Зеленський:
▪️путін не подарує нам мир, не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою.
Тобто він далі хочете продовжувати воювати до отримання ’сильної позиції’. Чим і головне ким — велике питання. Скількох ще набусифікують?
▪️Україна заслуговує не тільки на членство в ЄС, але і на гарантії безпеки, які дає НАТО.
Тобто він і далі вимагає, щоб НАТО вступило за нас у війну. З якого переляку, якщо Україна не в НАТО?
Що нам усім робити? Коли закінчення цього трешу?
Фрау Донна Роза• 24 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
Он же вчера хотел уходить?
Хотiв, та хотiй не дав
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляviter33
Що їм дадуть американці - то їх справи (і американців)
Нам дали - вже добре
Станом на зараз - що мають - те дають (зокрема, ППО) і вкладають фінанси в Українську оборонку (гаубці)
Нам дали - вже добре
Я вам пишу о том, что если американцы им взамен ничего давать не будут, то и нам та же Дания уже ничего дать не сможет, неужели это так трудно понять ?
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Трамп шукає простих рішень. А шо може бути простіше...
В п’ятницю робочий рот білого дому озвучила, що війна закінчиться на до кінця тижня. Вчора, в неділю респи масово почали говорити, шо її не так зрозуміли.
Трамп навіть не бізнесмен. 15 років акторства з парою фраз це його максимум.
Ответ дляМама Никитки-2
Ви рандомно і бездумно це постите? Навіть не читаючи?
6 на 1000 це не 177 тис на 495тис. Який з ваших скринів не кацапська пропаганда?
И да, почитайте внимательно информацию на скрине. Там не дубляж, а про смертность и рождаемость, второй и третий НЕ про одно и тоже.
Ответ дляМама Никитки-2
Я думаю він просто тягне час, даючи його путіну і потроху зменшуючи допомогу Україні чи її якось блокуючи. Тому ця вся фігня несеться
Може путін йому пообіцяв ’безболісний’ захват територій
Фрау Донна Роза• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Ще три роки тому я тут на форумі підтримувала Зелю (хоча голосувала за Пороха). Але зараз немає вже ніяких сил жити в тій реальності, в якій нас закрив цей припиздент.
Он молодец, Трампом поднял себе опять упавший рейтинг, вывернул в свою пользу и получил волну всенародной любви
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Хто вас обіцяв захищати по тому меморандуму? Вже говорено переговорено про нього. Тікі в методичках нічого не міняється.
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Именно так, не давая нам ничего, дает захватить пуйлу побольше. Уже на Кипре заблокировал порт, через который шли поставки Украине
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Ответ дляPerfect look
Та вже зрозуміло шо сша всьо. Трампу треба мир, він не хоче рашку макати в гівно. Хоче швидкого рішення - дать путіну тут всьо захватить шо треба.
У Європи зараз срака горить. Вони сьогодні збирались у Києві, наші європейці, певно виясняли скільки ще ми можемо протриматися
Напизд-ли про пакети допомоги яку не збираються давати. Щоб ми бува їх на вила не взяли
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Ответ дляPerfect look
Дудик особисто літав до трампа, вже в обхід усіх там нато і всіх інших.
Особисті гарантії вже просив бо баче до чого все йде. І та Німеччина чи Франція йому не поможуть
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Шарп каже що підписувати аби що - не потрібно, потрібен торг, вигоду виторгувати.
І що накачка Європою України військовим ресурсом, то потрібно для переговорів, компромісних.
З останнього
Як змінюється світ.
З останнього
Як змінюється світ.
Бреше і оком не моргне. Нічого не змінилось на побутовому рівні навіть в республіканському штаті.
Ну і гарна картинка до посту, показовий патріотизм. Ні разу не палиться. В США заборонено вивішувати прапори інших країн, якщо поряд не вісить прапор США.
Ну я нарешті зрозуміла, кого ви постійно перепощуєте. 🤦🏻♀️
Трамп не любить Європу і йому трохи навіть наср-ти на неї. У нього схоже немає з цього приводу ніяких угризєній
Ще гірше - якщо це спланована акція демократів і респів і вони вибрали трампа шоб він злив проект, який їм уже не потрібен - тобто нас. Бо ми і так ослабили росію, а знищувати її армію це вже відірвати раху від сша і наблизити до китая
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Люда, пойміть, європейці нічого значного нам не дадуть бо ми нереформована напів любительська армія, там були від них претензії по нераціональному використанню ракет і засобів ураження нашими солдатами
Це все казки для бідних
Любительська армія? Ви при собі? Чи рюзьких методичок перечитали?
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
Какая пропаганда? Это укр гугл, вы хоть читайте 🤦
Я ваші скріни порівняла.
Так яка демографія в Україні? 6 народжених на тисячу чи 177 тис на 495 тис? Навіть знання на рівні математики 4 класу дають поняття, що ці дані кардинально різняться один від одного.
Так шо? Яка відповідь на питання? Про Гугл не потрібно. Ви ним вже скористались 🤣
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
То есть украинцы навсегда рабы на этой территории?
Удалено администрацией...
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Апель-синка• 24 февраля 2025
Ответ дляDumky
рф готова вести переговори, але бойові дії будуть припинені лише за результатів, які влаштовують рф, — Лавров
Вот вот. Я никогда не была сторонницей зе, но в данном случае то, что он не побежал сливать Украину при первой же возможности на любых условиях - ему респект. И что сказал, что мы не признаем никаких ’кредитов и долгов’, США нам оказывали помощь, безвозвратную. Дай бог вырулить максимально безболезненно для нас, а не отдать всё наше украинское в руки рашистов и трампонов, просто потому что они раззявили на наш каравай свой поганый рот.
Ответ дляlilu1990
Пусть Дуда не боится
Якщо членство в НАТО для України залишиться закритим, у нас не буде іншого вибору, ніж будувати НАТО в Україні, — Зеленський
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯСамі ми побудувати НАТО в Україні не зможемо, треба фінансування, — Зеленський
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Пусть Дуда не боится
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Потужно 💪🏻
Ответ дляOlvia1987
Пусть Дуда не боится
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
З ким? Підхід до мобілізації вони міняти не збираються я так розумію
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Нічого ще не блокують з військової допомоги. Спробував, Но судячи з усього, хтось з оборонпрому подзвонив і пояснив. Так шо 3,8 млд військової допомоги ще буде йти.
А там, навряд чи рудий довго всидить на троні. Відчуття, що його спеціально на повідку водять і підзужують, щоб виставити недієздатним і розумово відсталим.
Якщо завтра проголосують закриття Obamacare вкупі з іншими соціальними медичними програмами, Трамп і до літа не всидить.
Perfect look• 24 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Ви з тих, хто вірить в рожевих поні…
Не буду вам заважати…. Мрійте далі