Бамбарбия! Кергуду.• 24 февраля 2025
Пластика влагалища, посоветуйте
Может кто-то в курсе ,смотрю в интернете много вариантов в районе 18-25 тысяч ,нитки ,ботокс , операция под общим наркозом . Долго ухаживала за лежачими родителями ,и стала чувствовать ,что оргазма достичь практически нереально ,влагалище стало расслабленным во время секса ,как ведро,если честно . Я не рожавшая .,33 года .
Бамбарбия! Кергуду.
• 24 февраля 2025
Ответ дляГербарія сушу
Я маю опущення. Була в хірурга. Так от по-перше, хірургічну операції роблять тільки при 3-4ст. У фертильному віці вам її рекомендувати будуть в крайньому випадку. Якщо ступінь менше, то хірургічно робити не варто, бо доведеться робити заново через 10-15ороків, а при менопаузі в 50+ ще раз точно, бо почнуться і вікові зміни. Тому не спішіть робити саме операцію. По друге вам лікар каже який у вас ступінь?
Краще якщо хоч трохи відчуття є, робити кегель, мати конуси/шаріки, або проконсультуватися з лікарем які тренажери і вправи можна саме вам. Спорт може зробити гірше, тому тут теж треба бути обережним.
Операцію хірургічно бажано робити якщо у вас є нетримання сечі ( кашель, сміх в тп). Ось тоді точно треба навіть якщо ви молода.
Лазер можна робити гірше не зробить ,але так ефект може бути на півроку -рік.
Йдіть на консультацію до хірурга в пологовому чи гінекології.
Дякую
Гербарія сушу• 24 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Кстати, в тему упражнений. Для облегчения начала этого пути можно купить тенс-тренажер (типа того, что на картинке), рабочая штука. Я на алике брала pelvifine и там все то же, что и у врача.
Кресло эмселла - тоже рабочий вариант, но очень небюджетный. И все равно это не навсегда ведь, от упражнений никуда не деться, а тренажер помогает именно процесс тренировок запустить. У меня финансы не ограничены, потому когда подзабиваю на тренировки, креслом быстро наверстываю.
Лазер - в основном выброшенные деньги
Ви пробували крісло? Цікаво дійсно є ефект? Мені просто цікаво
Единорог помог• 24 февраля 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую за відповідь. В мене немає опущення, але під часу сексу в певних позах почало повітря заходити і потім звук виходить, який мене дратує. До пологів таке було вкрай рідко. Гінекологи кажуть, що це норма. Але раніше такого не було.
Ну у багатьох гінекологів і опущення - це норма)
Тренуйте м´язи. В менопаузу буде гірше 😈
Единорог помог• 24 февраля 2025
Ответ дляГербарія сушу
Ну я написала, що пробувала. Ефект точно є, але чудес не робить, звичайно. Просто як вправи Кегеля зі швидшим ефектом. У мене просто з матільдою все погано, а з фінансами добре, тому й бігаю))
Единорог помог• 24 февраля 2025
Ответ дляГербарія сушу
Конуси-шарики - ні. Це ж як гантелі у зламану руку брати. Для підкачування м´язів, з якими все добре - підходять, коли вже проблеми - не варто будь-які ваги в той гамачок класти
Жирафовое варьенье• 24 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Вправи роблю практично на постійній основі, плюс пілатесом займаюсь З мʼязами там все більш ніж добре, ширина зі слів чоловіка не змінилась, та я і сама відчуваю, що там не «відро», чутливість теж гарна. Але в чому справа, що туди стало попадати повітря, я так і не зрозуміла.
Про конуси прочитала, можливо їх спробую. Ще робила лазер, ефекту взагалі ніякого не помітила.
КарамбОлька• 24 февраля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
*Много поднимала ,перевернуть ,помыть , тяжёло было , опустились стенки .
Вам это врач сказал? Какой диагноз?
Гербарія сушу• 24 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Я ж написала якщо відчуваєте м´язи. А не просто так.
Единорог помог• 24 февраля 2025
Ответ дляГербарія сушу
Відчувати м´язи можливо і з 3ст опущення і з цистоцеле/ректоцеле🤷🏼♀️
Це треба нінеколог, який розбирається, щоб скащав, що можна. На жаль, таких не дуже й багато насправді. Тому простіше забити на цей аксесуар. Тим більше, що якогось суперефекту вони не дають для здоров´я порівняно з вправами без обтяження, хоч і економлять час ніби
Гербарія сушу• 24 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Я пишу те що мені каже хірург. До якого я їздила і не о одного, пидо різних. Я дописувала, про консультації від лікаря чи можна і як
Менее Более• 25 февраля 2025
Мені лікар рекомендувала вправи кегеля і лазерне лікування,я так зрозуміла,що лазером підтягують стінки вагіни. А операція в 33 нерожавшій,це жесть,точно не потрібно