Гарантую неперелевки• 24 февраля 2025

Правильно харчуватись дорого? Яка ваша думка?

Мене дратує, коли кажуть, щоб схуднути нада правильно харчуватись, а це дорого. Кажуть це 2 моїх знайомих, які перевалили за 150 кг. Та йолки палки, відварити бурячок, каша, мʼясо або риба варені буде дешевше ніж сосиски і ковбаси купляти.
Мама Никитки-2• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
О, ще одна, в США знає краще, в яку ціну в Україні лохина🤦‍♀️
Чудово знаю. Більш того, я ще й власника тої «Ягідної країни» знаю)))
Мадам. Я в США 1,5 року і моя сім’я в Україні знаходиться. Так шо, на відміну від вас я краще орієнтуюсь як в якості «пластикових» овочів, так і в цінах на них і в Україні і закордоном.
А ви краще не на клоунів гроші витрачайте, а покращіть якість продуктів
МадамОхмури• 25 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Зимові сорти капусти в принципі не для салатів. Це біда для шлунку.
Щодо томатів, вони є різні. Я розумію, що той же Гордій в принципі більшості не по кишені. Але ж смак відмінний. Чи ті ж черрі. З городів також не всі сорти їстівні. А, і Да, можна мені назвати найпопулярніші сорти помідор))) бажано не з голландського насіння
Анс´єн. Найулюбленіші. Що взимку, що влітку - СМАК. Але не в Україні. На смак - як в дитинстві з дачі. В Україні таких не продають, хіба на руках де випадково купити.
МадамОхмури• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Причому тут до війни? Зараз підросли плантації, висаджені років 5 тому, а експорт ускладнений, продукції багато, тому так, лохина подешевшала. Ви з Німеччини мене хочете в чомусь іншому переконати?
Та да, ’отріцатєльно подєшевєла’- 1200 грн/кг, на днях обурювалися українці...
Мама Никитки-2• 25 февраля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Ой тітко ви щось не у ту степ розмову повели
Я вам відкрию страшну таємницю, Україна давно не виробляє власний насіннєвий матеріал. Тому навіть посівна картопля не украінська. Чи чого ви думаєте через пару років неврожаї?
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМадамОхмури
А коли це помідори авіа возили?..
У вас якісь дивні і відірвані від життя уявлення. Подивіться уважно на карту: на відстань між Ізраїлем і Данією. Ось в Данії продавали смачнющі ізраїльські фрукти/овочі. Теж, напевно, не спілими збирали...
В Україні ви їсте (не їсте точніше, бо дорого), помідори, що вирощені поруч. У Києві їдять помідори з Калинівки, наприклад. Це зовсім поруч, нема потреби збирати зеленими і везуть їх автотранспортом. То що впливає на їх якість тоді?)))
Так ось в Данію з Ізраїлю їх привезли літаком за кілька годин, а не трясли через всю Європу з Іспанії в Україну
А Калинівські взимку до спілок і теж ніхто не доводить, бо е/е дорога
Vita_Nikolaeva• 25 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Добре
Зам. зав. Анонима• 25 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Рис неможна. Підвищує цукор і вагу.
Сиру капусту не кожний може їсти, квашену хіба. Це все швидко приїдається.
Рис можна і макарони теж і картоплю і навіть хліб. Що ви несете це нормально, еоли цукор піднімається пісдя їжі, для цього і є інсулін. Чи ви думате від гречки цукор не піднімається?
Мама Никитки-2• 25 февраля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Ну я в США їм молоду капусту цілорічно, таку як в Україні буває десь місяць-півтора. Молоденька, солодка і ніжна.
Анс‘єн пошукаю. Не чула про таке. Дякую
МадамОхмури• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Ніхто їх літаком не возить, бо ’золотими’вийдуть. Їх фурами везуть в рефрижераторах.
Так само, як і з Іспанії в Україну, до речі. Я до війни жила у Києві, помідори завжди були калинівська і турецькі (черрі). Іспанських взагалі не пам´ятаю.
То на ол інклюзів у Туреччині ви не боїтеся помідори їсти і кричите, що смачно, а в Україні ті самі помідори, але за гроші, раптово стають пластиковими )
МадамОхмури• 25 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Анс‘єн пошукаю. Не чула про таке. Дякую
Це французький сорт. Червоні, рожеві, жовті і схожі на чорний принц. Все називається одним словом. Що означає ’давній’)
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну так маєте знати, що окрім Ягідної країни зʼявилось безліч дрібних виробників, і в сезон повно лохини, просто на вулиці, на лотках, які продають тільки її, як кавуни в сезон
А клоуни не мої, не бачу сенсу на них витрачатись
Про те, що ви в США краще знаєте, що тут в Україні - без коментарів, не ганьбіться, хоча вам це звично
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМадамОхмури
В СЕЗОН, навчіться розуміти прочитане
Також є заморожена - 250 грн/кг
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Анс‘єн пошукаю. Не чула про таке. Дякую
ОМГ, які місяць-півтора? Ви ж сама собі протирічите, тобто помідори в Україні чудові смачні іспанські цілий рік, а молода капуста лише місяць-півтора?
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМадамОхмури
А покажіть, де я написала, що боюсь їсти взимку помідори? Може з пʼятого разу дійде: мені смачні сезонні місцеві овочі та фрукти, хоч в Києві, хоч в Туреччині на олл інклюзіві, а не привезені зеленими бо зна звідки
СкиниУскачи!• 25 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Понятия не имею какой сорт, но грунтовые или даже тепличные весной вкусные, а сейчас все никакие, вне зависимости от цены. Но да, в основном вкусные с рынка, а в маркетах и весной и сейчас никакие.
Мама Никитки-2• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Чисто теоретично, ви думаєте, що мої батьки не ходять до магазинів.
Маленькі виробників будуть продавати ще дорожче. Бо існує так звана окупність.
Мама Никитки-2• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Так. Молода капуста місяць півтора. Далі вона дозріває. Чи ви і молоду капусту не купляєте. Оту, першу, з напівпустим, м’яким кочаном
Мама Никитки-2• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Ось таку капусту. Зазвичай в березні вже привозна є.
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Уявлення не маю, куди ходять ваші батьки, лохина навряд чи їх базова покупка, а я її в сезон купую мало не щодня
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Та де ж нам жебракам купувати молоду капусту🤦‍♀️ Ви дивна, це мʼяко кажучи
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Вона і зараз є, як це вам батьки не повідомили?
Пишущаяся• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Ну поплачте, якщо вам легше стане, інші члени сімʼї не люблять рукколу, якщо ви їсте по пачці три рази на день, то вам, звичайно, не зрозуміти
Конечно не любят. Никто не любит салат, в котором одна руккола
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
Дуже дивно за всіх розписуватися
Пишущаяся• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Дуже дивно за всіх розписуватися
Это вы расписались за всю вашу семью
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
Это вы расписались за всю вашу семью
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ прикро, що ви не в курсі смаків своєї сімʼї
Пишущаяся• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Я вкурсе. Моя семья не будет жевать саму рукколу. А салат из нее улетит за раз. Только туда нужно добавить помидорок, огурцов, моцареллы , орешков и вкусненькую заправку из ароматного маслица, маслин, бальзамика, орешков. И это не бюджетно, особенно зимой
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
Чудово, вітаю, а моя не буде її ні в якому вигляді, далі що?
Мама Никитки-2• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Навіть щас купують. То вам задорого.
Мама Никитки-2• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Я так зрозуміла, що не купуєте. Бо ваше велике здивування, що вона тікі максимум півтора місяці місцева є.
Мама Никитки-2• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Та ми в курсі. 3 тис на місяць і ні в чому собі не відмовляють. А на що не вистачає коштів- не сім’я не їсть 🤣
Закономірно це нормальне мясо, молочка, сири, риба, свіжі овочі, фрукти і ягоди.