Гарантую неперелевки• 24 февраля 2025
Правильно харчуватись дорого? Яка ваша думка?
Мене дратує, коли кажуть, щоб схуднути нада правильно харчуватись, а це дорого. Кажуть це 2 моїх знайомих, які перевалили за 150 кг. Та йолки палки, відварити бурячок, каша, мʼясо або риба варені буде дешевше ніж сосиски і ковбаси купляти.
Менее Более• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Ну так у вас були проблеми із здоров’ям, ПП - це не лікувальне харчування
Конечно,пока кушали котлеты, картохи и бурячок они и появились
Сейчас полностью исключили свинину
Вместо картошки - батат
Сейчас полностью исключили свинину
Вместо картошки - батат
Файна цьоця• 25 февраля 2025
Ответ дляА я нівроку
Як людина, котора колись важила 150 кг і яка багато років на здоровому зарчуванні, можу сказати що ні - це не дорожче, аніж жерти все підряд і по 7 разів на день
Напишіть будь ласка свій раціон.
Аноним_1859• 25 февраля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
конечно, вон выше пишут что морковка и буряк вообще зло, сахар повышает 🙈😆
Ендокринологи так говорят, да и глюкометр подтверждает.
Аноним_1859• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
То картоплю та котлети запечіть, буряк та моркву їжте сирими. Демонізувати гарбуз, моркву та буряк - це вже не ПП, а РХП
А як можна буряк їсти сирим? Він же сирим неїстівний. Може й картоплю сирою гризти?
Хлопаю ресницами• 25 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Рис неможна. Підвищує цукор і вагу.
Сиру капусту не кожний може їсти, квашену хіба. Це все швидко приїдається.
Якщо не робити з їжі культ, то не приїдається.
В мене вже четвертий день лежить кисломолочний сир і чекає своєї черги, а я не можу його в раціон, бо їм 2 рази на день і сир ніяк не вписується ці 4 дні. Їм без всякого плану, що захочеться.
Але так було не завжди, колись я 4 рази їла повноцінно + перекуси, і кількість з´їденого за один раз була разів у 2 більшою. А ще була впевнена, що без лосося, авокадо і телятини людина не може нормально жити)))
Зараз я розумію, що можна харчуватись набагато різноманітніше і смачніше, не прикладаючи багато зусиль
Щепотка_совести• 25 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
ну это ж наверно касается людей у которых изначально не лады с сахаром. У кого все хорошо, от салата со свеклой раз в неделю точно ничего плохого не будет. И это касается варенных овощей, сырая морковка тоже не навредит
Аноним_1859• 25 февраля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Коли є інсулінорезистентність відбити апетит і мало їсти не так просто. А як кажуть лікарі, у всіх в кого зайва вага, а тим паче ожиріння є й інсулінорезистентність, та й діабет другого типу у багатьох.
Аноним_1859• 25 февраля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
У товстих майже у всіх ці нелади. Особливо з віком.
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
Сейчас полностью исключили свинину
Вместо картошки - батат
Сейчас полностью исключили свинину
Вместо картошки - батат
Я їм в тому числі і котлети, і картоплю, і свинину іноді, бурячок обожнюю взимку. Набряків не маю, волосся не випадає. Може достатньо виключити насіннєві олії, рафіновані гідрогенизовані жири з покупними продуктами, те, на що маєте індивідуальну непереносимість і все налагодиться? А не буряк з морквою демонізувати?
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Чого це він неїстівний? На терку для корейської моркви, з такою ж або іншою заправкою дуже навіть їстівний
Каляка маляка• 25 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Как я люблю сырую картошку ))) А свеклу сырой едят, особенно в салатах
АБВГДэшница• 25 февраля 2025
Наверное, меня закидают тапками, но я напишу.
На данный момент я питаюсь, что бы похудеть.
На сегодня у меня минус 9 кг.
За это время я сделал несколько выводов:
1.Нет смысла в не сезонных овощах, т.к. в тех же огурцах и помидорах очень малое кол-во клетчатки, которая необходима. Т.е., просто деньги в унитаз и без пользы.
2. Открыла для себя фасоль: и белок и клетчатка
3. Капуста: я ее ем и в салатах и в тушеном виде.
4. Не ем авокадо - тупо жаба давит.
6. Прекрасно заходит вареный буряк и свежаю морковь.
7. Покупаю замороженные овощи- это гораздо дешевле, чем те же помидоры.
8. Ем картошку и пельмени... И худею.
На сегодня у меня минус 9 кг.
4. Не ем авокадо - тупо жаба давит.
8. Ем картошку и пельмени... И худею.
Хлопаю ресницами• 25 февраля 2025
Ответ дляМій не такий
Ну каждый день рис с курицей вы есть не будете ,захотите что то еще
Правильно питание -это не только курица
Замініть рис на кукурудзу/булгур/пшеничну крупу/сочевицю
Курку на якусь запечену скумбрію/мерлузу/сьомгу
Замість капусти може бути зелений горох, стручкова квасоля, чи мікрозелень (якщо дорого, то можна самому виростити)
Це дорого, якщо кілограмами їсти, насправді
Бамбарбия! Кергуду.• 25 февраля 2025
Постройнішати можна й на одних чипсах, якщо дотримуватись дефіциту калорій 🤭
З´їв пару пачок чипсів на день й гуляєш)
Але не забуваємо про якість як ззовні, так й всередині.
Менее Более• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Я рада, что вам этого достаточно
Но, все люди разные с разными потребностями.
И простите, но що варто чи не варто, решает специалист
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
Я рада, что вам этого достаточно
Саме так, тому не треба в темі про правильне харчування навʼязувати індивідуальні лікувальні дієти як панацею
Менее Более• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
В мене не було ніякої лікувальної дієти і я нічого не навʼязую
А що треба чи не треба писати, розповідайте в себе вдома. Дякую
Щепотка_совести• 25 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
Нет, консультации проходили в начале пути. Сейчас все отлично.
Исчезли мои проблемы со здоровьем, исчезли отеки, перестали выпадать волосы, рост вообще 🤗класс,
у дочери стабилизировался сахар, очистилась кожа, конечно никакого лишнего веса. Отличные анализы.
Вы конечно можете ожидать чуда от картохи с котлетой, но😁
та мне не надо ожидать чуда, у нас с дочкой ни лишнего веса, ни проблем с кожей/волосами никогда не было. Не доводила семью до состояния когда нужно к эндокринологу обращаться и за сахаром следить. При этом ни буряка ни котлет не боимся))
БезПаспортаНеПродаю• 25 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Курица+гарнир+ салат не дорого.
Гаразд, порахуйте помідори, огірки, зелень, авокадо, перець, курку. Не думаю, що салат зараз дешевий. Щодня курку хомячити не будеш, три рази на день
Менее Более• 25 февраля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Да,конечно. Нет никаких ни у кого проблем. Нет здоровых людей, особенно на скудном питании, есть недообследованные. Но, конечно, откуда на это деньги, исходя с вашего меню
Хлопаю ресницами• 25 февраля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Так шо, автор, жрать дорого у нас в стране, хоть капусту, хоть колбасу)))
’Жрать’ скрізь дорого. Тільки нащо ж жерти?
Щепотка_совести• 25 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
вы со мной за столом сидели?😆
как раз наоборот, при правильном сбалансированном разнообразном питании перечисленых вами проблем не бывает😆 и не нужно одним бататом питаться, чтоб не быть прыщавой лысой жирухой))
Муркошечка• 25 февраля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
ну так смотря с чем сравнивать, конечно если нищета и семья на кашах и шейках живет-то все дорого.
Мы наоборот перейдя на норм питание- крупы, индюшка, говядина, больше зелени и овощей, вместо хамонов, сыров, йогуртов, круасанов и тд стали намного меньше тратить
А чем сыр и йогурты не угодили?
Менее Более• 25 февраля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
вы со мной за столом сидели?😆
У вас не ПП. Успокойтесь уже
Ні за холодну воду• 25 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
У вас не ПП. Успокойтесь уже
ПП не виключає ніяких груп продуктів, видів мʼяса, а тим більше, овочів, питання тільки в кількості та в способі приготування
Замріяна• 25 февраля 2025
Як на мене, ПП дорожче. Наприклад, на роботі захотілось їсти, до обіду ще довго. Вибігаю в АТБ. Варіанти: булка (...надцять грн), якась невеличка вафля (буває до 10 грн,або не істотно вище). Щось корисніше з мінімальним бюджетом - банан (теж, мабуть, десь ...надцять, так ближче до 20). На цьому варіанти закінчуються, бо, наприклад, є смачні для мене хлібці з тоненьким шаром шоколаду - 50 грн, хумус - класно, але ще більше 50-ти. Від яблука на голодний шлунок, особисто мені, ще гірше, ніж не їсти нічого. Із задоволенням з´їла би щось корисніше, але варіантів не бачу.
А я нівроку• 25 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Напишіть будь ласка свій раціон.
50% тарілки - білок: риба, яйця, м´ясо, квасоля, сочевиця
25% - довгі вуглеводи: гречка, найкрупніший булгур, чіа, цільнозернові макарони, картопля запечена або в мундирах
25% - салат та клітковина: мікс салатів що в пакетах продається в супермаркетах, свіжі овочі-фрукти, варені
Корисні жири до кожної порції - сиродавлена олія, масло вершкове, ГХІ, авокадо, насіння різне.
Повністю виключені перероблене м´ясо, рафіновані олії, газовані напої, маргарин, покупні хліб та солодощі (там повно трансжирів), тощо
Менее Более• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Включає, це збалансоване харчування
І воно підбирається індивідуально, в залежності від потреб людини
А не як у всіх, но форумі почитаю 😁