Часто жаліються, що все їм вчитися заважає. Постійні причини для стресу.
Війна, до якої за одинадцять років вже можна було звикнути.
2014 - пішов дванадцятий ((
Мені здається, найкращий захист від стресу і війни - корисна діяльність, за яку людина тримається.
Ви зустрічали людей дорослих чи малих, які вирішили, що якраз війна - найкращий момент вчитися?
Замість розказувати усім, як їм тяжко.
Маю на увазі дітей, які назло війні, стали відмінниками, або дорослих, які пішли отримувати нову професію.
Так буває?
2014 - пішов дванадцятий ((
Замість розказувати усім, як їм тяжко.
Так буває?
Uebersetzerin• 24 февраля 2025
Да, я с этим согласна
Четвертый год учусь...помогает преодолеть стресс ...частично