Гарантую неперелевки• 24 февраля 2025
Правильно харчуватись дорого? Яка ваша думка?
Мене дратує, коли кажуть, щоб схуднути нада правильно харчуватись, а це дорого. Кажуть це 2 моїх знайомих, які перевалили за 150 кг. Та йолки палки, відварити бурячок, каша, мʼясо або риба варені буде дешевше ніж сосиски і ковбаси купляти.
Дуболом• 24 февраля 2025
Якщо урізати калорійність, жити впроголодь, то ще нічого. А якщо їсти на 2000+ кадорійч але харчування правильне, 50% овочів, 25% хорошого білку, правильні жири - можна вилетіти в трубу. Так картопельки, хлібчика пару шматків - і набили шлунок. А то треба сир кисломолочний, м´ясо, рибу, овочі свіжі, зелень, фрукти, це дорого.
Дуболом• 24 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Той хто ставить фіолетових тіток і клоунів, напишіть будь ласка приклад недорогого корисного меню сніданок, обід, вечеря хоч на три дні . Щоб не тільки капуста, гречка, яйця і курятина.
Вівсянка ще, куряча печінка і яблука, більше дешевого нічого немає. Я на ПП 1 березня буде як рік.
Дуболом• 24 февраля 2025
Ответ дляМенее Более
Так, дорого
Курятина ще нічого, філе.
Говядина, ну а далі
- риба,
миска свіжого салату два рази в день, грецький йогурт, протеїнові напої, сир з мінімальним процентом.
Набагато дешевше була б піцца, картопля з котлетою і салат з буряку
Курятина ще нічого, філе.
Говядина, ну а далі
- риба,
Підкажіть, будь ласка, якщо знайшли легкий маложирний сир. Дякую!
Дуболом• 24 февраля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Ви здивуєтесь, але багатенько з них таки ж швидко піднімають цукор у крові. Дивіться глікемічний індекс і половина фруктів відпаде, навіть більше.
Я думаю, якщо хтось їсть кондитерку, а тоді перейде на фрукти, то буде велика користь. Фрукти - це хороша їжа, а ’підйому цукру’ в крові не треба боятись, це нормальне явище, воно вам нічим не шкодить.
Лялька в колисці• 24 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Автор про правильное питание а не похудение.
Каша и буряк постоянно? Это не пп. Рыба , молочка, жиры, овощи стали очень дорого. Часто питание это своя картошка +закрутки
Лялька в колисці• 24 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Те курица + рис+ салат из капусты это дорого?
Ок....
Да . Дорого
КвартираЧья• 24 февраля 2025
У меня получается дороже. Больше рыбы, мяса, яиц, творога. Так плов сварил из полкило курицы на всех, а на ПП те полкило только мне одной на три раза поесть максимум
Лялька в колисці• 24 февраля 2025
Ответ дляМорожена_курка
Салат, это имеют ввиду капусту, и морковь, или что там ещё по сезону
Свекла. Все
Аноним_1859• 24 февраля 2025
Автор, Ви ще ж враховуйте, що необхідна кількість їжі і калорій залежить від ваги людини. Не може 150 кілограмова людина почати їсти як 50 кілограмова. Для неї це буде голодовка. Тільки поступово знижувати.
Аноним_1859• 24 февраля 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Свекла. Все
Цибуля дешева в цьому році.
Лялька в колисці• 24 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Цибуля дешева в цьому році.
Салат из лука? Отличный вариант с собой в лоточек на работу
Майструю крила• 24 февраля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Ви хочете сказати, що правильне здорове харчування дешевше хімічної ковбаси?
Звісно!!!
Прокачую сідниці• 24 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Звісно!!!
Ну так, одна булка, 5 грам масла і 50 грам ковбаси коштує більше ніж 50 грам гречки, 200 грам грудинки і 300 грам овочів.
Просто болталка• 24 февраля 2025
Ответ дляАноним_1859
Дуже дорого. Бо основою харчування будуть овочі і білок, м´ясо. Це все взимку дуже дорого. Варений буряк і моркву не можна, вони підвищують цукор. Крупи переважно гречка, бо рис, макарони, картоплю не можна. Капуста й та майже 50 грн за кіло.
Овочі треба свіжі, салат, пекінка, помідори, огірки, кабачок, гриби. Закрутки з укусом не можна. Курятина, гречка й яйця, більш нічого дешевого нема.
Горіхи, сир твердий, оливкова олія коштують космічних грошей.
А перець, помідори, зелень , однією куркою тричі на день щодня не схуднеш, відверне через тижджень, потрібна риба, м´ясо, а все це досить відчутно по фінансах наразі.
Просто болталка• 24 февраля 2025
Ответ дляДаха-сваха
Ок....
ТОбто ви це збираєтесь істи щодня? Капуста зараз вже така, що тільки тушкувати, салат з неї вже ’підстаркуватий’.
Просто болталка• 24 февраля 2025
Ответ дляТворог для розжига
Много куриного филе есть не рекомендуют, в нем много вредной омега-9
І не тільки, врахувуючи чим годують курей, щоб вони росли швиденько і не хворіли.
Закусенец• 24 февраля 2025
я думаю дорого... при похудении кстати то что в земле есть не рекомендуется. єто я к вашей дешевой моркови, буряке картошке... остается только капуста
АБВГДейка• 24 февраля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я думаю питаться в целом дорого
Хоть правильно, хоть неправильно)
А как будет по-другому, если зарплаты стоят на месте, а цены нет
Луноходик_Ик• 24 февраля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Вопрос без ответа, увы.
Vita_Nikolaeva• 24 февраля 2025
Ответ дляДуболом
До речі, я читала десь (може і тут), шо сир з магазину (у брикетах чи іншій упаковці) - то не сир зовсім. А справжній - то тільки на ринку.
Що ви з цього приводу думаєте? Я купую магазинний, не знаю чим він прямо так глобально інший за ринковий - всі бжу на упаковці написано- що ще треба?)
Творог для розжига• 24 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
Ну это само-собой, только без гормонов роста вообще уже сложно что-то найти, разве что выращивать самим и то вопрос будет по кормам
Vita_Nikolaeva• 24 февраля 2025
Ответ дляБринзолетта
Є дешевші і доступні варіанти ПП, а є більш дорожчі елітні продукти ПП.
Тим, в кого харчове сміття = погана звичка, можна харчуватися дешевшим варіантом ПП.
Але для тих, в кого неправильне харчування зумовлене фінансовим обмеженням - ПП таки дорого. Забігаючи наперед скажу, що солодощі та їстивна ковбаса для них теж не доступно дорога.
Маю з чим порівнювати, для мене поступово стали дорогими і не доступними яловичина, більшість риби, сири, навіть фрукти.
І ту ж курятину доводиться розподіляти економно, про макарони з твердих сортів забути.
І якщо колись я додавала в творог сухофрукти, то зараз дешевше додати 1 ложку цукру або взагалі не купляти творог.
Тобто самому можна економно жити на ПП - жувати гречку чи ячмінну крупу, яйця і невеликий шматок м´яса, буряки, капусту, яблука. Але якщо вдома ще є ненажери, які здатні проковнути кастрюлю макарон і тижневу порцію м´яса, то доводиться економити і переходити на нездорову їжу (оладки, вареники, дешеві макарони, м´ясну підливу замість повноцінного стейку, котлети з хліба).
А як ви мʼясну підливу готуєте? чесно, цікаво ..
Vita_Nikolaeva• 24 февраля 2025
Ответ дляВідірву та викину
Вчера с мужем лепили и пельмени и вареники))) А так на обычной еде как и всегда , супы, борщи, плов, макароны, мясо, котлеты, картошка и т.д Никогда полуфабрикаты не покупаю, готовлю себе и им.
Скажите, а пельмени и вареники - сложно научиться готовить?
Я так хочу, но всё никак не могу подступиться.
Всё мне кажется что у меня тесто будет невкусное, или что-то еще..
Просто болталка• 24 февраля 2025
Ответ дляТворог для розжига
ТОму щодня курятину (індичка там же) теж сумнівна користь, у мене вона раз в тиждень, якщо вже геть нічого іншого.
Просто болталка• 24 февраля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Якось купила доньці (вона не ість домашній) і вирішила попробувати - ох і гидота, а не сир (здається то був президент). Іноді яготинський можу купити, він якось мені максимально приближений до натурального смаку, якщо не пересушений. Мабуть є різні, в залежності від виробника.
Творог для розжига• 24 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
Я об этом написала ещё днем))))))
Кудрі кручу сама• 24 февраля 2025
Ну от дивилась блогерку: не беріть чіа- візьміть льон. Ну ок. Теж не копійки але дешевше. Не беріть тунця, візьміть печінку тріски, ще ківі замість чогось, капусту замість салатної суміші. Ну ок. Але якщо людина економить і їсть те, що виростила сама, то будуть маринади і картопля, якщо в селі - домашня птиця, якщо в місті - дешева курка. А це вже трохи не те.
Даха-сваха• 24 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
Я - нет. Я питаюсь бюджетно и правильно и при этом не одну капусту, хотя ее очень люблю, особенно синюю.