Зеленський:
▪️путін не подарує нам мир, не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою.
Тобто він далі хочете продовжувати воювати до отримання ’сильної позиції’. Чим і головне ким — велике питання. Скількох ще набусифікують?
▪️Україна заслуговує не тільки на членство в ЄС, але і на гарантії безпеки, які дає НАТО.
Тобто він і далі вимагає, щоб НАТО вступило за нас у війну. З якого переляку, якщо Україна не в НАТО?
Що нам усім робити? Коли закінчення цього трешу?
Ответ дляМама Никитки-2
Бреше і оком не моргне. Нічого не змінилось на побутовому рівні навіть в республіканському штаті.
Ну і гарна картинка до посту, показовий патріотизм. Ні разу не палиться. В США заборонено вивішувати прапори інших країн, якщо поряд не вісить прапор США.
Ну я нарешті зрозуміла, кого ви постійно перепощуєте. 🤦🏻♀️
Що значить я? Ви читали пост Автора теми і скан, який я доповнила?
Не розумію вашого прагнення перевести дискусію в якесь особисте, не повʼязане з предметом обговорення. Які джерела носити, ну можу і сотню приносити різних,навіть протилежних, і що.
Якщо у вас є цікава інформація про суспільство в тому осередку, де мешкаєте, можна було просто написати.
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я маю критичне мислення і з причинно- гаслідковим зв’язком в мене, на відміну від вас, все Ок.
А воювати чоловіки повинні. Мій з першого дня, а ваш де? Жопою диван продавлює?
Удалено администрацией...
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Англія і Німеччина проводять навчання якби то справді було все по стандартам - винищувальна авіація, удари артилерією і т.д. так звана сучасна війна для нас це відсутність половини з того що мають поляки при проведенні навчань. Тому ми і вважаємо шо війна така. Але вона може бути іншою якшо і реби крутіші і авіація в кількості більше одного ф-16
Якби у нас було половина з того, шо є сьогодні, то мабуть і результати були іншими. Гарно розповідати, як потрібно воювати, коли війну бачили 100 років тому і сидячи весь цей час під парасолькою НАТО.
Де вони були зі своїм навчанням в 14 році?
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Ви там в собі розберіться. Чи то я за кордони 91 року, чи то за кацапів.
Аааа, я зрозуміла… друга зміна заступила, і ще не в курсі, шо напарниця писала.
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я не переводжу ні в яке особисте. Просто думала, що ви про іншого Шарпа розповідаєте. А цей… ну таке…
З автором все зрозуміло. Відпрацьовує кацапські методички.
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Знаєте, як кажуть, без мене ви можете мене навіть побити. Так шо знайте собі на здоров’я)) хай вас це тішить… 🤣🤣🤣
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Мабуть пора вам в бан.
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляKsu160576
100%, бенефіціаром жовтневого перевороту, голодоморів в Україні і війн 2007-2022 р.р. була Німеччина
Удалено администрацией...
Лисий хвост• 24 февраля 2025
Ответ дляTATATA1973
Ваше бачення світу тут нікого не цікавить, як і зелені методички. Вже так обісратися як боневтік, то ще потрібно постаратися. Особливо методом розмінування Чонгару. Ще надайте фото Порошенка під Калинівкою. як він взриває склади разом із Свинарчуком. І буде бінго.
Нахвалюйте далі його, ще не раз у Польщу поїдете і буде вам бінго. Лякає вона мене, я не виїжджала якщо що
Ответ дляМама Никитки-2
Я ваші скріни порівняла.
Так яка демографія в Україні? 6 народжених на тисячу чи 177 тис на 495 тис? Навіть знання на рівні математики 4 класу дають поняття, що ці дані кардинально різняться один від одного.
Так шо? Яка відповідь на питання? Про Гугл не потрібно. Ви ним вже скористались 🤣
Вы издеваетесь? Реально не в состоянии осилить настолько простую информацию?)
Что у вас отличается? Что рождается 6 детей на 1000 населения? Что родилось в определенный период почти 177 т, а умерло почти 500 т, что практически втрое больше чем родилось?
Что у вас отличается???
п.с. теперь я понимаю ваш уровень и почему вы не понимаете, что продолжение войны для Украины=ее исчезновение.
Что у вас отличается???
Allka- skakalka• 24 февраля 2025
Бляха ,я когда слышу слово НАТО ,меня мутить начинает .🤢
Неужели непонятно ,что нас там никто не ждёт ,это просто аргумент для манипуляций .
Ответ дляannu-b519
Что у вас отличается???
Да, именно такой уровень.Вы не ошиблись.
ShkaFFchik• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Уся проблема в тому, що ви зараз топите за парагвайський сценарій. Фінам вистачило клепки припинити війну з срср через три місяці, а нашому й три роки мало! Не рашка стирається об Україну, а Україна об рашку!
А з чого ви взяли, що пуйло зупиниться? Ви йому вірите, що йому достатньо захоплених територій України? Усе свідчить за те, що саме Україну він розтопче на 100% через наш спротив. Не можна з ним домовлятися, віддавши частину земель і українців.
Ответ дляShkaFFchik
Поздно вы спохватились.Они уже отобрали частину земель і українців.
Ответ дляannu-b519
Так нас и не будет существовать! Кто будет рожать и от кого?
При чем тут вторая мировая? Тогда люди не уезжали и детей не вывозили, да и потери сейчас не меньше будут. Ну и да, тогда рожали по много детей, а сейчас 3 уже многодетные считаются.
Вот вам мнения экспертов и факты. И да, пока ещё женщин держат мужчины, кого отловили и забрали, то в большинстве женщина берет детей и уезжает.
Ещё добавлю, тогда были много национальные браки, люди туда сюда переезжали. Отсюда у многих с нас русские дедушки и отцы.
Теперь украинцы будут смешиваться с европейцамт, но ой не факт, что когда-то вернуться домой вместе с детьми. Будут любить Родину на расстоянии.
Уже ж было в истории и не раз такое
Ответ дляFlower Girl23
Так месторождение в Полтавской области, обстреливается периодически... Наверное сейчас там добычи и нет... Каналы же писали о ’землетрясениях’ в том районе...
У нас всё нормально. За всё время жопа была 1 раз. Уже всё нормально.
И иногда землятресение это просто землятресение. Даже в Полтаве. Больше шухера, чем дела.
Ответ дляannu-b519
Что у вас отличается???
Демографічної статистики не існує наразі взагалі, незрозуміло чим ви оперуєте і навіщо.