Кров з молоком• 24 февраля в 16:20
Ціни на житло квартири
Можуть вирости, чи впадуть?
Результат:
вже голосів:
48 (78.69%)
Ростимуть
13 (21.31%)
Впадуть
Альфасамка• 24 февраля в 16:21
коли винищать локальне населення, почнуть заселяти всякими арабами. Відповідно ті плодяться швидко, конкуренція буде більша, ціни ростиммуть
Альфасамка• 24 февраля в 16:21
зараз думаю норм брати, в людей бабла нуль, ринок мертвий ше ті 5% податків.
Альфасамка• 24 февраля в 16:22
головне торгуйтесь і покажіть шо є бабло. Завжди приходьте і -30% ціни
Альфасамка• 24 февраля в 16:23
хата за 100к. Подивилась і кажете, 70к і оформляємо завтра. Всьо. Далі шукаєте.
Шмоточницаца• 24 февраля в 16:40
Ответ дляАльфасамка
нє то нє, не дуже прив´язуйтесь
Так можна до скону шукати. Нє то нє, і все життя в пошуку.
Я влітку купувала, торг - 2-3 тис.
Альфасамка• 24 февраля в 16:40
Ответ дляШмоточницаца
Я влітку купувала, торг - 2-3 тис.
слабо шукали. Покажіть шо гроші є і менге прив´язуватись
Шмоточницаца• 24 февраля в 16:42
Ответ дляАльфасамка
Я переглянула усі квартири, що мені підходили. Ні до чого не привʼязувалась, тільки до тієї, що купила.
Джага-джага• 24 февраля в 17:17
Ответ дляШмоточницаца
Я влітку купувала, торг - 2-3 тис.
Я осінню купувала, скинули 2 тис $, це практично 5% від суми
Не цілуюсь з бодуна• 25 февраля в 05:13
Ответ дляАльфасамка
А як це?, реально показувати? Витягувати гроші з сумки і показувати на перегляді?