї буде терор, тут все читається
TATATA1973• 24 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
Отож що голосувала за Пороха, який би у перший день обісрався і все віддав. Чого ж такі фанати сивочолого не спитають в нього, чого його ніхто не чув у Давосі з його простреленими дверима від жовтого Богдана ?
Ваше бачення світу тут нікого не цікавить, як і зелені методички. Вже так обісратися як боневтік, то ще потрібно постаратися. Особливо методом розмінування Чонгару. Ще надайте фото Порошенка під Калинівкою. як він взриває склади разом із Свинарчуком. І буде бінго.