Зеленський:
▪️путін не подарує нам мир, не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою.
Тобто він далі хочете продовжувати воювати до отримання ’сильної позиції’. Чим і головне ким — велике питання. Скількох ще набусифікують?
▪️Україна заслуговує не тільки на членство в ЄС, але і на гарантії безпеки, які дає НАТО.
Тобто він і далі вимагає, щоб НАТО вступило за нас у війну. З якого переляку, якщо Україна не в НАТО?
Що нам усім робити? Коли закінчення цього трешу?
Ответ дляLudaSHS
Я нічого едакого не чекаю
Тримати штани, навіть в поляків не вірю. Але їм не вигідно падіння України це є фактом, хоча а цьому і цинічні ноти.
Я вже не знаю, чи не буде того падіння до кінця року. Хіба трампу якась моча в голову вдарить, але видно шо він не хоче втручатись хоч ти гопки пригай
Вони вважають нас одним народом і шо не така страшна та окупація російська як її малюють...
Ирина-bbd0• 24 февраля в 15:26
Ответ дляlilu1990
Люда, пойміть, європейці нічого значного нам не дадуть бо ми нереформована напів любительська армія, там були від них претензії по нераціональному використанню ракет і засобів ураження нашими солдатами
Це все казки для бідних
Шо?))))))
Какая еще армия сегодня в европе может вытворять.что наши котики с кацапами творят))))
Любители заткнут сегодня за пояс любого
Про ракеты и целевое помним этот вброс)))))
Любители заткнут сегодня за пояс любого
Perfect look• 24 февраля в 15:27
Ответ дляviter33
Данія дала Україні Ф-16
Данія профінансували виробництво Україною власних САУ
Тому Данія - не лише ’поради роздає’
ЕС как все эти годы нам дает ?
Дадим Украине старые миги в замен на новые самолёты от США , так же и с ф-16 и военной техникой. На пороге 3 мировой, без США ничего своего ЕС нам дать не может, это утопия
Ответ дляmymoly
Чому угода про надра не гарантії. Буде зрозуміло, що в Україні є інтереси США, які вона буде захищати?
Та це не гарантії. Єтіть
Трамп сказав шо він підписує право на розробку
Це знаєте як в США актори, режисери викупляють права на екранізацію якоїсь книги чи сценарію
Той сценарій у шухляді може роками лежати з моменту покупки прав на нього
Ответ дляИрина-bbd0
Шо?))))))
Любители заткнут сегодня за пояс любого
І тим не менше, її треба реформувати аж гай шумить. Подивіться хоча би інтервю маркуса
Ответ дляlilu1990
Та це не гарантії. Єтіть
А що ж тоді гарантіі, за які б´ється Володим Олександрович. Хоч не вступ до НАТО?
Мама Никитки-2• 24 февраля в 15:29
Ответ дляannu-b519
Так нас и не будет существовать! Кто будет рожать и от кого?
При чем тут вторая мировая? Тогда люди не уезжали и детей не вывозили, да и потери сейчас не меньше будут. Ну и да, тогда рожали по много детей, а сейчас 3 уже многодетные считаются.
Вот вам мнения экспертов и факты. И да, пока ещё женщин держат мужчины, кого отловили и забрали, то в большинстве женщина берет детей и уезжает.
Ви рандомно і бездумно це постите? Навіть не читаючи?
6 на 1000 це не 177 тис на 495тис. Який з ваших скринів не кацапська пропаганда?
Ответ дляPerfect look
ЕС как все эти годы нам дает ?
Наші генерали не зацікавлені в новій техніці, бо нашим авіаторам вже треба боронити країну, а не робити наліт годин на тренажері до поки не дійде до бойових вильотів. По друге авіація зараз погоди не робить, бпла ефективніші в цій війні
Ирина-bbd0• 24 февраля в 15:30
Оливия.так что делали кацапы в январском казахстане и почему поджав свои хвосты сбежали?)))))
Ответ дляmymoly
А Ермак вчера вновь говорит мы территориями не торгуем. То есть Украина подпишет только мир, где рашка выйдет на границы 91года. Так? И насколько это выполнимо и как скоро?
Для вас что есть справедливый мир?
Я думаю про юридичне визнання територій, торг.
Для мене справедливості після такої війни не буде. Бо жертва завжди в мінусі, і в всіх сферах - від териториального, демографічного до кліматичного.( забруднення, міни).
Єдине що бажається - існування держави України на території України і населеним українським народом, збереження нації. І це не про ’’до останнього’, не про лінії- кордони. Я ніколи не ототожнювала завершення війни з кордонами. Тому що корейсикий/ фінский сценарй, а потім Карабахський був ймовірний. І про це багато тут написано з кінця22 р
Що є фактором виживання - це завжди армія, ракетна програма, брати від заходу що дають, їхні технології і кошти, робити своє озброєння. Якщо гарантії цивілізованого світу можуть бути бульбашкою
І у майбутньому, якщо що , хай через десяток років - відновлення ядерного циклу. Це і буде гарантія справедливості на майбутнє
Perfect look• 24 февраля в 15:31
Ответ дляok1904
Я пишу о том , что без помощи США ничего нам самостоятельно ЕС дать не может, при чем тут тренажеры
Ответ дляPerfect look
ЕС как все эти годы нам дает ?
До чого тут ЄС, говорилося конкретно про маленьку Данію (яка дійсно дала нам багато, зважаючи на свій розмір та можливості)?
Усі ф-16 (порядка 70 на сьогодні) - дала нам Європа, США - не дали жодного
Леопарди - дала Європа (США дали аж 30 Абрамсів з наявних 7500)
А старі Міги та Т-72 - можуть йти в бій прямо вже, на них вміють воювати і їх ремонтувати/утримувати, на відміну від американської техніки, з якою не вміють обходитися
Так що ’стара’ європейська (фактично - радянська) техніка має свої переваги
Ирина-bbd0• 24 февраля в 15:32
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Какая чудная манипуляция))))
Путлер.убивая и разрушая очень ценит украинцев.а зеленский нет))))))
До этого был ’барыга на крови’)))))
И только путлер и кацапьё за скобкаме))))
До этого был ’барыга на крови’)))))
Мама Никитки-2• 24 февраля в 15:32
Ответ дляТатьяна-57fb
гнусная мразь когда это шапито закроется , развязывает ядерную 3 мировую войну , и самое смешное што мы не в Нато и ни в Евросоюзе , ну да на днях еще 200 млр вытребовал у этих фордельляйнов , а потом кто отдавать будет и чем ? с Америкой пример, что будут забирать свое в трое больше
Хто це нам 200 млд дав? Можна пруф?
Ответ дляviter33
Там головне снаряди 155 калібра
Ответ дляmymoly
Не гарантує швидкого припинення вогню до сточення потенціалу рф .
Коли, рф самій буде вигідна пауза
Інвестиціі Сша якщо взаємовигідні, то гарантія розвитку регіонів і , можливо,довгої тихої фази.
Коли, рф самій буде вигідна пауза
Ирина-bbd0• 24 февраля в 15:33
Ответ дляlilu1990
А кто отрицает необходимость реформ?????
Кацапы.стой раз два! Падажите.нам армию реформировать трошечки
Perfect look• 24 февраля в 15:34
Ответ дляviter33
Ну да, но при каком условии они давали ? Что взамен этого им дадут американцы новое.
Если Трамп перестанет давать по такому принципу, как по вашему, продолжатся ли поставки к нам из ЕС ?
Ирина-bbd0• 24 февраля в 15:34
Ответ дляlilu1990
Тому і не дадуть нічого значного і до себе не інтегруюють. Бо на це часу немає
Угу))) именно поэтому)))
Ответ дляlilu1990
Падіння це що? Окупація України і стяг рф над Києвом?
Чи підписання невигідної мирової?
Ну типу з багатьма поступками від України, що є несправедливими і в розріз міжнародного права?
Чи підписання невигідної мирової?
Мама Никитки-2• 24 февраля в 15:35
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Куда люди поідуть? А головне на якій підставі? Тікі поставиться останній підпис- кордони в Україні не відкриються, зато європейські закриються. Польща озвучує те, про що думає кожен европейський політик. В Україні мільйони одиниць незареєстрованої зброї на руках. Ніхто вас в Європу не впустить. Не мрійте.
Ответ дляPerfect look
Що їм дадуть американці - то їх справи (і американців)
Нам дали - вже добре
Станом на зараз - що мають - те дають (зокрема, ППО) і вкладають фінанси в Українську оборонку (гаубці)
Нам дали - вже добре
Perfect look• 24 февраля в 15:37
Ответ дляМама Никитки-2
То есть украинцы навсегда рабы на этой территории?