КаРаКаТиЦа• Изменено 24 февраля в 12:47

Синдром Дауна. Реальний погляд без ілюзій. Чи є майбутнє?

Дівчата, у сестри біда, синдром Дауна підтвердив НІПТ, дуже поганий скринінг був, воротникова зона на узд першому була 5 мм, інвпзивний тест буде робити, але були у двох генетиків - все доволі однозначно.
Сестра морально розбита. 16 тижнів, дитина дуже довгоочікувана. Налаштована народжувати. Інші варіанти навіть не розглядались і не підіймались.
А сьогодні раптом спитала мене: а як би ти зробила?
І я не знаю що сказати, боюсь і думати. Стараюсь її підтримувати як можу. Але об’єктивно, хто має досвід - допоможіть зрозуміти, які шанси на хоч відносно нормальне життя? Я розумію що фраза сонячні діти це швидше втішити батьків від остаточного розпачу. Бо мила крихітка це все ж одне, а підліток з синдромом і доросла людина вже інше. І мені здається в нашій країні толерантності як і умов для інтеграції таких дітей нема. Не хочеться тішити сек ілюзіями.
Хто стикався, наскільки все погано? За будь-які поради і відгуки вдячна
Чудовий каламбур• 28 февраля в 19:25
Ответ дляВсе знаю від і до
А от цікаво як так то(
В один і тих же батьків може бути ,як і хвора дитина так і здорова, тобто це конкретно від випадку залежить вагітності виходить
Потому что СД - это НЕ генетическое заболевание.
Чудовий каламбур• 28 февраля в 21:04
Ответ дляГолова колгоспу
Ох і важка і страшна ця тема… дуже співчуваю людям, які пройшли цей складний час і прийняття рішень і прийняття таких дітей. Будучи вагітною, теж був високий ризик народження дитини з СД, ох і пережила я тоді, але попалась адекватна генетик і моя лікар, які мене привели до тями, ніяких додаткових аналізів не робила, дякувати Богу, усе добре. В роду мого батька був хлопчик з СД, страшно це, помер в молодому віці. Зараз займаюсь в залі, в мого тренера сонячний хлопчик, вони досить публічні люди, мама Валерія Машталер, тато Вадим Машталер, публічно ведуть блог в Інстаграм і ТікТок і показують життя сімʼї як воно є, погугліть кому цікаво. Однозначно ноша ця дуже важка і не під силу кожному. Сили і витримки батькам особливих дітей, Ви герої❤️
Некоторое время наблюдала за ними. Папа, мне кажется, любит ребенка безусловной любовью.
Чудовий каламбур• 28 февраля в 21:14
Ответ дляlovstory
Пробачте , я не побачила що у вас був ніпт. У мене було багато узі і всі вони вказували на ворот зону та носову перегородку . + Поганий скринінг і куча всякої фігні . Я ридала як білуга і пішла на амніо . Родила здорового . 6 років вже . Але морально була виснажена до самих родів
Скажите, у Вашего ребенка есть стигмы (напр., эпикантус, плоское лицо, короткая шея, низкопосаженные ушные раковины, лейкообразная впалая грудная клетка, искривленные мизинцы, отведенные в сторону большие пальцы на стопах)?
Спасибо.
Украиночка• 27 марта в 08:29
я буду жорстокою
це - не біда
біда - коли така дитина народидась
а вона ще може цьому завадити
сама маю дитину з інваліднустб і нікому цього не побажаю
ЭмчЭндЭм• 28 марта в 03:54
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
думаю вам надо трезво поговорить с сестрой и скиньте ей ссылку на эту тему
есть женщина, она усыновила такого ребенка, и выкладывает видео, лучше их посмотреть.