Гарантую неперелевки• 24 февраля 2025

Правильно харчуватись дорого? Яка ваша думка?

Мене дратує, коли кажуть, щоб схуднути нада правильно харчуватись, а це дорого. Кажуть це 2 моїх знайомих, які перевалили за 150 кг. Та йолки палки, відварити бурячок, каша, мʼясо або риба варені буде дешевше ніж сосиски і ковбаси купляти.
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вы цену на капусту видели))? А рис тоже разный есть басмати, черный, нешлифованый, 100+ грн/кг Курица это филе если нежирное тоже не такая и дешевая. Плюс кг сырой это не кг вареной. Да, это недешево. Не самый доступный вариант на сегодня.
А почему нельзя жирную курицу?) организму не нужен жир? Я понимаю если бы предлагали сало и колбасу уменьшить с точки зрения высокой жирности, но курица)
СкиниУскачи!• 24 февраля 2025
Очень дорого
Natal_ka91• 24 февраля 2025
Якщо грамотно підходити до питання, то бюджет прям особливо не зміниться
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
ОМГ, а борщ вам чим не ПП? Я в тому пості написала, що важливо, як приготувати, що завгодно можна адаптувати до ПП. Це ви там обережніше з вашими американськими цінами🤦‍♀️
Українській борщ це взагалі протилежне ПП. Ну, якщо ми про борщ, а не про кацапські помии.
Екстра вьорджин не може коштувати 10€ за літр. Це всеодно, шо купувати екстра вьорджин в 5 літрових каністрах. Вас ніколи не бентежило, що, гаприклад, звичайна гарбузова олія значно дорожча в Україні ніж літрова бутилка оливкової олії холодного віджиму?
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Ви здивуєтесь, але багатенько з них таки ж швидко піднімають цукор у крові. Дивіться глікемічний індекс і половина фруктів відпаде, навіть більше.
Фрукты с высоким гликимическим индексом достаточно есть в меньших количествах чем фрукты с средним и низким. Образно говоря, вместо двух жменей - одну.

Да и повышение сахара от еды это нормальный процесс, псевдо врачи его демонизировали.

Сначала люди доводят себя до ожирения инсулинорезистентность поедая чистый сахар в больших количествах, а потом боятся фруктов…
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Да кто сказал что картошка это вредно? Где вы это черпаете эту информацию? Все должно быть в рационе , и картошка и крупы и бобовые, в умеренных количествах.
Емммм. Лікарі. Ні? Почитайте. Про солонін і хаконін.
Vita_Nikolaeva• 24 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Да, картошка - не вредная.

А если ее охладить и употреблять в холодном виде - так вообще прекрасный продукт.
Vita_Nikolaeva• 24 февраля 2025
Рис , в последнее время читала, тоже если охладить и есть холодным - то тоже вполне себе хороший продукт. А не пустой бесполезный углевод
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Зачем есть позеленевшую картошку? Или зачем есть только картошку? В каких количествах нужное есть пасленовые что бы они действительно нанесли вред?

В тунце свинец, в лососе и авокадо, орехах избыток жиров, овощи накапливают пестициды, фрукты обрабатывают химией, этот список можно продолжать до бесконечности.

Поэтому и важны разнообразие и баланс.
Нічна ненажера• 24 февраля 2025
Ответ дляМій не такий
Автор ,для кого то возможно и дорого
Дешевле пожарить картошки ( особенно если она своя с огорода )
Ну это еще вкуснее травы)) но не полезнее точно
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Смішно)) ті хто тулять платні смайли, витратьте краще ці зайві гроші на купівлю якісної олії. Те, що продається в наших супермаркетах за 10 € не є навіть нормальноі якості оливкової олії. Не кажучі про олію холодного віджиму. Навіть в країні виробництва в склі олія коштує значно дорожче.
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
НЄт. Тайци і японці люблять гостру їжу. Гострі спеції прискорюють метаболізм.
На сколько процентов конкретно ускоряют?

Ускорение/замедление от любых факторов (специи, возраст, гормоны) метаболизма , это большой обман из псевдо научных статей. Да, это явление существует, но отклонение не существенное.
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете

Поэтому и важны разнообразие и баланс.
Не тільки зелена картопля. Проросла картопля також повна солоніну і хаконіну.
Мені оно тут написали про корисні помідори виключно з власного городу. Картопля корисна умовно до нового року. Далі вже ніякої користі в ній не має. А до лютого- березня вона у всіх геть проросла.
Пишущаяся• 24 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Я взагалі не пру, а їм🤦‍♀️ Користь зимових огірків та помідорів не переоцінюю і не вважаю їх необхідною частиною раціону, іноді черрі купую. Цієї упаковки мені на тиждень вистачить, салати мисками взимку я не їм, не тягне якось, цілком влаштовує з запеченим буряком/гарбузом та фетою
Щодо всього іншого я вже написала раніше
Неделю есть упаковку 75 грамм? Да вы шикуете. А чего не месяц? Ещё напишите, что это на троих и мы зарыдаем
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете

Ну почитайте про той же Чілі. Які псевдонаучні статті?
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я читала, но цифр в таких статьях не нахожу. Насколько конкретно Чили ускоряет метаболизм?
Мама Никитки-2• 24 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
А ви десь зустрічали якісь цифри по метаболізму? Хочаб якісь?
Цей процес якось вимірюється в цифрах чи відсотках?
МадамОхмури• 24 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Так а з чим ви рукколу їсте? Її ж ніхто не їсть саму по собі , вона досить різка. І де ваші овочі в раціоні , адже буряк з гарбузом - то не про правильне харчування, то ’привіт діабет’.
МадамОхмури• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
🤣🤣🤣 весь світ їсть овочі незалежно від сезону. Тікі «розумні» українці розказують про нітрати і пластик.
Чесніше було б сказати, що свіжі овочі і зелень дорого, навіть дуже для середнього українця. Тому і викручуються бурячком та капустою.
Не зовсім так.
В Україні, на жаль, і досі труяться полуницею і кабачками в травні і кавунами в липні... У той час, як в інших країнах їх безпечно їсти хоч в грудні. Насправді це основна причина відсутності попиту у платоспроможного населення, у решти - так, банально нема грошей. Бо ціни на свіжі овочі явно переплюнули західноєвропейські.
Чудо в декрете• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Вы же начали с употребления «ускоренный метаболизм» . Значит обладаете информацией насколько он быстрее.

Я когда то задавалась этим вопросом, информации очень мало, (терминами сыплет каждая первая статья о питании, а нормальных цифр не найдешь) находила только что ускорится/замедлится метаболизм может на смешные цифры - 1-2%
МадамОхмури• 24 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
«Весь світ» їсть пластикові овочі незалежно від сезону і ви їжте, якщо вам немає різниці між овочами з городу та з супермаркету, мені просто несмачно, understand?
А чому вони пластикові? Щоб судити про їх смак, треба їх споживати. А так у вас все в теорії: ’не читал, но осуждаю’...
Vita_Nikolaeva• 24 февраля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Більшість яблук за кордоном де була - все ж таки пластик-пластиком. Найсмачніші яблука в Україні , і у нас дуже смачні сезонні ягоди. За невеликі зовсім гроші
МадамОхмури• 24 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
Так вона ж її їсть без нічого. Ви спробуйте зжувати за раз 25 г руколи пустої. Ні, ну можна в теорії ще зеленої цибулі додать і ’глистів поганять’, але ж шлунку капець буде.
Рожева юбка• 24 февраля 2025
Ті, хто звик жрати, завжди себе виправдовують. То дорого, то не смачно, то їдять мало, а товстіють, то гормони, то ще купа причин.
МадамОхмури• 24 февраля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Я не знаю які яблука любите ви, я люблю Голден. Вони що в Україні, що за кордоном однакові...
Полуницю справжню в Україні я не їла років 15. За кордоном з березня нею завалять все. Буде іспанська (з запахом, але без смаку, як в Києві на Даринку чи на оптовому базарі), а буде і смачна. Вона коштує в 2-3 рази дорожче, але ж який смак...
Про ’невеликі гроші’ за ягоди в Україні то ви пожартували, мабуть. Співвіднесіть вартість кілограма полуниці влітку і зарплату чи пенсію. Делікатес.
Ні за холодну воду• 24 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
Ну поплачте, якщо вам легше стане, інші члени сімʼї не люблять рукколу, якщо ви їсте по пачці три рази на день, то вам, звичайно, не зрозуміти
Ні за холодну воду• 24 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А чого мексиканки не худнуть? Недостатньо гостра їжа?
Ні за холодну воду• 24 февраля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Удалено администрацией...
Vita_Nikolaeva• 24 февраля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Окрім голден в Україні дуже багато сортів яблук, дуже смачних.

Щодо полуниці - в сезон не памʼятаю щоб вона шалених грошей у нас коштувала. І окрім полуниці дуже багато інших недорогих ягід - від порічки до брусниці і чорниці, шовковиці, ожини, агрусу і тд
МадамОхмури• 25 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Ось так виглядає придбана вчора рукккола. У четвер її можна лише викинуть, вона буде дуже ’підуставша’. Незрозуміло як ви її їсте тиждень, це ж явно не кондиція.